Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na každou Bruselskou obezličku existuje klička.
    Schová se to pod právnické osoby! Tak jako v R-U, vzniknou "sbory c.k. městských ostrostřelců"! *2* *2*
  • Bruselská byrokratická hydra se vůbec nebojí teroristů, ale slušných a taky hodně naštvaných obyvatel Evropy.
  • odejít od té zrůdné evropské teroristické unie
  • hnus EU
  • Teď kvičíte ovce. Jenom si vzpomeňte na referendum o vstupu, jak jste se do toho spolku kdo hrnul *1* . Všem co hlasovali proti vstupu se omlouvám za ty ovce...
  • EU se nepoučí a stále bude dál a dál zakazovat, zpřísňovat, usměrňovat.
    A to do té doby, než z EU odejdou všichni.
  • Opět skvělá ukázka toho, jak sebranka b-l-b-c-ů a d-a-r-e-b-á-k-ů může zcela zničit dobrou myšlenku - EU.

    Teď už zbývá jenom čekat, kdy impotenti v orgánech EU prosadí kastraci evropských mužů, aby tak zabránili znásilňování evropských žen těmi, komu provolávali refugees welcome.
  • Co nejdříve ven z "EU" !..a volit jen ty politiky a strany., co budou mít jasně v programu vystoupení z EU..Současná "EU" už zcela arogantně, nezakrytě a nadřazeně neslouží občanům i jejich většinové vůli., ale zájmům globalistů, bank, neziskovek atd..a nikým nevolených, nikomu neodpovědných a zcela absurdně neodvolatelných "komisí"., co dokonce mají nadřazenou moc nad všemi i nad vším..což jsou v principu prvky protiobčanské fašizace, vůdcovství s cíli i zájmy novodobé 4 říše..Raději znovu "Ostblok", než "EU"..
    • no, nezbývá mi než souhlasit, toto pro mne byla příslovečná poslední kapka, od teď jsem pro vystoupení z politických struktur EU *9*
      • Krásný příspěvek. Tak nějak s křížkem po funuse. Klaníme se před tvou moudrostí *1* *1*
        • Naděje umírá naposledy. Šance je vždy, a znovu jsme začínali již kolikrát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit