Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechce se mi věřit, že tak nábožensky založený národ se živí i takovými prasárnami.
    (Vlastně, deset otčenášů to vždy spraví, ne? Co na to souvěrec páter Czendlik?).
  • ale tady máme K U R E V plný parlament a stejně máme H O V N O..asi mají Poláci lepší kuurvy
  • pšonci letos prý žerou vybraná jídla,jablka v županu,jablkový závin,jablečné pyré,jablečnou polévku,pečená jablka a zapíjí to kalvádosem
  • Nejen Polsko , ale i ostatní zbídačeny a zadluženy státy , drží nad vodou tyto zvráceny "hodnoty" EU !
    Konec skomírající EU se blíží , protože západní psychodiktátoři s jejich pucfleky nehájí zájmy Evropy , nýbrž zájmy darebácké Osy zla SSA - nacistický židostán v okupované Palestině !
    • Je mile jak vam vsem unika to podstatne- cili vzrustajici vliv mafie.

      Pokud se prosituce a drogy, tedy nejenom kriminalni cinnost ale cinnost primo skodliva vsem spolecnostem, pocita jako hospodarsky uspech, pak v techto zemich neni sanse nejenom na demokracii ale ani ne na neco takoveho jako zivota schopna spolecnost.
      Ani EU ani nikdo jiny s tim nema nic spolecneho.

      I Polsko, i Cechy i ostani zeme vychodni Evropy si to delaji zcela a uplne sami.

      Ale cisi z vas omezena nenavist na hony daleko. *5*
  • ještě ty jejich potraviny stojí za zmínku.

    Zásadně kupuji jiné provenience.
    • K těm potravinám. Kupovali jsme Ramu Créme Bon... Byla dobrá, ale v poslední době nestojí za nic. Proto jsem se podívala, kdo jí nyní vyrábí. Bylo to Polsko. Dnes jsem se v obchodě opět podívala na výrobce (po 14 dnech) a výrobce je: EU. Tak nám budou lhát a podvádět nás. Takže již nekupujeme výrobky, na kterých je EU. Jak proběhlo ve zprávách, tak ministr zemědělství (KDU-ČSL) jel na Ukrajinu kvůli dohodě o potravinách. Takže budeme dávat dětem černobylské potraviny a na nich bude: vyrobeno v EU. Taková je to prolhaná politika a manipulace s lidmi. Opravdu je asi pravdou to, co se říká, že na východní Evropě jsme lidé druhého řádu a stačí nám odpadky. To, co se neprodá na západě, tak jde k nám do marketů.
  • My tu máme také ku...,ale takové,které ekonomiku nezlepšují,spíše naopak *16*
  • podvody,šmelina,kurvy,drogy,špíma a hlavně lež-to je polsko
    • Ale i Česko.
      • Ano, bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit