Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi neuveritelny iidiot...!

  • Pro srovnání vizte: https://lyricstranslate.com/en/%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BF%D1%8C-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BF%D1%8C-%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%BC-step-da-step-krugom.html

  • Opět ve své večerní formě. Máte pruhované trenýrky vážený občane? Nejlépe kombinace rudé s bílou, hvězdičky stačí na kapsičce vzadu. A nerozčilujte se pořád. 

    Hezký večer😀

  • Jako doufám že si nikdo nedělá iluze, jsme počítáni na odpis, jen taková zástěra.....

  • No slovo demokracie je za posledních třicet let hodně zprofanovaný pojem. Mimochodem Východní Německo bylo taky demokratické, takzvaná Německá Demokratická republika. On současný režim razí zásadu,  "co chybí na kvalitě, nažeň na kvantitě". Aneb čím je toho méně, tím více o tom žvaň a vytvoř iluzi mnohosti....🙂

  • Fuj to jsem se lekl při pohledu na zombí na fotce. Nejdřív jsem myslel že nějaká Drákulova družka vylezla z rakve a vona to krvavá Madla. Ale nějak pobledlá, asi má absťák a potřebovala by zase  světu trochu pustit žilou a cucnout si jeho krve....😯

  • mun.go

    Problém je v tom, že obsah pojmu "demokracie" se liší podle úhlu pohledu řečníka.

  • Ona nařídila někoho bombardovat? 😯

    To je ta ruská komunistická propaganda určená prosťáčkům z východních stepí.


  • Zajímalo by mě, jak se na portrét této dámy dívají lidé, které nařídila bombardovat. Asi v ní neuvidí mírovou babičku. 

    Pro všechny TOMy231 a ostatní - je mi naprosto lhostejná. 

  • A jinak se cítíte celkově zdráv? I takhle k večeru? 😀

  • potom by tebe měli uvláčet za koněm
  • Hezké vítězství, když vítěz nemá ani mýdlo, boty jsou přepych , žrádlo na příděl a poražený si jezdí v mercedesech, bavorácích atd. a snídá humra.
  • To je jízda na módní vlně protiruské hysterie.
  • Vítěztvi za cizí peníze a za cizí pomoc. Nebýt pomoci Západu, pochcípali by už u Stalingradu. Rudá, zlodějská žebrota a ksindl.
  • vanhorne

    "jsou vítězi nejstrašnější valky."

    Ty divocaku, America a Canada vytahly Europe uz dvakrat z totalnich sracek.

  • Blbe
  • Občane,  obcane,

    je ti líto,  že žiješ? Raději bys neexistoval? Rusové, ať se nám to líbí nebo ne, jsou vítězi nejstrašnější valky. Už se zapomíná,  jaký nám Hitlerem pomateni Němci chystali osud. A že to nebyly jen nacionalistické vize, můžeme  sledovat v průběhu ll. WK. Jakmile se narod cítí nadřazený, stává se potencionálním dobyvatelem. Vyvolalo snad Rusko l, ll sv.válku? Napadlo v r. 1812 Francii? Zapomněls,  že to již není SSSR s vizi komunistického ovládnutí světa? 

    Ano Rusko je chudé a chudé bylo i za cara. Zato obyčejní lidé jsou skromní a přívětiví. Je však štěstí, že nepřebrali západoevropské manýry. Jsou v Evropě snad jediný  normální národ. Žádné zbožňovální peněz,  promiskuitniho nebo homosexuálního  života,  rozkladu rodiny a věci podobné.  Jednou jim budeme závidět,  nezvitezí -li skupiny stylu Pussy Riot, podporované z ciziny.

  • Já jsem se učil ruštinu povinně a o něco déle, a vůbec toho nelituji. A učil jsem se i jiné jazyky, protože kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.  😉

  • Soudruhu, ani ty tady nebudeš věčně. Ale až přijde tvůj čas, přeji ti, aby to bylo rychlé a bez utrpení.

  • KIMCID

    Tak že Havel vlastně podepsat musel?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit