Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uvidíme, ti nedoukové ve všech oborech chtějí škodit Zemanovi, ale přitom škodí sátu. Asi je jim jejich ješitnost přednější, než osud našeho sátu.

  • Nevím sice, kterého prezidenta má pab bbbbb na mysli, ale kdyby využil oba dva své mozkové závity k něčemu jinému, než sprosté nadávky, tak by snadno zjistil, že existují mechanismy, jak se pan Gerloch může stát ústavním soudcem i přes (dnes možná i na truc) nesouhlas senilního sboru senátníků. 

    Při jisté míře žlučovitého chování současného pana prezidenta je využití těchto mechanismů celkem předvídatelné. 

  • Pokud je takový nesouhlas setrvalý a standardní, diskutovat netřeba. Nelze dojít ke kompromisu (jeden důvod cíl provozování diskuse), nelze se nic nového dozvědět (druhý důvod provozování diskuse).

  • Ožralá k--da z Hradu je už několik let pod drnem. Probuď se! Kde žiješ, na Marsu?

  • Ožralá k--da z Hradu se bude jistě vztekat!
  • vanhorne

    " soudci jsou stav nezávislý a na politice nezávislý."

    Aby takovy stav zustal jeste nezavislejsi, o to se urcite postaraji ty tri hradni esa.

  • vanhorne

    " Semelová je vynikající."

    Ktera Semelova to je? Ja jsem slysel o nejake babe Semelove, ta pry nosi sitovku ve ktere ma Gottwaldovy kosti a na ruznych shromazdenich taskou mava az ji kosti chrasti. Filip pry je take opatrovnik Klemovych kosti a rad se tim chlubi.

  • mates58

    Máte pravdu Lindo 86 a dokonce soudruh Štěch, minulý předseda senátu byl dokonce kariérním komunistou, který se vzdal stranické knížky až po převratu, když už bylo jasné, že komunisti se už k moci nedostanou. To je charakter,co?

  • Já myslím, že má. Jako s jedním z mála. Že spolu v 80% nesouhlasíme, je jiná záležitost. 

  • Obdivuhodná zásoba osobní zášti pane Nováku. Co vy neznáte cizích slov.....😯

  • Vážený Občane, soudit lidi lidmi je jednoduché. Tentokrát s Vámi naprosto souhlasím. Nic není černé a nebo jen bílé.

    Ani pan Janák asi nebude. 

  • mates58

    No, on i bývalý předseda ÚS Motejl byl v KSČ a i současný předseda byl v KSČ, ale vím, že ač byl Gerloch v KSČ, tak u soudů obhajoval disidenty, je ale pravda, že se tím nikde moc nechlubil. Přečetl jsem si to ve vzpomínkách pana spisovatele Švandrlíka.

  • KIMCID

    Absolutně ale absolutně nevíš o čem hovoříš.Nikdy jsi nebyl ve stepi natož u lidí co tam žijí.Pleteš si pojmy a dojmy.

  • FUJ TAJSKL!

  • Aha, všeci kradnú. Ono totiž nelze dělit lidi jen na dobré a špatné. A to, že někdo měl "rudou pracovní knížku" ještě neznamená, že to byl zločinec. Oni byli komunisté a "komunisté". A u německých stoupenců nacismu alias hnědého komunismu to bylo stejné.

  • Indiánská babičko, já jsem v té východostepní říši byl, a nejednou. Jsou tam samozřejmě slušní a přátelští ochotní k nezištné pomoci. Jako všude. Ale vůdcové mají stále středověkou "morálku".

  • No právě!

  • Havel nechal komáry žít a komáry byl zvolen prezidentem. Oni se ti komáři v některých chvílích demokratům moc hodí. Koneckonců, slavná sametová revoluce byla také zrežírována komunistickými estébáky a stafáž jim při tom dělali demokratičtí komunistobijci. Jak říkal prezident Havel: "To jsou paradoxy".

  • S Občanem nemá cenu diskutovat, je to šílenec.

  • Soudce, který nebyl v KSČ, se najde, ale ten zase vůbec ničemu nerozumí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit