Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejen za to co jste zde jmenoval ale i za miliony mrtvých které mají komunisti na triku soudruhu Quo vad *12* *12* *12*

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Sov%C4%9Btsk%C3%A9_v%C3%A1le%C4%8Dn%C3%A9_zlo%C4%8Diny
  • Aj, aj zviržatko zase cituje jedem z pokřivených zákonů který neřeší celý problém. Takže stačí se schovat za demokracii a humanitu a mám právo, co mám povinost bombardovat a vraždit ty co se mi nelíbí. Příkladem je zokradená a zadlužená ČR. Krev tekoucí ve státech, kde neskákají podle EUUSA.
  • V tomto Bruselském protektorátě se zlodějí vyskytují napříč politickým spektrem všech těch co vládli od převratu dosud.
  • Ne, to co píšeš je krédem vlád EUUSA. Fakta
    Boj USA proti všem ddo neskáče podle nich.
    Krev teče ve všem co podniknou.
    Smrt je ve všech jejich teroristických agresích ve světě.
    Strach vzbuzují u všech ostatních normálních lidí.
  • Pane Břečťane nenávist je krédo té vaší organizace. Analýzá dává výsledky podle množství a použitých vstupů. Co se týká komoušů, tak v těch vašich pisálských štvavých médiích jsem jich moc neviděl a ani neslyšel. Bylo v nich vidět a slyšet většinou štvaní ANO proti ČSSD. ODS, TOP proti všem ostatním . A strach všech z KSČM. Prostě kimunisti můžou za všechno. Mohou za počesí, přemnožení mravenců, za vyšší nemocnost cikánů, za zločince z Diag Hummans, za rozkrádání státu Burešem atd. Pokud se týká voleb tak u těch senátních není alternativa než zrušení senátu. Lidi volte uvážlivě, budou zástupiči rozhodovat o vás bez vás jako dosud???.
  • a kteří komunisté? Ti z ČSSD, TOP09, ODS nebo KDU?
  • Komanči či jejich děcka?..no, ale kteří ? oni jsou totiž ti všichni soudruzi tak nějak..rozlezlí ve všech stranách., napříč politickým i společenským spektrem a to doslova..v zájmu "vyváženosti a politické korektnosti" ve firmě Slibotechna s.r.o..,kde ředitelství firmy je posl. sněmovna s.r.o. a prvním zájmem ihned po volbách je, aby si co nejdříve zajistili další příjmy i vliv pro sebe a své známé..Slova volič, občan, důchodci, mladí s rodinami, sociálně potřební, uděláme, vše bude brzy atd...jsou jen takové, profláklé alibi, pro dělný lid a naivní masy
  • všichni najdete ruské kanály, USA zaútočila na Rusko balistickýma raketama
  • vanhorne máme 21.století -nové století.S každým stoletím se začíná znovu.
    A zatím se daří ukázat v tomto století že vrah č.1. je USA
  • Ksč, to ještě existuje? Neviděl jsem žádnou větší reklamu na volby od nich. Zato ostatní se předvádějí nemožnými , nesplnitelnými a nic neřešícími hesly a sliby. Zase jako vždy. Před volbami slíbíme a po volbách nesplníme. Potřebují jen občany "ovce" aby je zvolili a pak na ně kašlou jako vždy !!! Osobně nevěřím žádné straně, jsou to jen lháři a podvodníci.
  • Rozhodně nebyli naivní! Ti věděli moc dobře o co jde. Naivní jsme byli spíše my...
  • vanhorne
    Boj, krev, smrt, strach,rudy terror je zakladem bolshevicke ideologie a te se KSCM spolek nikdy nevzda.
  • I kdyby (!) to byla vědecká metoda, tak je to analýza slohu a stylu nějakého copywritera, člověka placeného za komunikaci. Teda, členové stran si ho určitě nevybírají a tak je z analýzy plynoucí závěr prostě chybný, maximálně říká, jaké experty si zaplatila politická elita - a že ve stranách je extrémně ideologicky setrvačná mě nepřekvapuje. A jestli na metodu podobných analýz vyzráli Piráti nějakým SW použitým při tvorbě a revizi textů, je taky docela dobrá spekulace, ne?
  • Tvuj fotr je tu?
  • Škoda, že tu teplouš Semjon Gayínek dva měsíce nebude, jistě by nám sdělil svůj inteligentní postřeh k tématu!!!





    YEAH !!!
  • TO aby se přátelé USA a jejich kolonií třásli dopředu, milion iráckých dětí žaluje, vybombardovaný Bělehrad taky, zničená Libyie, skoro zničená Sýrie....
  • jestli ono to nebude tím, že nazývají věci pravými jmény a nevěší nikomu bulíky na nos, proto ten jejich pesimismus, který autor článku nazývá agresivitou. Pravda bolí a oni ji říkají.
  • Tady je zadel s tím rudým povlem *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15*
  • Otce Vašika byl kolaborant tudíž neměl dostat v restituci ani prd
  • https://www.novinky.cz/domaci/416603-antibabis-muze-ztroskotat-na-internetu.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit