Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji Semenovi hezké bolševické ráno. Doporučuji v redakci po ránu vyvětrat. *15*
  • češti odborníci,novináři,ekonomové jasně vysvětlují že k tomu muselo dojít ale pisálek z tiscali je chytřejší

    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/ilona-svihlikova-brexit-kdyz-eu-vedou-druhoradi-politici--1628865
    • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/ivan-hoffman-britove-ukazali-ze-maji-kuraz-jsem-prijemne-prekvapeny--1627610
  • Proč média podávají stále Brexit jako něco negativního? To se podle tebe ty pisálku Britové rozhodli "špatně"? Ty jsi také jeden z těch, kteří mají patent na rozum, že?

    Nebo mně chceš tvrdit, že bys byl tak objektivní a v případě, že by referendum dopadlo obráceně, tak by tady byl dnes článek s názvem: "Deset viníků toho, že GB EU neopustí"?
    Asi těžko, že?

    Piš radši o tom, že Merkelová zvaním nelegálních migrantů nabádala miliony lidí k porušování zákonů a zatím ji za to nikdo nepotrestal. Ale na to si netroufneš
    *1* *1* *1*
  • I já jsem přesvědčen, že Juncker, spolu s Merkelovou jsou pro EU to nejhorší, co může být.
    Jeden nebo druhý jsou za vším špatným co se v Evropě děje. To nejsou politici. Jsou to jen parodie na politiky.
    • Souhlasím. A moc by mě zajímalo, co Američané na tu Merkelici vyštrachali, že se bojí tak, že je ochotná zničit raději celou Evropu.
      • Taky jsem o tom přemýšlel. Že by š.u .k a,.l a se psem? Nebo byla členkou nějaké sekty, obětující nemluvňata?
        Nevím, ale něco v tom musí být.
        • ... srážka dvou elitních primitivů :)))
          • Podíval jsi se do zrcadla, že? *1*
  • která momentálně EU vede by měla vypadnout. Prostě to neukočírovali.Arogance direktiva a nařízení nikam nepovedou.Přeci nám tady nebudou rozdávat karty samozvaní hloupí frantíci a občané někdejší DDR.Je třeba věci nazývat pravými jmény.
    • ... je třeba se naučit psát, balíku :)))
  • jsk jsem již jednou psal,chápejte mě,otec se strýcem mě pohlavně zneužívali celé dětství a i nyní,když mě je 33 let,nutí mě souložit s našim vlčákem...psychicky to špatně nesu,tak si alespoň tady léčím svoje mindráky.Tudíž se všem pánům tady hluboce omlouvám a jako projev mé hluboké omluvy,bych vás všechny velice rád alespoň vykouřil.Prosím všechny zájemce a zaslání telef.čísla,určitě se domluvíme.a nemusíte se bát,zuby nemám,ty mě již dávno otec se strýcem vytloukli...takže jen žužlám.Tak se chlapi hlaste.
    • ... nikdo neví, co napsal primitiv, který se jistě hezky popsal, hnůj nikdo nečte, degene :)))
  • ... divné věci, se mnou se dějí, musím pořád masturbovati ale dělám to rád :)))
  • ... se*u na tra la la a další zadnice (tváře) zdegenerovaného primitiva, to nemá chybu :)))
    • ale kdeže hlupáku.U PC není trala.La.Jsi zakomplexované mačo které by veřejně neštěklo.A tak si léčíš komplex tady.Ovšem primitiv - od tebe krále fekalií - to sedí!
      • ... nauč se aspoň psát, chudáku, to by tvé IQ 7 snad mohlo dát, pitomečku :)))
  • Přesně podle poučky: Příjďte k nám, my k Vám také nelezeme!.To je ta vymoženost integrace do EU. Všichni kdo tak horovali pro vstup, by si měli sypat hlavu popelem. *16*
  • """Deset viníků brexitu. Jsou mezi nimi i Češi""" a to je v článku kde???Nigel Paul Farage je označován jako prolhaný,opravdu?Člověk který upozornil na nešvary EU,královské platy atd .ano je třeba držet stranickou linii kterou EU načrtlo "jen my máme pravdu"
    • ... nauč se psát, nemůžeš dělat ani hlídače důchodců v Penny v Aši, zoufalý degouši :)))
      • slezl jsi z mámy kozomrde,nebo slezl táta z tebe?Pověz nám to *1* Aš je kde?nevidím tu díru ani na mapě...
        • ... primitiv jako ty nevidí nic, omezenost je tvůj silný protivník, bezmozku, bavíš mě :)))
          • počkej kozomrde,až tě lapím,to bude Ein Kessel Buntes,dostaneš naliskáno a zase se pochčiješ,jako minule
            • vidíš obecní hlupáku? Každý si do tebe může kopnout.A ty s tím nemůžeš nic naprosto nic dělat.Nanejvýš se radovat. I kopanec je v tvém případě projev sympatie.To jsi dopad, co?
      • ha,kozomrd je tu
    • souhlas
      http://www.zemancountdown.cz/
      • jdu náhodou kolem a také souhlasím *3*
        • ... zm*d. který zde dřepí pořád, šel náhodou kolem, jsi tláchající ubožák, v klidu mizím :)))
          • zase zvracím....blééééé... *7* *10*
          • to se tobě žumpáku moc povedlo.Vyhlášený prasič stránek naděluje moudra.Táhni do jímky mezi svoje!
          • huiš matkomrde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit