Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrubě ti chybí základní věc ..slušnost *4* hrubé násilí si nech na doma ..
  • Ano, myslím, že v podobně zjitřených časech v dobách dost dávno minulých, bychom už vyšli na náměstí a do ulic a dělo by se!!!
    *16* Tady už pomůže jen hrubé násilí.
  • Jo super....souhlasím ve všem s vámi....a myslím, že všechen lid také...jen na pár debílků z ODS ( Opravdu Debilní Strana)...už lidi musí povstat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lidé bděte!!!!!!
  • Pana Boka jsem vždy považoval za magora, jterý neumí zvládnout ani sám sebe.
  • Boku, Tvé názory jsou mně známy delší dobu. Tak Tě vzkazuji : jdi do p....e.
  • Docela jsem si vás vážil pane Boku, ale pokud se chystáte konat hon na čarodejnice u státního zástupce, který jen vyjádřil názor v případu milosti té báby z rádoby university.
    Zařadil jste se tak po bok těch, které vyzýváte popravovat.... *11*
  • trojkoalice dělá z lidí idioty ????? NE. Ti Idioti si tento systém volí už dvacet let *3* *3* *3*
  • Proč se Bok bere za Klause, když ON je prapůvodcem všeho zla a špatného v této republice ???!!! Že je vláda naprosto neschopná a jen podporuje zlodějiny, tunelování a musí skončit, s tím souhlasím, a Klaus má svatozář ??? Boku ty nejenom, že vypadáš jako pomatenec, ale asi jím opravdu jsi.
  • Pravdu díš Boku.
  • Nepotřebujeme žádné vyžírky. Stát se může řídit vůlí občanů a ne pitomců
  • To nic. Pravý blok se zase chce nějak BOKEM přiživit *3* *16*
  • ... i senilní *10*
  • no jo, takový Palivec dostal 10 let a to jenom za to, že mouchy posr.. obraz císaře pána, hostinský se na tomto činu vůbec osobně nepodíle, jenom to komentoval a odnesením obrazu na půdu se snažil naopak zlolajným mouchám zabránit v dalším hanobení mocnáře a teď si vezměte, že nějaký státní zástupce veřejně kálí na monarchu Václava V velkého a nejmoudřejšího, ba přímo vládce vesmíru, to přece volá o potrestání přímo exepmplární, nelze přece jen tak , svévolně vykřikovat , že král je nejenom nahý ale i ........
  • Poněkud mdlého rozumu. Spíše pěkně "přitroublej". *2* *2* *2* *1*
  • Pozor na Boka ! ! Je to komouš ! ! !
  • Tak jo, beru. Buďme k nim schovívaví, ať si způsobenou škodu částečně odpracují. Předpokládám, že zabavení majetku bude automatické.
  • Tento člověk mě vždycky nějak "smrděl". Nikdy nešel nějak zařadit, vždy něco vyplodil a pak ticho.
  • Násilí plodí jen násilí , doživotní práce v kamenolomu je lepší !!
  • Naducané bezelstné dítě, pohled cherubínka a ve skutečnosti bezcharakterní člověk.
  • A proč to není myšleno doslova? Nezasloužili by si to snad za to, že páchají zradu na vlastním národu? Za vlastizradu se přece vždy popravovalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit