Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • umřel Jan Hus kubánského lidu....

    celá ČR se ponořila do smutku *13*
  • Mějte se jak chcete. Já mám důležitější práci než kecat na netu. Starám se o opuštěná zvířátka, hlídám děti, lovím záhady, mám vlastní stránky a dobrou práci. Pokud vy se neumíte realizovat je to váš probém a je to smutné.

    Jsem zhnusená z toho že zde pár jedinců stále žádá nastolení rudé diktatury.
    Když se vám v TV nelíbí pořad tak přepněte na jiný kanál. To je demokracie. A ne zakazovat protože vám se americký seriál nelíbí. Jiným ano a vy si čumte na majora Zemana

    Nějaký umělec vytvořil zpitvořenou sochu a hned pár blbů na debatě volalo zakázat, zrušit. Proboha proč? Kde to žijete? Všechno co vytvoříte se někomu líbí a někomu ne. To je normální. Slušná společnost ale respektuje i jiné věci a jiné pohledy. Jen totalitáři ze starých čas chtějí zavírat a zakazovat.
    Slušným lidem pěkný den. Blbům co touží po totalitě hezkou cestu do KLDR a Kuby
    • Když se ti naše názory nelíbí tak jsem nelez nebo přepni na jiné stránky.
      Jen opakuji tvé výrazy. *3*
    • jj za týden až tě pustí k netu my víme
  • Nehorázná byla především slova Lavrova, který vyhrožoval sousedním zemím. To platilo pro Švédsko a Finsko, které uvažují o vstupu do NATO. Dlouhodobým terčem ruských provokací jsou také Litva, Lotyšsko a Estonsko. Ruský ministr jako téměř vždy lže! Namátkou mohu uvést porušování vzdušného prostoru pobaltských zemí ruskými letadly, zločinné vměšování se do nezávislosti lotyšské justice v případě ruského vraha z II. světové války, vyprovokování násilností v estonském hlavním městě v Tallinu v roce 2007, zadržení litevské rybářské lodi v mezinárodních vodách v minulém roce, zneužívání monopolního postavení při dodávkách plynu a ropy a další provokace. Rusko také pořádá vojenské manévry, při kterých nacvičuje jaderný útok proti stále neutrálnímu Švédsku a obsazení Pobaltí.

    A já se ptám, jaký udělalo Rusko vstřícný krok vůči Pobaltí, aby zdejší země nemusely do NATO vstupovat? Žádný! Garantovalo jejich nezávislost? Nikoliv! Místo toho se z Kremlu ozývaly a stále ozývají blouznivé hlasy o rozpadu Sovětského svazu jako o největší geopolitické chybě 20. století. Kdyby Rusové řekli jasně, ano, my respektujeme nezávislost a Litvy, Lotyšska a Estonska a chceme s nimi mít dobré sousedské vztahy, bude klid. To neudělali a místo toho opakovaně provokují, jako v případě Litvy, která když postavila mimo zákon nacistické a komunistické symboly, tak ji Gazprom najednou prudce zvýšil ceny plynu.

    Proti takovému nevyzpytatelnému sousedovi je třeba si v případě nutnosti zajistit pomoc a tou je členství v Severoatlantické alianci. To plně chápu, a NATO už dalo jasně najevo, že případný ruský útok proti pobaltským zemím, bude mít pro Moskvu velmi těžké následky. Západ se tak poučil z hrubé chyby v roce 1938, kdy zločinci Hitlerovi vydal malé Československo a odmítl oběti ohrožované násilnickým sousedem přijít na pomoc. A to je dobře, protože malé Pobaltí nyní pro změnu čelí zločinci Putinovi.

    Jako pokrytečtí se jeví stoupenci Kremlu, kteří v případě Sýrie tvrdí, že tamní pobyt ruských vojsk na žádost diktátorské Assadovy vlády je v pořádku, protože ta je legitimní. Na druhé straně jim ale vadí americká armáda v Pobaltí, která je tam na rovněž pozvání legitimních demokraticky zvolených zdejších vlád, což je vlastně srovnatelná situace. Tak kde je problém? Navíc, kdyby se Rusové chovali slušně, pobaltské republiky by neměly důvod zvát si na svoji obranu Američany a další armády NATO.
    • podpora rebelů Ruska v Ukrajině je špatně a podpora USA v Sýrii rebelům je podle tebe dobře?


      nebo všem stejný metr?
      • Špatní jsou ruští vojáci v neoznačených uniformách na Ukrajině.
        To je terorismus a nejedná se o žádné místní ukrajinské rebely ale o ruskou armádu která vpadla do sousedního státu.

        Sbohem
        • Aha tak že CIA agenti v neoznačených uniformách cvičící ,platící a vyzbrojující rebely v Sýrii jsou v pořádku?
  • https://www.youtube.com/watch?v=nSUncHVKNfs&feature=youtu.be
    • Táhni do plynu ruský zloději nicků a jmen.
      • Ne ty plyn hlavně Rusku plať *1* *1*
        • A co jako? My si ruský plyn kupujeme. To není dar.
          Kdyby nebylo našich peněz za plyn tak tvoje hospodářsky zmírající rusko chcípne definitivně *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          Proto záprdek Putin neuzavře nikdy plyn pro EU- Ví že by dohrál i on *15* *15* *15*
          • Víš co tak neplať plyn,nejezdi v autě ani autobuse,netop,nevař ať to rusko padne *1* *1* *1* *1*
            • Víš co, tak vypni internetovou debatu v ČR protože totalitní Kuba kterou podporuješ lidem politickou debatu nedovoluje a za kritiku lidi posílá do vězení
  • V českém parlamentu vznikla jakási platforma na obranu tradičních evropských hodnot. To není špatné, kdyby se ovšem jejím členem nestal také komunistický fízl Zdeněk Ondráček, který mlátil lidi při Palachově týdnu.
    Když chce rudoch bránit tradiční evropské hodnoty, je třeba zpozornět. To je to samé, jako kdyby se Heinrich Himmler stal členem Ligy proti antisemitismu. Komunismus a tradiční evropské hodnoty, nejdou k sobě. To je protimluv jako voda a oheň, protože to byli právě komunisté, kteří je brutálně pošlapali.

    Euroamerická společnost vychází k křesťanskojudaistické civilizace, jejímiž atributy jsou také úcta k svobodě jednotlivce, a právo vlastnit majetek. A právě stoupenci marxleninských bludů tyto hodnoty likvidovali. Brutálně potlačili lidskou individualitu, nastolili vládu teroru a ukradli lidem jejich majetky.

    Může být snad soudruh Ondráček stoupencem tradičních evropských hodnot, když se v lednu 1989 podílel na brutálním bití lidí v Praze na Václavském náměstí, jen proto, že ti tam přišli nenásilně a chtěli svobodně vyjádřit své názory? Odpověď je jednoduchá, nemůže. Komunisté, kteří systematicky ničili tradiční evropskou kulturu, nejsou a nemohou být jejími obránci.
    Komunismu je stejně nebezpečný jako radikální islamismus, spojuje je nenávist k jinak smýšlejícím lidem a brutální vraždy svých odpůrců. Není rozdílu mezi tím, když se někde odpálí islámský fanatik a zabije desítky lidí, nebo když Rudá armáda vedena Tuchačevským na počátku dvacátých let zavraždila tisíce civilistů včetně žen a dětí v Tambovské gubernii, když proti nim nasadila bojové otravné plyny.
    Komunisté mají na svědomí minimálně sto milionů lidských životů a tam, kde se dostali k moci, bezohledně likvidovali své odpůrce, stejně jako to činí islámský stát. V obojím případě hrál a stále hraje roli fanatismus, jedno jestli z důvodů třídní nebo náboženské nenávisti. Nelze také jen tak tvrdit, že komunisté jsou nyní neškodní. To je klam, stačí se podívat na severní Koreu, kde stále vládnou a která je jedním velkým koncentrákem.
    • Ten článek o Snowdenovi dáš? *1*
  • Teď nevím zemřel pan Castro, nebo pan Snowden?
    • Raději nám řekni proč kradeš lidem jména a nicky a proč podvádíš s bodováním ruský deebile. Hitler zmetky jako jsi ty házel do plynu a dělal dobře
      • Tak že teď fandíš Hitlerovi?
        • Nevkládej druhým lidem do úst tvoje pomluvy haajzle

          Hitler byl zločinec ale jeden dobrý skutek udělal. Zabil ještě větš zločince - ruské komouše a jejich páté kolony v okolních státech.

          Já odsuzuji nacistické i komunistické totality.
          Vy rusofilní prasata trapně odsuzujete nacisty ale ne komouše kteří nastolily stejnou totalitu jako nacisté
          • No jasně ale fandíš Hitlerovi když souhlasíš s jeho házením do plynu.Až na to že do plynu se vodilo, ale házelo se do pece.Ale to bys musela ve škole dávat pozor.
            • bez obrovské materiální a zbrojní pomoci z USA by Hitler zvítězil a tvůj SSSR chcípnul.
              To uznal i váš maršál žukov.

              Takže neplivej na ameriku, jen díky ní vy ruští kookoti dodnes žijete
            • Ale to je přeci normální byly spojenci než Hitler zaůtočil na CCCP.
              Taky byl z toho Stalin zdrcen, ale to jsou přece historická fakta to se ví.

              Já jen poukazuji na to že čeští komunisté(ty praví komunisté) umírali v koncentrákách. Protože bojovali proti nacistům. A ty je urážíš a přitom jim vděčíš za to že tu můžeš být.
            • A když byl Hitler v letech 1939 až 1941 spojenem SSSR tak komunistický odboj na rozkaz Kremlu přerušil veškerý boj a odpor proti nacismu.
              V té době už Británie s dobrovolníky z Polska, Francie československa atd bojovala proti nacistům.

              Až se zbavíš rusofilního fanatismu ůžeme debatovat. dříve opravdu ne Sbohem
            • Do nástupu H. byl odboj velký a účinný po jeho nástupu byl téměř zničen.Po Atentátu na něj byl komplet zdevastován odboj řízený Londýnem.A zůstal jen ten řízený Kremlem.Až se to doučíš můžeme diskutovat.
            • Zase lžeš a kroutíš fakta ruský ubožáku.
              Existoval také odboj NEKOMUNISTICKý. Takže nelži že odboj jsou jen komouši.
              Ty urážíš všechny padlé nekomunisty v boji proti nacismu.

              Tvůj komunistický režim po válce zavřel, mučil a vraždil naše přední bojovníky proti nacismu! Britské letce. Jeden z nich popsal jak se cítil hrozně, byly zavření s nácky proti kterým bojovaly a tise jm smály že je vlastní československá komunistická vláda zavřela

              Komunista nám nepřinesl žádnou svobodu. Jen na 40 let nahradil nacistickou totaliu komunistickou totalitou.
            • Bohužel a to tě raní komunisté byly jediný odboj co tu po Haidrichyádě zůstal.A hodně jich za to aby tys tu urážela jejich mrtvé zaplatilo životem.
              Určitě jsou za to všichni tvoji předci na tebe hrdí *7*
            • S plynováním slušných lidí nesouhlasím.
              S plynováním komunistický haajzlů, vrahů, zlodějů a proruskýh vlastizrádců jako jsi ty souhlasím *5*
  • Tak tohle Kreml jen tak nerozchodí. Jeho chráněnec Edward Snowden chce zpátky domů do USA a prosí amerického prezidenta Baracka Obamu za odpuštění. Svoji současnou hostitelskou zemi tvrdě kritizoval za omezování lidských práv.

    Ten článek na webu lidovky.cz nemá chybu. Bývalý agent CIA Snowden nyní tvrdí, že dříve nebo později se vrátí domů a nikdy prý nepřestal sloužit Americe. Co se týče filmu o něm, tak fakt, že ho natočil usvědčený lhář a podvodník Oliver Stone, mluví za vše. Ten už se dříve veřejně blamoval tím, že natočil film o údajně skvělém kubánském zdravotnictví, který ovšem ukazuje havanskou nemocnici pro cizince, kam normální Kubánci nemají přístup. To, že běžnému kubánskému zdravotnictví chybí důležité léky a jednorázové injekční stříkačky se používají opakovaně, což je skvělá cesta k AIDS, jaksi levičák Stone zamlčel.

    To co se stalo Snowdenovi, však není žádnou novinkou. Už před ním hodně lidí prozřelo ze svého naivního obdivu k Rusku, když poznali tamní realitu. Jedním z nich byl také český vlastenec Karel Havlíček Borovský, který popsal svoje hodně nepěkné zážitky z tamního pobytu v Obrazech z Rus.

    Podobně vyléčený byl i francouzský prozaik a dramatik, nositel Nobelovy ceny za literaturu z roku 1947, André Gidé, který po příjezdu ze Stalinovy říše napsal reportáž Návrat ze Sovětského svazu, ve které velmi tvrdě zkritizoval sovětské komunistické poměry. Je typické, že nejvíce se za to do Gidého pustili tzv. levicoví intelektuálové, kteří ovšem v Rusku potažmo v Sovětském svazu nikdy nebyli. Koneckonců něco podobného se děje i v současnosti, Putin má rovněž nejvíce zastánců mezi omezenci, kteří jeho zemi znají akorát z ruských propagandistických webů.
    • Simone ty jsi tak tupej a hloupej že nevíš že na lidovky se tu lidi můžou podívat. a zjistit že to co tu píšeš je nesmysl?
      • A ty jsi ruský ubožák a teplouš když máš potřebu komolit moje jméno Simona
        Kradeš tu nicky a podvádíš s lasováním. Ty nic nekázej žzmrdeee

        Je to pravda a právě ty jsi směšný když zapíráš fakta která si vv době internetu může každý vyhledat
        • Jak vidíš zadal jsem na lidovkách vyhledat Snowdena a tohle jsem našel ty internete. *1*
          • Ano žádný článek není. Tvůj Zeman zase lhal a proto ho dodnes nepředložil
          • Když neumíš hledat tak se to nauč ruský negramotný deebile
            • Hezky se kroutíš ale nevím co to má se Zemanem společné?
              Jasně dokazuješ že jsi ubožák a že žádný článek není.
            • Dám ho sem až dá Zeman Peroukův článek ju *5*
            • Jestli je tak ho sem dej nebo jsem tě právě usvědčil ze lží.Pokud je omluvím se .
            • Článek je ale ty ho nejsi schopen najít nechopný ruský blbe Tvůj problém *15* *15*
            • A ty zase nechceš článek dát protože není. *1*
      • Poslední článek z lidovek o Snowdenovi (krom recenze na film)


        http://byznys.lidovky.cz/snowden-vraci-uder-s-jeho-vynalezem-prestanou-telefony-donaset-na-majitele-16h-/media.aspx?c=A160828_123408_ln-media_ele
    • A pak že k tématu ? *7*
      • Teploušování ruského BTW blba je zcela mimo téma.
        Alůe to ti nevadí protože ty fandíš rusákům jako BTW.

        Tk si y rusofilní deebile nehraj na nestranného rozhodčího
        • Krom toho že jste dosud nenapsala nic k příspěvku ještě mě urážíte :(
  • BRRRRM BRM BRRRRM !!! Stačí jen jednou šlápnout a je navrčenej teplouš Semjon Gayínek!!!








    CHICHICHACHÁJUCHJUCH !!!
  • Pan Fidel se již dívá z nebeských oken na Vénu Chrchlu, jak přikládá do pekelného kotle spolu s Hitlerem!
    • A já se dívám že na tiscali kradeš lidem nicky a jména ruský BTW haajzle.
      S tím hlasováním podvádíš moc okařtě neschopný idiote

      Fidel Lenin Stalin a jiné komunistické swině, vrazi a zloději se po právu smaží v pekle
      • Úžasné jaký stihomam máš a že nevíš že tu diskutuješ tak s cca třema lidma. co si tě dávají, ale podle tebe je to pořád jeden BTW *1*
        • Je srandovní že si myslíš že ti někdo uvěří že plus mínus 5 až deset bodů ve stejné vteřině je normální hlasování a ne podvod blbe
          Já mám z tebe jenom legraci. Takže ty si podáš leda tak pivní flašku neschopný asociále *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • No my máme legraci z tebe ubohý človíčku bez normálního života.
            • Bez života budeš spíše ty ruský BTW prde, když každý den prosmrdíš na tiscali
  • Pro srovnání to ještě porovnejme s chováním Rusů v poválečném Československu. To například přiblížil ministr financí v čs. exilové londýnské vládě Ladislav Feierabend v knize Politické vzpomínky, díl III., kterou vydalo brněnské nakladatelství Atlantis, takto. „Rusové si nic nepřivezli sebou a žijí ze země. Vybíjejí dobytek, hlavně dojnice, a hromadně porážení prasata. Kdyby to tak šlo delší dobu, nebude ani maso, ani mléko, ani hnůj.“

    Ministr zahraničních věcí Jan Masaryk také ještě v květnu 1945 protestoval u sovětského velvyslance Valerije Zorina proti tomu, že vojáci Rudé armády demontují a odvážejí strojní zařízení československých továren, které v žádném případě nespadají do kategorie válečné kořisti. A na ústřední čs. orgány v Praze došly stovky stížností místních národních výborů na bezohledné chování ruských vojsk, rabování a svévolně zabírání soukromých majetků.

    A Američané nás na rozdíl od Rusů nikdy neokupovali.
    • američané jen ukradli co mohli a odvezli to domů proč okupovat když si to můžu vzít viď *1*
      • Nauč se číst deebile. Naši zem 40 let okrádal tvůj rusák.
        Vy ruská prasata na tiscali kradete nicky a jména a podvádíte s bodováním.
        Ty tu nikomu nic nekázej ruský zloději
        • Ale prosím tě ty o tom víš naprosté howno. Ty jsi v té době nežila tak nepiš o něčem o čem nemáš ani páru. *1*
          • Co ty deebile? Zase budeš popírat historická fakta ktetá si může každý na netu najít?
            Pak jsi deebil a daleko se s tím nedostaneš.

            Jsou tu pamětníci i potomci rodin které váš komunistický režim okradl, vyhodil je z práce jen pro nedělnický původ, nepustil je na vysokou školu atd.
            • Záběry z 80 let tedy v době kdy Gorbačov odpískal komunistickou cenzuru.
              Ty jasně ukazují kam to tvůj zbanrotovanej SSSR dotýáhnul - k prázdným obchodům,
            • A komunistické televizi náhle věříš? No srovnej si to v hlavě holka *1*
            • Točila tehdejší televize žvanile. *5*
            • Točil tvůj fotr? *1*
            • Máme také televizní záběry z 80 let z Polska a SSSR,
              Fronty v obchodech n a nicotný kousek masa, prázdné regály, nedostatek všeho.
              Realita za vlády tvejch zkurwených komoušů
            • Snadno doložitelná fakta.Těch mám plnou krabici fotek z francie,španělska,británie,holandska,kuby..... *3*
            • Do západní evropy běžný občan za komoušů cestovat běžně nemohl.
              Jsi opět jen směšný když popíráš snadno doložitelná fakta
            • No já nevím moje rodiče ve straně nebyla a já a rodina jsme byly pravidelně každé léto v zahraničí?
              Tak že kde je asi chyba?
            • Můj táta v té době také žil a komunistickou totalitu i cenzuru pamatuje.
              Stejně ak nemožnost cestovat kam člověk chce.T
              Takže smůla ruský blbe
            • Já v té době žil *3* Ale to ty nepochopíš protože to máš jen z knížek.
        • let prosperity ČSSR, a teď?
          • 40 let zkurwené totality chudoby a cenzury budované po ruském vzoru,.
            Naštěstí chcípla a rudé swáině jako jsi ty kteří po totalitě pláčou je třeba odstřelit také

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší