Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunistický režim v Československu dal ve své ojedinělé prozíravosti vzniknout Prognostickému Ústavu.Že aby mu radil.A my jsme s chutí často vyslechli pichlavé rozbory jeho expertů.Nemohl by dnes následnický kapitalistický režim v ČR navrhnout EU,aby si cosi takého také zřídila.Určitě by se pak nedopouštěla tolika kopanců,protože moudra prognostických expertů jsou k nezaplacení.Jejich volba však musí překonat chuť vládnoucích predátorů dosadit tam patolízaly.Pak by snad tato expertní rada vzdělaných,moudrých, syrových v soudu,se selským rozumem a hlavně předvídavých mohla nakormidlovat často nekompetentní vedení EU do správných rozhodnutí.
  • Do CCCP jsem jezdila pořád a vše si pamatuji, vždyť jsem ročník 1990! Pa Simča, královna blbců Koruny České a opakuji si historii.
  • Já znám CCCP velice dobře, jsem ročník 1990, pa Simča.
    • Zloději nicku, opravdu znám CCCP, byl jsem tam nejednou. Ale dobře? To ne, to bych tam musel žít.
  • Tak frantíci mají prázdný regály a hlad, no jo kapitalismus je velice výživný.
    • Zloději nicku, neměj strach o Frantíky a jeď se tam podívat, dnes to už není problém. Vypadnou ti oči z důlků a už nikdy nebudeš opěvovat CCCP, kde se lidé opět živí řepou a někde i umírají hlady.

      A co je to ten "kapitalismus"?
      • cccp není ale to ti dojde ty moulo
  • Dnes jsem prošel většinu marketů ve městě a všude bylo máslo za 44.90 Kč. Cena v roce Jednotná cena ve všech marketech? Kartelová dohoda:? Jednalo se o jeden druh másla, Rokitnianka. Cena v roce 2016 29,90 Kč. Myslím si, že v testech nedopadlo nejlépe. Nikdo ho nekupoval. Zdálo se, že ho mají dost. Lidé se asi předzásobili. *5*
    • Aligátore nech lhaní!!!
      Ty jsi prošel většinu marketů u Vás ve městě? Co jsi sháněl? Hledal jsi nejlevnější máslo a nebo levné rohlíky? To už budeš péci cukrový na Vánoce? Nebo aby jsi kvůli tomu mohl napsat zde komentář? Rovnou říkáš kartelová dohoda. To kdyby jsi byl u nás ve městě, tak ti to bude trvat asi týden než by si všechny obešel. Když by si začal od začátku, tak už by bylo máslo prošlé. Jedině, že u vás máte tak dva obchody jeden z Vietnamu a druhý Vietcogu.
      • To už budeš péci cukrový na Vánoce? a nemá to být náhodou s měkým -í?:, To už budeš péci cukroví na Vánoce? Fakt je, že čeština na základní škole je dneska oříšek díky všelijakým PhD a podobným, kteří zavádějí "pokrokové" metody ve školství
    • za bolševika bylo krásně když soudruh řek že máslo bude stát 8,- Kč tak stálo 8,-Kč ikdyby ho zemědělci vyráběli za 20,- *1* To bylo tak pěkný *1* *1* *1*
      • Když byl plat čistého takových 1200 Kčs, tak to bylo taky pěkný *1* *1* *1*
  • nehodil by se jim nějaký sametový převrat? My jsme tak vyřešili tragický nedostatek banánů.....třeba by jim taky pomohla menší revoluce....
  • Veřejnost je opět ohlupována. Ať žije nezávislý tisk!!! Když byly vyhlášeny tzv. kvóty, to jest rozdělení vždy určitého množství výrobků do jednotlivých zemí, povolených k produkci či výrobě, aby nebyl uvnitř EU nadbytek zboží a nerozkolísal se vnitřní trh, omezila se podle toho zemědělská výroba. Zmenšilo se množství dobytka, vepřů, drůbeže. Když najednou - světe div se! začala narůstat ve světě poptávka po potravinách, nebyly kupř. krávy, které by produkovaly mléko = není máslo. Teď musíme čekat, až dorostou telata do věku dojnic. U obilí je to naštěstí alespoň kratší. Zemědělci dostávali dotace na zem. půdu v klidu = na pole, kde se nic nepěstuje, ale, dá-li Bůh v případě vyšší poptávky už za necelý rok se může vesele pěstovat a vyvážet.

    Nikoho tehdy nenapadlo určit kvóty pro vývoz na trh EU a nechat to ostatní na (víceméně povinný) trh světový. Inu, ti bruselští junkeři dovedou holt divy....
    • Příště volte lepší europoslance.Že ČR je taky součástí EU.
  • věřím, že má francie pořádný problém, ale croisant bude až na posledním místě
  • Takové to zářijové kvakotání v TV, že na Vánoce bude máslo za 70,- není to náhodou trestný čin šíření poplašné zprávy?

    Nakopal bych ho blba do zadele, kde jsem na krám skládal 4 krt másla, dneska dávám čtyřicet...

    Čeští vyvalenci mají bezedné mrazáky.
  • Pááč stoupla spotřeba mouky na kebab a placek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit