Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cesi se maji dobre take proto ze se red cca 30 lety zbavili koule na noze zvane Slovensko. Slovaci zase ziskali svuj vysneny Slovensky stat. Jiz podruhe v novodobe historii. Jak se zda nemaji se ani oni nejak extremne spatne. 

    Proto nebude od veci , kdyz si kazdy bude sedet doma na svem. Oni tam , my Cesi zde v Cechach. Mimochodem, Slovak Bures se stavi do role nekoho kdo rozdava nejake penize nebo co. Ale to nejsou jeho penize prece! To jsou penize vybrane z dani Cechu , v Cechach pracujicich a dane odvadejicich. Takze ty Buresovi  nenechave slovenske zlodejske pracky nemaji zadne pravo s temito penezi nejak zachazet a manipulovat. 

    • Podle volebního práva je oprávněn zasahovat do penězotoků jelikož dostal důvěru a zatím mu nebyl prokázán opak. Tak že tvé výroky jsou urážka!!! Hanobení na základě původu, rasy......

      • Jsi jenom ubohy zoufaly blazen. Budiz ti odpusteno. 

  • Pane Babiši - najděte jednoho spokojeného Čecha!!!

    Máme to kverulantství tak nějak v genech. Nebudeme spokojení nikdy, s nikým a s ničím.😛

    Budeme brblat vždycky, vždycky všechno víme a umíme líp. Národ premiérů, hokejových a fotbalových trenérů.....

    • josef.chmela

      Já jsem ekonomicky spokojený. Babiši, děláš to dobře.

      • Ano, přivlastnil si úspěchy dobře, stejně jako dotace.

  • Když se zeptáte většiny lidí, tak prostě řeknou, že se jim Babiš nelíbí. Má podivný obličej.

    Tak se zařiďme jako kmen Čaputů. Dosaďme do čela nějakou vnadnou a impozantní manekýnu a "obyčejní lidi" budou spokojení. Co na tom, že je třeba hloupá, ale je tak hezká😛

    • Ta estébácká sketa Bureš nemá jen podivný obličej, ale i povahu. A paní prezidentku SR Čaputovou si neber do své sprosté huby, podívej se, jaká kreatura sedí dnes na Hradě v Praze!!!
      • Nevážený bbbblbe, hubu máte tak akorát Vy.  Až se naučíte slušně chovat, tak oslovujte slušné lidi. Děkuji

        • Máte pravdu ten gaunerský koblihář nemá hubu. To je pro jeho kry.í prolhanou  držku moc honosný výraz.

          • Ale no tak, pod jiným nickem pořád stejná písnička.

            Dejte na svůj profil svou sympatickou tvářičku, ať se estéti pokochají, jak vypadá čest a láska v tváři člověka. 

    • Kdyz se zeptam vetsiny lidi, tak reknou, ze jim vadi, ze je koblihar trestne stihany, byvaly STBak, ktery hrabe jen pro sebe, ikdyz tvrdi, ze vse dela pro volice, nekolikrat usvedceny ze lzi,  jeden den neco rekne a druhy den tvrdi pravy opak...atd...atd...

      To jak vypada je asi az na poslednim miste...

      • No, kdo byl u moci a nehrabal? Až to řekne soud, bude to pravda, tak šup s ním do tepláčků. Zatím kvičí jen ti, kteří buď jen závidí nebo jim Babiš stoupl na podvodnické kuří oko. 

        • To je těžký když on je vládnoucí politik tak určuje zákony... Ratha chytli přímo s prachama a stejně byl obrovského problém s tím něco udelat. 

          Obecně když zloděj bude dělat zákony pak vězte že podle těch zákonů nebude zlodějem.

        • Áno - všici kradnú...

          • Babiše nemusím, ale žil jsem v té době a skoro bych řekl něco podobného. Z poctivé práce u nás zatím nikdo nezbohatl. 

            Nebo to v sociálních službách jde? 

            • Takze vlastne potvrzujes, ze koblihar z poctive prace nezbohatl...

              Ne - z opravdu poctive prace a poctive se u nas neda zbohatnout...

              Tedy, pokud nevyhrajes ve sportce... :-)

              • Reakce na příspěvek:

                Abych to potvrdil u pana Babiše, musel bych mít důkazy. Zatím si to jenom myslím. 

                A fakt mi vadí, že různí Rathové (ten alespoň něco pro ostatní postavil - i když ne právě košer) ale hlavně Bakalové a Rittigové běhají volně po světě. 

  • On to nedává ze svého ale z našich daní. Až to bude dávat ze svého, tak ho všichni budou milovat.

    • Ale od toho daně platíme, aby státní rozpočet saturoval naše potřeby!

      • Ostatně daně platí - a ne malé - i ing. A. Babiš a jeho firmy!

        I on saturuje část státního rozpočtu...

  • No jo, lidem se cpou koblížky, přidá se jim na důchodu a na platu, hlavně těm úředníkům co úřadují pro stát řízený jako podnik, a ono se jim to furt nelíbí. Ono je to asi tím, že ti lidé, alespoň ti co nejsou degene a ovce, zase vidí, že to co se někde přidá, tak se jim zase jinde dvakrát tolik ubere. 😉😯😍

    • Úžasná národohospodářská vsuvka.

      Každý řadový úředník např. Finančního úřadu s platem uklízečky v Lídlu by si to rád přečetl.

      Ve státní správě jsou totiž ohromné rozdíly v platech podle úrovně. generální ředitelství si lebedí, v průměru se mají všichni dobře.

      Kdypak se řadovému ouřadovi přidal nějaký ten koblížek vážený Občane? Paní (panu) řediteli jistě. 

      Já se těm "pěšákům" ve státní správě docela divím, že s tím nepraští!! Ať si stát řídí takoví mudrlanti. 

  • Jsme jako náš trestně stíhaný premiér. Učíme se od něj. Taky mu ty fabriky nestačí a stále jich potřebuje víc. 😍

  • Na ČT24 žvani, fňuká koblihář...nic nechápe, ničenu nerozumí...

    Doporučuji všem, kteři už obědvali, nedivat se...

    Mohlo by se stát, že díky těm jeho kecům se váš ždludek neudrží ...

    :-)


    • Já až přijdu z práce, tak se rád podívám na bezradné a bezmocné xichtíky z tzv. "demokratických stran." Baví mě jejich bezmoc a klábosení. I když to nevydržím asi déle jak 20 minut. 

      Zvlášť si užiju Fialy, Stanjury a toho lidoveckého ........Výborného. Ještě uvidíme, co vymyslí paní Pekarová a paní Pospíšilovou. 

      Všichni ti skuhralové měli po volbách přijmout odpovědnost, jednat s Babišem a teď mohli něco dokázat.

      Protože jsou to naduté líné vši, tak jen blábolí. 

      Vidíte paní Koloběžko, každý se bavíme jinak.

      • Pokud se bavíš tím, že po práci sleduješ pindání některých našich politiků - tak je mi tě upřímně líto...


        Já se po práci bavím zcela jinak... 😉

        • Každý podle svého gusta paní Koloběžko. 

          Někdy se člověk rád podívá na nějakou tu komedii.

          • Souhlasím, ale nesmí se mi z té komedie dělat na zvracení...😉

  • A o pravé příčině demonstrací - už dříve v diskusi pod jiným článkem - psala paní pod nickem "linda86":

    ----------------------------------------------

    "6.6.2019 v 10.40 přijala Poslanecká sněmovna usnesení, zavazující Babišovu vládu, aby začala vyšetřovat zločiny privatizace v letech 1992 až 2005 - a aby připravila zákony, směřující k tomu, aby to co bylo ukradeno, bylo vráceno – jako např. OKD, třeba Mostecká uhelna, třeba Škoda Plzeň. 

    Číslo tohoto usnesení PS je 836.

    Proti usnesení hlasovali poslanci ODS a jinak jej sabotovali i všichni poslanci za TOP-09, STAN, KDU-ČSL!"

    -------------------------------------------

    A právě tito parasité jsou ti praví organisátoři "demonstrací", co se nestydí "lákat demonstranty" ne zrovna zanedbatelnými finančními příspěvky, svážejí tyto na vlastní náklady do Prahy a organisují podobné vylomeniny, jako "Václavské náměstí" a v neděli proběhnuvší "Letná"...

  • Máte pravdu Pane Premiére Babiši!

  • Jasně že máte pravdu, pane ministerský předsedo. A pak vyleze na podium Letné nějaké nevzdělané, zaostalé "Bango", nebo jak se to jmenuje. A začne vykřikovat něco o bordelu.To je asi tak maximum co on a jeho soukmenovci umí. A pak ještě krásně a profesionálně žebrat o dávky.Ne nadarmo vznikla písnička "Fujbango".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit