Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten kdo to napsal je hňup a ví prd o žralocích. Takže pisálku:
    1. Žralok bělavý. V mnoha případech se uvádí jako nejnebezpečnější žralok bílý (lidožravý), ale žralok bělavý je patrně ještě horší než žralok bílý a žralok tygří. K nejvíce útokům dochází v Natalu.
    2. Žralok tygří pravidelně útočí na člověka a požírá ho. Tím pádem se stává nebezpečnějším než žralok bílý.
    3. Žralok bílý je sice až na třetím místě našeho žebříčku, ale vůbec nezaostává za žralokem bělavým a tygřím. V některých částech je ale nejvíce nebezpečný právě žralok bílý (břehy Kalifornie, jižní Austrálie, Nový Zéland a Jihoafrická republika).
    4. Žralok dlouhoploutvý Tento žralok je postrachem rybářských lodí, které vytrvale sleduje, trhá sítě a požírá chycené úlovky (zvláště velryby zavěšené po stranách lodí). Útočí také na plavce. Na jeho konto připadá krveprolití, ke kterému došlo mezi trosečníky lodi Nova Scotia, jež se potopila ve vodách Natalu. Je velice agresivní.
    Nikdy se nemá harpunovat nebo jakýmkoli způsobem pod vodou provokovat, protože se pak může změnit v opravdové torpédo.
    • Hanzales
      tak jako jak, nechtěl bych potkat ve vodě žádného z nich :D
    • Asi tě kousnul do prdele, když máš tolik rozumu, je tě tu škoda, mrkni se do nějakého oceánografického ústavu *1*
      • Ale prdlajs *1* Vadí mi, že píše a neví o čem. Když nevím tak se zeptám ne?? *1* *1* *1*
  • Jde o další z neskutečně nečtených článků tiscali *15* Zajímá mě, kdo je píše? Jako mazec použít na dvou řádcích ,,vzapětí´´ a ,,nicméně´´

    I já bych to napsala líp *6*

    S pozdravem, studentka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit