Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem ODS volil, ale už k nim nemám důvěru!
    • A to ses nestyděl, dobytku *12* !? Anebos snad doufal, že tě ta svoloč přibere k loupežení,naivko?! *16* Teď k napravení následků tvého zhovadilého počínání aby usilovně makalo aspoň pěr generací!!! *10*
      Ale že ses přiznal, bude ti odpuštěna katovská mučírna a následné vhození do klece plné nadržených a nakažených kočkodanů zelených, uvržení do potupné obecní truhly a mrskání devítiocasou kočkou ovšem za svůj zločin neunikneš!!! *5* *16*
    • No vidíš, a já jsem ji nevolil.
  • na co si to pan nečas hraje? za dvacet tři let snad mohli archiv "ze sklepa" už dávno vytáhnout ne?kdyby chtěli! sami mají tunu másla na hlavě a jen vymývají hloupým lidem mozky. samí překabátění bolševici.
    • Sám Nečas to nejvíc pos.al tou amnestií. Kdyby nebyl Pružinského poskok, pudlík, tak by Klause s tou amnestií vyhnal a ne aby to zákeřně za zády vlády podepsal.
  • ODS je dobrá strana, jen se musí trochu pročistit, je tam pár neschopných lidí.
    • Spíš bych řekl, že je tam pár schopných lidí. A spousta všehoschopných "bývalých komunistů.
  • Dienstbier pro měnu chce levicový bolševismus. Jeho komunistické cítění je tak silné, že vyděsilo i voliče na sjezdu socanů. Stejně jedou bude předsedou KSĆM, je co se odpoutá od havlistů.
  • Co tak hulakate-ODS je preci Bolsevicko-estebacka strana,ktera dementum nakukala (s uspechem!) ze je pravicova.Je pod jednima tim samym vedenim,jako KSCSSD,jen s tim rozdilem,ze opet temto ''odbornikum'' nablila,ze je levicova.
    Staci si precist odtajnene dokumenty Zapadnich zpravodajskych sluzeb o teto opovrzenihodne zemi.Jasne je v nich psano,ze zem rozkradli,zadluzili a zdevastovali estebaci a bolsevici.Proto se vraci dotace z EU,nebot jich je vetsina 'cinklych'! *3*
    Jen je chybou,ze toto rekl nekdo,kdo je clen techto polomafianskych superstran. *12* *12* *12* *12* *12*
    • To NOT CSSD: To je výstižné a pravdivé. Sami bolševici to tady potvrzují tím, že prskají vzteky.
      • Ne,zas je neber,jako inteligenty.Temto ''lidem'' nikdy nic nedojde.Nemaji z hury dano,jak se rika.
        Me se libilo,jak volili ODS a rvali,jaci jsou podnikatele a majitele kuponovych knizek...To,ze tato privatizace byla urcena jinym komunistickym kretenum,nez jsou sami nikdy nepochopi.
    • Nečti Kravské rozhledy! *12* *12* *12* *1*
      • Volne pristupne na internetu.Jenze to bys se svym VUMLem musel umet cist v anglictine.Ale neni pro tebe snad takovym problemem si stahnout prekladatele. *3*
        Tedy vlastne je... *1*
    • velká pravda *3*
  • Dienst.ml. je ještě fakt mladý, užvaněný a nevyzrálý politik o kterém jsem si myslel, že má na víc... Nechápu proč tak netakticky odkrývá karty před volbama k tématu, které se bude řešit až po volbách s úplně jinými lidmi a on se takto připravuje zbytečně o své politické body. ČSSD má mezi sebou poslední dobou vůbec "štěstí" na lidi co odkrývají karty příliš brzy tak , že dopředu vykvákají taktiku i záměry a pak se diví, že jim to nakonec nevyjde s vymlouváním se, že to bylo "špatně pochopeno a vytrženo z kontextu".. Pokyn "nic neposrat" si zřejmě Dienst ml. moc nebere k srdci, ale to je taky dobře, aspoň si lidé udělají víc jasno, kdo je kdo a kdo je na které straně, až se bude "lámat chleba"..To že chce dělat někdo politiku kromě jiné užitečné práce, ještě neznamená, že nemusí už používat hlavu a chovat se jako usmrkaný kluk co si hraje na dospělého a mezi tím podělá co se dá sobě i ostatním...Ten se bude muset ještě hodně učit, než z něho bude skutečný politik a dobrý taktik i stratég, pokud nechce zapadnout někde v kanclu u poslaneckého WC.
    • Oto,vaše příspěvky jsou dobré a musím s nimi souhlasit,protože já soudím podle sebe a do politiky sice jen komunální jsem byl vtažen v r.1974 a dělal jsem jí pro občany a to v podstatě zdarma.Na druhou stranu mi něco dala a tak šíleně trpím co vidím dnes a pořád od r.1989.Vedla mě pí.poslankyně bez politické angažovanosti,ale za to víc se angažovala pro lidi,což tento bezpáteřní dobytek nezná.Volil jsem z té bídy toho mladíka v prvním kole.Po jeho vyjádřeních bych ho již nikdy nevolil.Já jsem zastáncem názoru,že každý ať pro lidi udělá a pak ať má.Poctivá práce je základem všeho.Bohužel dnes je to obráceně,oblbuj hloupější část obyvatel a kraď pro sebe a to tady je 23 let.Hrát si na komunisty a nekomunisty je směšné.Já jsem vždy dělil komunisty na slušné a neslušné.To platí i nyní.Když vidím užvaněné novináře a politiky tak se děsím jací blbci velí tomuto stádu ovcí.Již končím nabíhá mi krevní tlak.
    • Dynzbir je totiz takovej malej trojskej kun *3*
      • Oranžgutanům vadí, že přijali bohumínské usnesení a teď nevědí jak z toho. Kdyby ho odvolali tak by si to pos.ali ještě víc.
  • Komunisti patří do vězení. Zákony na to máme.
    • a z které strany? snad nečas, Ševčík, Kalousek, nebo který z bývalých velkých svazáků? :-))
    • Kdo ti to prozradil, tajtrlíku?? *2*
  • Vážení, tady si každý vylevá srdce. Běžte radějí něco dělat než tu kecat *16*
  • Vážení, si tady každy vylevá srdce. Běžte radějí něco dělat než tu kecat *16*
  • Jiří je třída. Ten jim tonatřel.Herman byl dřív katolík,tak ty nemusím. Pajerová je děsná aktivistka. Jak si najednou chartististi nerozumí. Jirka taky bránil svýho tátu,Dobrý. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit