Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Schwarzenberg není žádný kníže, takové tituly se u nás zásadně nepoužívají a byly dávno zrušeny.!!
  • Protože vím dobře kdo tady krade nicky. Jenže on netuší, že znám jeho identitu.
  • Tak to ti gratuluji. Já teprve po letech vidím, kde jsem v životě udělal chybu, co jsem udělat neměl nebo naopak udělat měl a neudělal, abych dosáhl víc v poznání.
  • Jak to víš ?
  • Ale nekrade nicky.
  • Když už jsi tím nadšeným řitním lezcem pseudošlechty, tak bys mohl tomu "knížeti" při jednom ještě vykouřit bambus.
  • A navíc plácá nesmysly!!
  • Tato žena je velice nesympatická, už od pohledu!!
  • Paní MUDr. Zuzana Roithová dí pravdu, velice pěkně také vystupovala v době, kdy se ucházela o post prezidenta. Mé sympatie k této ženě nadále trvají.
  • Soudruhu, pryč jsou ty časy, kdy jste mi určovali co smím a nesmím říkat!
  • Není to kníže, pro nikoho ani pro tebe!!
  • Tebe se nebudu ptát jak ho mám nazývat. Pro mne je to kníže.
  • A ty patříš do žumpy, tam je pro tebe místo!
  • Demarkační linie byla za Plzní, procházela Rokycany. Americké jednotky generála Pattona dosáhly linie 6. května. To že prakticky celou bývalou ČSR obsadila rudá armáda, to prosadil člen podivné (snad zednářské sekty) nácek Beneš, který jako Stalinův poskok na tom měl velký zájem. Kdyby Američani byli postoupili až do Prahy, mohlo být dokončeno pražské povstání o tři dny dřív, obětí a ztrát by bylo méně a bývalý Protektorat se mohl stát neutrální zemí jako Rakousko se všemi velice pozitivními důsledky pro nás.
  • Všechno co jsem si vytyčil, na rozdíl od tebe!!
  • Nemohl protože je to špatně!!
  • No a? Čeho jsi dosáhl v životě Ty sám?
  • Zeman je hlava namazaná. *14* *14*
  • A proč by tím titulem nemohl být označován, když je ten titul dědičný a on ho získal? Jenom proto, že to nějaké závistivé lůze vadí?
  • Co může prohlašovat taková husa!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit