Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevolitelná strana pod vedení jednoho gaunera. Kdopak tu mstivou bandu znovu založil? Zajeďte do Lán a až se probudí, tak vám to vysvětlí.

  • Rychlá pomsta prý potěší nejvíc. Ale jednoznačně ukazuje, kdo nemá v politice co dělat, natožpak zastávat zodpovědné funkce.

    No, a Kuba je ze "staré školy" . Sice ODS, ale dobře ví, co se od něj čeká a co má a co nesmí říkat. 

  • Soudruh Hamáček se nepochybně mstí. To jen dokazuje, že pro slušného člověka je ta ČSSD nevolitelná.

    • josef.chmela

      Soudruh "občan" bude jistě volit své soudruhy z "Koruny české". To je dobře, alespoň jeho hlas propadne potřebnějším.

      • Ty skutečně hodně chmelíš. Ty tvoje stupidity normální mozek nedokáže vyplodit a ani vstřebat!

      • Pepo, hluboce se mýlíš. Soudruh nejsem a nikdy jsem nebyl. Samozřejmě v "rudé době" jsem si mnohé své názory občana této země  musel nechat pro sebe nebo se o ně podělit maximálně s důvěrným přáteli. 😉

        • josef.chmela

          Ani se nedivím, podrazáky režimu do KSČ nebrali.

        • josef.chmela

          Tak Hamáček je tvůj soudruh, jinak tomu nerozumím, když každému říkáš "soudruhu".

        • tak že v té době jsi byl srab a teď jsi jen hrdina na netu?

          • Hrdina vůbec nejsem, ale dnes mohu veřejně vyjádřit své názory, což jsem za komunismu mohl pouze mezi blízkými přáteli.

            • no a je ti to k čemu? přesně?

    • No a? je to jejich věc. Tak to chodí v každé normální firmě .Podrazíš šéfa letíš.

      • Podrazíš - nebo řekneš pravdu...

        • to je fuk on je tvůj šef a ty jsi nikdo

          • Kdo má být můj šéf...?

          • Ve svobodné demokratické zemi platí v politice docela jiná pravidla než v podniku. Jenomže za bezmála poslední století vlády "hnědého komunismu", které bylo vystřídáno vládou "rudého fašismu" byli lidé nuceni zapomenout co je to demokracie a ti co nechtěli zapomenout, zaplatili za to životem. Takže tady převládá "stádo" (jak se to ukazuje ve volbách), kterému stačí slíbit, "že bude líp" nebo říci pár sprostých rádoby "bonmotů" a stádo si už "svobodně" volí ty "bývalé" v "převlečeném kabátě". Stádo nevidí, že nás ti "bývalí" táhnou opět do "východních stepí".

            • No tak to teda Amerika moc svobod nemá, když je to tam v politice běžná praxe? A to komunisty nikdy ve vládě neměli.

              Ovčane tady máš to co je ve vyspělém západě běžné a to jsi přeci chtěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit