Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžeš to trochu rozvést? co je na mém příspěvku lež?
  • Já bych jí přisoudil tak bejkovcem a pořádně že by jí ty roupy přešly.
  • Lžeš !!!
  • Revoluce (89) byla konečně dovršena.
  • Asi jsem to napsal špatně.Samozřejmě že žádná politická strana nebude otevírat továrny na cokoliv. . .Bylo to myšleno tak, že by mohli začít s nějakou podporou pro rozvoj zaměstnanosti.Snažit se vytvářet lepší podmínky pro zaměstnavateke kteří lidem práci dají a zaplatí za ni.
    Jenže například zvyšování daní za současné stagnace platů je kontraproduktivní.Pokud mám 100kč na den (příklad, nechytat za slovo) tak tu stovku utratím ať je daň taková nebo maková, jenže když je vyšší, koupím si toho pochopitelně míň a to znamená, že toho někdo musí míň vyrobit/dodat na trh atd. . .
    nic společného s článkem,končím.
  • Omluvu beru,díky.Uvědomte si ale,že není možné stále naříkat a dehonestovat druhého,když má jiný názor.Každý máme svou pravdu a opravdu není nutné nutně urážet,-tose týká hlavně těch druhých diskutérů--ti mi za odpověd nestojí.Ted jsem sledovala 24 čt a když jsem slyšela soudruha poslance,šla na mně hrůza.Nechce se mi věřit--tohle opravdu chce Český národ?To je skutečně hlas lůzy,¨na to slyší ti ne neschopní,ale mimo práce všeho schopní.
  • A jak by měla nějaká strana vytvářet nějaké aspoň trochu slušně placený pracovní místo? Ona totiž práce je zboží: jeden ji nabízí a prodává a druhý ji kupuje. Aby mohl podnikatel za práci zaplatit, musí ji nejdřív prodat, aby měl z čeho platit.
    Proč tedy Filip a ostatní komunisti co se roztahují za vysoké platy z našich daní v parlamentu, proč nezaloží nějaký podnik, ve kterém by nabízeli aspoň trochu slušně placený pracovní místa? Co jim v tom brání?
  • Ty jsi blbej nebo jsi utekl z blázine. Jak jsi došel k názoru, že Beneš, který byl v té době prezident vydával dekrety jako soukromá osoba? Vysvětli to ty buzno.
  • že ty ses jí mršce kouknul pod sukně ? *1*
  • umíš napsat i něco jinýho?
  • V ledasčem máte pravdu.Ale věřte mi že jsou v tomto státě města, kde je spousta pracovitých a slušných lidí, kteří by pracovat šly a rádi, ale nemají kam.Jedině dojíždět ale to často není tak jednoduché.Myslet si, že když já bydlím v místě kde je několik velkých firem a je tu spíš nouze o poctivé zaměstnance, tak to tak je nejspíš všude je značně krátkozraké.
    Je to trochu mimo téma.Necháme toho. . .
    mimochodem s tou sušenou švestkou jsem to asi trochu přehnal.Bylo to unáhlené takže přiiměte omluvu.
  • Ta mirka to je píííča s koulema, je to jasné, je to chlap a provokatér !!!
  • Tobě bych ukop koule.!
  • Už jsem to psal o pár postů níž.Nejedná se o Dagmar Veškrnovou/Havlouvou, přečti si ten článek, nečti je nadpisy.
  • Ludvo, nechte tu ženskou žít ,jste uplně mimo mísu.
  • Vážený pane.já kolem sebe vidím pracovité a spokojené lidi.Věřte mi,ten kdo chce dělat a umí,tak toho si zaměstnavatel váží.Jestli on není problem v tom,že se lidem nechce.A dělat asi někteří nebudou.Co se řemeslníkem,který zapaluje jednu cigaretu za druhou.Já tedy mám jen ty nejhorší zkušenosti a vzpomínám na pracovité Ukrajince.A spolehlivéU nás se lidem daří tak dobře jak se nikdy nevedlo.Přišel do firmy prumyslovák z pracáku-neuměl nic,ale usadil se u počítače a majitel měl asi dělat v dílně.Vžijte se také do pozice živnostníka,jak se zaměstnanci něco nelíbí,hodí se marod a je mu jedno,jestli mám nějaké termíny které musím splnit..nebo přijdu o zákazníka,Já mám starosti,odpovědnost a zaměstnananec se na mně dívá jak na vykořistovatele.
  • Co taky čekat od holky do větru a ženštiny lehkých mravů která se dnes drze nazývá dámou jako je Veškrnová.
  • Možná tomu nebudete věřit, ale v tomhle státě je docela dost lidí kteří by dali nevím co za to, kdyby pro ně nějaká strana vytvořila aspoň trochu slušně placený pracovní místo.Poslední vlády svoji politikou spíš způsobují úbytek pracovních příležitostí.
    A co se týká těch voleb, hmm, přjde mi, že je to hodně přeceňované.Komunisté zatím žádnou faktickou ani výkonou moc nemají a i když česani zapomenou na Bohumín tak to pořád bude o dvou levicových stranách který si kdykoliv můžou říct sbohem.Komunisté s velmi vysokou pravděpodobností nikdy takovou moc nezískají aby si mohli dělat co se jim zachce.
  • Internet zatím relativně svobodný--jak dlouho ještě,?
  • Jak idím,tak komouškum rostou sympatizanti a růžky.žE BY SE ZASE ŠLO RABOVAT A ZNÁRODNOVAT?Ale ono už to nepůjde tak lehce,ale chut by byla co?Vy jste tu tedy bezectná cháska.A le komunisté se vám chystají vytvářet pracovní místa,takže dělat v první řadě.To vám tedy moc pod nos nepůjde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit