Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvně mi došel komentář.Nemluvilo se o letošní mimořádné přidání?Ovčani budou volby do EP.Nevolit profláknuté kandidáty!!Telička a spol.,Zahradil,socani atd.Já za hlas požaduji zaplacení léčby na protonu v Libni.Jinak nebude hlas.Nejsem Indián,abych za zrcátko dával zlaté koryto.
  • Střelče, neboj se o své zdraví, 205,- korun to bude průměrně, já jsem posledně dostal 50,- Kč, tak možná dostanu 100,- , kolik dostaneš ty, si určitě dokážeš spočítat a na infarkt to určitě nebude, i když možná ano, pokud opravdu počítáš se 205,- korunami.
  • Znovu se tě sviňáku ptám, za čí prachy jsi vystudoval a kdy a kde hnoji!
  • z těch peněz se leckterému důchodci zatočí hlava. Ale ještě bude víc šokován zvyšováním cen.
  • Nejvíc to dřepí od voličů kalouskova gestapa, třeba takovej judr. Tady bude vyplakávat. Přes držku holí šmejdovi dát a né důchod!!!!
  • Karel ,mas halucinace?U soudcu a politiku pujde radove o 10TISICE.Prece bys je neurazel
    s 200 kc.
  • Musime davat pozor ,abychom z toho nemeli nervovy SOK.Tolik pridano ,potom co nam
    UKRADLI pozustatek po TOTACI,to je SEN.
  • Tam je chyba, to je ročně, né měsíčně.
  • no to se zase plácli přes kapsu to bude radosti kam to dřív dát jestli sem nebo tam to jsem z toho jelen.
  • Dnes vyšla zpráva,že se přidá soudcům a záhy se přifaří i poslanci že by si též přidali,taky to bude 205,-Kč???
  • "Závratných" 205 kaček? Tak z toho mne opravdu berou závratě, minule těch 46 kaček se mnou také málem třísklo a teď prý už 205...co já s těma prachama budu jenom dělat? *1* *1* *1*
  • Ty drž hubu prase!!! S tvými výlevy tady by jsi měl dostat po držce a né důchod sviňáku.
  • Dobytek Kalousek s Nečasem zvedli DPH a socani dají důchdcům almužnu. Hlavně, že politruci mají své a ještě kradou s v i n ě.
  • Sliby, chyby.Slibovali letos mimořádně a na konec dají podělaných 205,- Kčs
  • Áno klaním se velkomožnému pánu Bábišovi za jeho velkorysost stopadesát korun přidá staříkovi a vládním čur....deset tisíc mor na vás *12* *16*
  • To se tedy rozšoupnou při těch raketově se zvyšujících cenách všeho. Závidím jim. .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit