Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Postavení Francie vyjadřuje postavení francouzského prezidenta vůči Merkelové. Hollande je pobočník své politické dominy Merkelové.
  • Kde je ta doba La belle Époque! Francouzi mi byli sympatičtí,podobní nepořádným Čechům ,ale jen do určité doby,než skoupili vodu /Veolia/ ,než zbourali nově postavené cukrovary a naštěstí se nedostali do Škody MB.Jsme pro ně biozemě ,v naší půdě se ještě hemží žížaly,co ve Francii už nemají.Naopak většina lidí žije na venkově.
  • Češi a Slováci nejsou jediní, kterým Francouzi "hází klacky pod nohy". Francouzi jsou žoviální a sebestřední. Byl jsem tam několikrát, ne z vlastní vůle, a vždy jsem odjížděl s tím, že tam více nevkročím. Za kolegu bych nechtěl ani jednoho.
  • Francie byla vždy mor Evropy a vždy především škodila Anglosasům a Němcům. Všechy ty šílené sociální fantazie, nesmysly a bouře pochází z Francie - viz třeba Foucault! Vzdorovat Hitlerovi nedokázali ani chvilku, zato po porážce dokázali mít hned tři různé vlády - profašistickou ve Vichy, protifašistickou v Africe, probritského De Gaulla a ještě k tomu admirála Darlana, který zradil všechny a dělal si, co chtěl. Z Paříže udělali předměstí Alžíru... tato země byla vždy synonymem dezorganizace a chaosu... ale pokud zvolí Marine Le Pen, možná se věci v dobré obrátí...
  • ivislo
    Francie sladká-hrdý albion a my jsme je tolik milovali-ZRÁDCE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit