Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavá "úvaha". Proč potom ti nacisté tzv. nešoupli do lágru taky Emanuela Moravce ? Že by jim za protektorátu lezl málo do "zadele" ? Povězte mi o tom něco chytrého !
    Aby bylo jasno - "proměna" legionáře E.Moravce z vlasteneckého čs. důstojníka na kolaboranta nebyl vůbec jeho svobodný úmysl.
    Sám plk.Moravec navštívil v době tzv.Mnichovské dohody prezidenta Beneše a důrazně ho žádal, ať se nepodvoluje mnichovskému diktátu ani tzv. zradě spojenců a jako vrchní velitel čs. armády dá rozkaz mobilizované armádě k obraně teritoria RČS. Co nastalo ? Beneš a čs. "elity" se vlivem situace zčásti podělaly a podvolily tomu diktátu. Sám Beneš opustil Československo a odletěl do Londýna. Až potom Moravec vidouce, že situace je opravdu ztracena, veřejně prohlásil, že v tom případě, kdy se neumíme nebo nechceme bránit jako husité proti všem, se logicky musíme kompletně podvolit německé moci. Jiná možnost už nezbývá.
  • Raději používaj, místo nějakých pohodlně obšlehnutých citací, spíše vlastní slova, vlastní mozek a vlastní popis problému, intelYgente !
    Opravdu ? No, takže nápodobně - zamyslej se v první řadě hlavně sám nad sebou, to se bohužel dneska už moc nedělá (ke škodě věci, jak vidno !) ... *2*
  • Zeman nemá právo po někom házet blátem. Sám leze ruským fašistům do zadele.
  • Narodila jsem se v roce 1990!

    Slušný člověk do zločinecké komunistické strany vůbec nešel.
    Zeman neudělal nic proti okupačnímu sovětskému režimu.

    Tak ať tento občanský zbabělec nekritizuje Peroutku který skončil v koncentračním táboře.
  • chováte se jako mladá holka, když váš oponent je vždy soudruh. A proč jako mladá-nevyzrálá, tady trávíte tolik času, odpovíte mi na tuto otázku? Tipuji, že ne...
  • Lezela svlecena nekde v hospode :-D Slapota je porad slapota to se proste nemeni :-D Vyuziva jen toho ze lidi "zapominaj" nechtej si pamatovat ...
  • se tím blátem ale trefil přesně. Peroutka lezl nacistům do zádele a jak to u těchto individuí bývá, jeho obdivovaní náckové jej později za odměnu šoupli do lágru.
  • vstoupil do KSČ v roce 1968, v roce 1970 byl za kritiku normalizace vyloučen!

    Můj pohled na věcnost a formu jsem vám již sdělil.

    Dá se konstatovat, že ani Peroutkův obdiv nacistů jej bohužel neochránil před jejich "projevy díků".

    Vámi tolik citovaná Ukrajina a Štefan Bandera jsou toho stejným příkladem. Napřed vítali nacisty, kteří je potom likvidovali.

    A kde jste byla v roce 1968 vy? A co jste dělala?
  • Je jedno zda Zeman lhal nebo se jenom spletl.

    Hodí blátem a pak jde teprve zjistit zda po správném člověku. tak se může chovat
    Miloš v hospodě na Vysočině ale ne prezident.
  • Ubožáku!
  • Soudruhu kulihrachu ty raději pomlč!

    K tématu nepíšeš vůbec nic. Jen napadáš a pomlouváš názorovou odpůrkyni.
    Jsem mladá holka.
  • Smradoch Simca je zase chytrej jak radio.Ty blbe rekni nam neco novyho a neopakuj se porad.
  • Utíkáte od toho hlavního!

    Zeman poukazoval na konkrétní článek který dodnes nikdo nenašel.
    Takže lhal když tvrdil že ho viděl!!!!

    Pan Peroutka byl v koncentračním táboře tak z něj laskavě nedělejte jejich lokaje.

    Když sem v roce 1968 vtrhla Sovětská okupační vojska kde byl Zemánek?
    V KSČ! Ve vězení nikdy neskončil protože proti totalitě vůbec nebojoval.
    Tak ať laskavě nekádruje druhé. On proti okupantům nevystoupil.
  • pana peroutky k nacistickému Německu a Hitlerovi je písemně rukopisem Peroutkovým zaznamenám v jiném jeho i zde v diskusi, předkládaném "díle". Takže pro mne je zcela jedno, zda existuje článek s názvem "Hitler je gentleman", nebo se nenajde. Pro mne je zcela jasný fakt, že Peroutka lezl nacistům svým pochlebováním do zadku.

    To je něco jako pochybování o věcné poznámce s tím, že byla řečena ne "dnes, ale již včera". Na věcnosti-obsahu, to nemá vliv. Formálně to však není v pořádku.

    A vám jde o věcnost, nebo o formalitu?
  • to použili jako vybranou citaci, která je výstižná a se kterou se ztotožňují, vědí?! Evidentně jako kus hovězího máte jistě pravdu. Více od nich čekat nelze.
  • Takže Zeman zase lhal a pomlouval.

    Nic nového. Už jednou odešel od soudu jako usvědčený lhář.
    Paní Peroutková žalujte ho ať má další ostudu.
  • ten článek není protiněmecký, ale silně vychvalující Němce. Takový čistý vlezdoperdelismus.
  • máte ještě nějaké potíže?
  • Za co by se měl kdo komu omlouvat? Ty seš naprosto mimo. To potom vypadá tak, když někdo politice nerozumí. Bože v tomto národě máme blbce. Potom se nedivím jak to může vypadat.
  • my sportovci tělem i duší budeme vždy uznávat za svůj vzor největšího představitele cestování a turismu vůbec Adolfa Hitlera. Vydal turistickou příručku pro táborníky "Můj Kemp" a podle návodů v ní obsažených zcestoval a táborničil na místech světa, jichž my čeští turisté nikdy nebudeme moci dosáhnouti. Evropa, Dálné Rusko, Italské pláže, Antarktida, Tibet, Norsko, Argentina a málo chybělo aby noha německého turisty spočinula ve stínu egyptských pyramid, na americké půdě či v památkách londýnského Toweru. Nevíme, zda byl Hitler gentleman, ale zcela jistě byl oddaný turista.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit