Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák, aby se nám nakonec ještě neoběsil.....
  • Určitě z toho nebude spát, na Ukrajinu se každý hrne... *15* *15* *15*
  • Kyjevští nácci to je fakt parta komiků, nebo spíš tragédů. *1* *1* *1*
    • Lenin zavraždil více lidí než Bandera.
      A přesto ho vaše Rusko vystavuje. Takže nemá žádné právo pohoršovat se nad Banderou
  • Tak to Depardieu bude plakat že zrovna na Ukrajinu nesmí to bude žalem bez sebe i já kvůli tomu uroním slzu že se nesejde s naším rakouským Kchárlem a nebudou slavit hakenkrajc a jeho žoldnéře. *12*
    • ... jsi primitiv :)))
  • Prezident Putin je v současné době největší evropský státník !!! A Miloš Zeman je také dobrý.
  • Tak to je skutečně chudák. Zvláště dnes, kdy na bohatou a klidnou Ukrajinu míří statisíce turistů.
    • *15* *15* *15* *15*
    • Zatím tam míří hlavně ozbrojení teroristé které posílá Putin.
      • N Krym míří další skupina italských poslanců. Nelze již utajit, že život na Krymu plyne klidně a bezpečně. Východ Ukrajiny je naproti tomu stále ohrožován neonacistickými bojůvkami.
        • Podobné Kremelské lži šiř pod vlastním jménem Ruský zloději nicků.
          • Krym je již navždy ruský. A pánbůh za to zaplať.
            • Najdi si vlastní nick Ruský zloději
  • Ruským vojákům vyhrožovali vězením, když nepůjdou na Ukrajinu

    Dva bývalí ruští vojáci popsali agentuře Reuters nasazení na Ukrajině, jeden z nich při tom vypověděl, jak na ně velitelé tlačili, aby šli bojovat na Ukrajinu. Někteří odmítali, raději odešli z armády, i když jim vyhrožovali prokurátorem. Mnozí Rusové nechtějí bojovat na Ukrajině, a tak tam posílají sibiřské Burjaty.
    • všem vojákům, když neuposlechnou rozkazu, hrozí vězení, o tom ta vojna je *15* *15* *15* *15*
    • Rusům vyhrožují vězením (nemají zájem vraždit) a Amrdólové se tam s Evropany hrnou fest a dobrovolně a zadarmo. *15*
      • Ruští velitelé podřízeni Kremlu zájem vraždit na Ukrajině mají když
        tam ty vojáky přes jejich protesty posílají.
        • vojáci nechodí do akce na základě většinového souhlasu nebo síly protestů, voják dostane rozkaz a sklapne paty s plní jej... jinak ho zavřou..... absence ZVS je hodně znát na běžné informovanosti *15* *15* *15* *15* *15*
  • Včera večer jsem ji viděl, vyvalenej načisto,
    starou fuchtli Semelovou, řekla mi Ty fašisto
    Ty moc oči nevyvaluj na ty moje dudy,
    na ty hraje jen můj milej Grebeníček rudý
    • Jo jo. Ta je hustě jetá, nejlepší komunistka, skoro jak Filip s Ransdorfem a Grebeníčkem dohromady.
  • Džepardijé chlastá. Skoro tak moc jak Putin.
  • Depardieu je něco podobného, jako ten USA pomatenec Dean Read (či jak se jmenoval). Za každou cenu na sebe upozornit. Bulvár a pitomci jásají.
    • Osle, Dean Reed byl skvělý zpěvák a instrumentalista.

      To se ovšem tebe netýká, osle a zloději nicků...
      • Jo, pro RVHP dost dobrý. Poslali nás na toho blba dokonce do kina.
        • Pro tebe blb každý normální, to je v poho... *15*
      • nicolles
        Je od tebe velice hezké, že chválíš Američana.
        • TY víš taky houno *15*
        • To byl Sovětský Američan!
          • Kdo? Sovětský amrdól?
            Vážně máte vyhrabáno. Byl to Němec. Se doučte volové. *15*
    • nácek Putin ho nezdaní a použivá ho coby maskota

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit