Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Merkeláč tam vařijo sekanů vogo
  • V případě levičáků je to demonstrování nesouhlasu s globalizací a ti zúčastnění se jmenují aktivisté, max. radikálové. V žádném případě extrémisté! To mají přišité pouze pravičáci.
  • KIMCID
    Tohle sluníčkáři nepřekousnou *1* *1*
  • Píšeš si sám se sebou?
  • *15*
  • jen kontrolní otázka Lindo, dle nicku, měl jste na sobě při sezení u PC dámské oblečení ?
  • Včera jsem seděl u počítače a v pozadí obyváku hrála televize. A z ní při odpoledních zprávách zazněla věta, kterou četl naprosto nevzrušeným hlasem hlasatel a ta zněla, že podle vyjádření policejního mluvčího se brzy ráno

    ulicemi procházeli mladí lidé a zapalovali auta.
    Přestal jsem se věnovat počítači, pohlédl na televizi a tam byl pohled zdálky na Hamburk a všude sloupy stoupajícího dýmu.
    A tak jsem tam seděl a přemýšlel nad tím, jestli se zbláznil ten policejní mluvčí, hlasatel a nebo já. Jestli jsem to opravdu slyšel? Slyšel to ještě někdo?
    Brzo ráno se mladí lidé procházeli ulicemi a zapalovali auta.
    Nebylo ani řečeno, jestli je někdo při procházce nerušil.
  • je to hrůůůza v tem vošinktónu
  • Ano Moskevští (východostepní jak tu píšete) jsou rozhodně kultivovaní a slušní. To jen ta západní evropská pakáž, zapaluje auta a rabuje.V tom je opravdu rozdíl. Ale v potlačování z politických důvodů, žádný.
  • neumíš číst nebo nechápeš obsah?
  • demonstranti v Moskvě rabovali obchody a zapalovali auta? *6*
  • Ale jistě na to se dneska vztahuje i hozeni boty po politikovi. *15*
  • Rabování obchodů a zapalování aut nejsou demonstrace. To je teroristický útok. *12*
  • přééésně

    vivat CCCP






    YEAH !!!
  • Když Ruská vláda potlačovala protivládní demonstrace v Moskvě, byla odsuzována za potlačování lidských práv. Rozhánění demonstrací v Německu proti nenažraným světovým korporacím je ale v souladu s lidskými právy
  • Pokud by chlastal jakože ze zdravotních důvodů nemůže.Tak si ho objedná i bez nich.
  • Mejdan
  • vanhorne
    "A ten ožralý prezident".
    Ja bych se take ozral z litosti, ze mne nikdo nepozval k takove velke zranici.Co tam se asi bude chlastat, Dom Perignon, Romanee-Conti, A.E.DOR, na to on nema snout.☺
  • vanhorne
    "Proč musejí tyhle shromáždění"
    Comedianti potrebuji prece obecenstvo.
  • vanhorne
    "jeho zvolením, co ta změna ?"
    Zamitli jeho zadost o udeleni viza, laska se take casto zmeni v nenavist.☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit