Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já v to tedy osobně doufám, myslím si, že družstevní bydlení má své veliké výhody, ale i tedy nevýhody. Hlavními výhodami může být například to, že si můžete udělat rekonstrukci bytu a nemusíte se na to ptát majitele, ale spíše to řešíte mezi sebou všichni a když narazíte na dobré sousedy, je to jednodušší :)

  • Tak to moc tedy nevím. Já jsem si vždycky myslel, že takové družství bydlení je super nápad a je to velice levná věc, ale od té doby, co jsme si to s manželkou vyzkoušeli bych do toho už snad nikdy nešel. Hodně mi otevřel oči tenhle článek, který mi úplně kompletně přetavil všechny mé představy :)

  • Zkoušel někdo v Praze prodávat byt na vlastní pěst? vyplatí se to? je lepší raději rovnou oslovit při prodeji bytu realitní kancelář?

    • Určitě je. Pokud nemáte na prodej spoustu volného času a volnou pracovní dobu, tak je určitě lepší prodávat s realitní kanceláří, která se postará o vše. Bez realitní kanceláře budete muset zařizovat každou prohlídku sám.

      • A bude mě to něco stát? nebo to celé potom platí kupující? jako práci realitní kanceláře? Můžete mi teda doporučit konkrétní realitní kancelář, se kterou máte zkušenost?



        • jsem to potom vyřešil přes realitní kancelář Edox reality, kde jsem já jako prodávající kanceláři nic neplatil. Nejlepší
          je, když se podíváte na jejich stránky, kde si najdete kontakt, a domluvíte
          si schůzku.

        • J

  • Taky jsme se s přítelkyní rozhodli pro družstevní bydlení, protože nám náklady na něj přišli mnohem rozumnější. Moc se nám však nelíbí zpracování jeho interiéru, a tak jsem zadali poptávku na nový návrh na http://www.pwinterier.cz/ , tak doufám, že nám vytvoří příjemné a pěkné bydlení.

  • Mám známého, který bydlí právě v družstevním bytě a podle toho, co jsme se bavili, tak mu to prý dost vyhovuje. To my dlouhá léta měli byt v osobním vlastnictví, ale nakonec to bohužel dopadlo tak, že jsme ho museli prodat. Naštěstí jsme ale za něj dostali velice dobré peníze. O prodej se nám postarala jedna realitní kancelář v Karviné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit