Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RUsák bude tak dlouho škodit až bude vyhuben.
  • Takže zdejší Ruské *12* zsde může špinit pomlouvat a krást nicky.
    Byla jsem okradena o nicky soudružka američanka a nyní i Simča.

    Pokud to nikomu nevadí tak máte hodně zvláštní metr.

    Simča
  • Páni cenzoři z Tiscali.cz

    Zdejší Amerikanofil který měsíce špiní názorovou odpůrkyni na debatě a k tématu
    píše hovadiny s tématem nesouvisející neporušuje kodex debatéra? Pokud ne je to zvláštní metr.

    Já jsem.
    Nebo ne.
  • Páni cenzoři z Tiscali.

    Zdejší Rusofil který měsíce špiní názorovou odpůrkyni na debatě a k tématu
    nepíše vůbec nic neporušuje kodex debatéra? Pokud ne je to zvláštní metr.

    Já jsem holka.
    Proamerická demokratka
    SImča
  • Už jste s tím neustálým trapným pomlouváním jenom nudný.
    To je pro vás soudruhu Simčo dole.

    Jsem gay.
    Simča
    • sona.krenkova.3
      chováte se jako zkušený StBák.
      Kradete odpůrkyni nicky a lejete na ni vědra pomluv.

      Jsem holka. Pokud vám to vadí je to váš problém.
  • Ono to ale může být i trochu jinak. Ukrajinská krize je uměle vyvolaná za účelem vražení tzv. ekonomického klínu mezi země EU a RF. A podle pořekadla "chceš-li psa bít, hůl si najdeš" se z Putina dělá agresor. Dle mého soudu se jedná toliko o konkureční boj mezi USA a RF s tím rozdílem, že jsou používány velmi brutální metody, při kterých teče krev. Je jasné, že evropský obchodní prostor je velmi zajimavý a urvat ho chce každý z obou shora jmenovaných.
    • vanhorne
      "se z Putina dělá agresor."
      A podle pořekadla"za dobrotu na zebrotu"Europe mu odplaci zlem.Dobrak ktery sve sousedni male zeme chce vzit pod ochranne kridlo maticky Rusi.Ukraine ho napadla,Balticke staty mu vyhrozuji i Danmark se projevil jako agressor a vyhrozoval mu.EU&USA se spojily ve stvave kampani proti jeho mirumilovnym snaham a vyhlasili proti jeho reichu embargo.Ted ten dobrak aby jeste pecliveji studoval spisy svych oblibenych ucitelu Adolfa a Josefa jak dal pokracovat ve sve zasluzne praci,zachovani miru ve svete.
      • Obama ukradl celou EUropu. Usa napadají jenom slabší státy.
        Celý svět to vidí

        NATO je slabší než Rusko. Když přijde voják US do Ruska bude zastřelen protitankovou střelou.

        Neustále haníte názorovou odpůrkyni.
        Na nic jiného se nezmůžete a nekraďte nick

        Jsem gay.
        Simča
        • sona.krenkova.3
          Simona je holka. Pokud vám to vadí tak Gay opravdu budete.
  • Odpovídající reakce Gazpromu by byla uzavření kohoutů. Nechcete? Neodebírejte. Nazdar. Nikdo vás nenutí. A ty pohádky o tom, že ruský plyn nepotřebujeme si nechte pro děti *3*
  • Už jste s tím pomlouváním jenom nudný.
    To je pro vás soudruhu Peere dole.

    Jsem holka.
    Simča
  • bohužel se dnes děje spousta takových věcí, že kdo si kopne do Ruska, očekává uznání tzv. mezinárodního Společenství. *12* *12* *12*
  • sranda by byla, kdyby se na evroposký trh vykašlal... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit