Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to by se v rusku nestalo
  • vivat Putin
    vivat Lavrov
    vivat Stalin
    vivat Zeman
    • Slabý, hafo slabý!!!
      Chichi, to jsem ale čtverák a ty jsi nula ty revolucionáři!!!
      Chichichichíííí!!!
    • tan ten lavrov a stalin snad ne
  • kdy bude třeba posílat pro peníze kluky - nejlépe z Dagestanu.Nejsou drazí, pracují pečlivě a nemazlí se s dlužníkem.Sice někdy ukápne slzička, stříkne kapka krve - ale penízky se kutálejí zpět.Jo pokud někdo umí spotřebovávat cizí peníze, musí něco obětovat ...
    • ... tradičně primitivní :)))
      • ... jsem si chtěl hrát s dětma ale vyhnali mně dospělí.Ale když já nemůžu mezi velké kluky.Posmívají se mi, kopou do mne a tuhle mně i počurali ...
        • ... nebaví mě už vláčet splaškama bezbranného tupce, díky za tradiční sebeponížení :)))
        • ... mezery, primitive :)))
  • ... celá dvě slova bez chyby, blahopřeji, primitivní jmenovče :)))
    • ... totiž já jsem tady nejchytřejší.U nás pod mostem mi to říkají všichni smaďoši.I mama mi to říká když mi hladí hranatou hlavičku.
      • ... pěkně to všechno patřičně ohlasuj, tupče, tvůj život začíná a končí zde, paráda :)))
        • ... au au tak jsem křičel když jsme se zparchantělou matkou vybírali kontejnery u Kauflandu.Kopali do mně.A mamě kopli i do bachoru.Samí zlí lidé.
          • ... ano, tvé blitky jsou parádním zrcadlem tvé totální zchátralosti, máš holt smůlu :)))
      • ... umíš pár primitivních blekotů, je mi z tebe vždy moc fajn, póvle, stačí jenom občas :)))
      • ... za tečkou nechávej prosím mezírku, chudáku :)))
  • Sami exekutoři si za to můžou.Jsou nenežraní,Vána z Přerova je toho důkazem.Sám si zlomil vaz,protože jejich hladovost nezná mezí.A nebojte se ,že budou bez práce.Naprosto souhlasím s ministerstvem s omezením odměn pro ty darmožrouty.Příklad:mám kamaráda a jeho přítelkyně špatně zainvestovala a spadla do toho.A teď se podržte!Visela cca1 mil.a exekutor ji poslal 2 dopisy!!! a z tohoto objemu si naúčtoval odměnu skoro 400 000kč!!!!
    Takový jsou čeští exekutoři-nasr.. jim!Ať se poučí náš stát ze Švýcarska,tam je uzákoněno 5% z objemu dl.částky a fertig.A veřte, mi fakt jim to tam bez problémů funguje.Tihle pijavice z Čech by měly patřit pod ministerstvo jako jejich zaměstnanci a byl by klid.To, že tam někdo zahučí je neštěstí,třeba i po právu,ale tenhle nenažranej hnůj tě pak na trvalo dorazí.Ať jdou někam pořádně makat a ne parazitovat ještě na lidském neštěstí.Zdůrazňuji,píšu o lidech,kteří se dostali nešťastně do úzkých a ne vyčůránků,těch se nezástávám!
    • ... naprosto nekompetentní primitiv se ihned pozná podle pravopisu, aniž se přečte :)))
  • ... nějaký tradiční degen to jistě vysvětlí jiným zdejším tradičním degenům :)))
    • ... neříkal jsem?
      • ... nemám vás všechny rád.Když se chci bavit odpoledne s holkama posmívají se že smrdím.Ale tak smrdí i moje zparchantělá mama a tata též páchne.A doma to nevadí.
        • ... za tečku patří mezírka, IQ 3 :)))
        • ... chca cha, jen pěkně dávej průchod svému nejprimitivnějšímu mozku na internetu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit