Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsme jako náš trestně stíhaný premiér. Učíme se od něj. Taky mu ty fabriky nestačí a stále jich potřebuje víc. 😍

  • No nejsmutnější je, že za těmi protesty někdo stojí. Finančně ani organizačně to ani náhodou nezajišťuje studentík. Nejedná se o nápravu společnosti ani o demokracii. Jedná se pouze o kampaň za odstranění Babiše z politiky.

    Ovcím nevadí křišťálový Bakala, Tykač, Kellner skupující kde co a jiní a jiní vejlupkové. Proti těm se žádné demokratické chvilky nepořádají. Kdo těmto pomohl k čistým ziskům a snovým kšeftům, byl to Andrej??? Po odstoupení Babiše se pro ovečky nic nezmění - Andrej byl miliardář před vstupem do politiky a bude i po. Dotace si neschválil sám a v budoucnu, pokud budou, bude je čerpat zase. A vám tady po jeho odchodu zbudou nějaký "dobroseři" typu Kalouska, kvůli kterým se ANO vyšvihlo na vrchol.

    Jinými slovy vraťte nám naše staré zloděje, jsme na ně zvyklí ;-)


    P.S.: Když se někde vyskytují komedianti tzv. showbiz prostituti je pro mě rozhodnuto.

    TAKOVÝ HODNÝ STRÝČEK pan Svěrák, který podepsal Antichartu, když bylo po revoluci řekl pouze promiňte byl to omyl. Teď tady bude slintat nějaké moudra místo toho, aby byl schovaný v kanále ??? 

    U Andreje spolupráce vadí a u Zdendy ne ??? 

  • Titíž lidé řvou, abychom přijímali miliony migračních nájezdníků, ale k sobě domů by nevzali ani jednoho migračního nájezdníka.
  • Mnohým lidem dává Babišova vláda naději i jistotu a zbavuje je strachu ze řádění antisociálních živlů, které by nejraději zrušily důchody a vše zařídily podle hesla "Ať se každý postará sám o sebe !". Jenže důchodce už nemá energii a zvrácenou nápaditost k tomu, aby vysál ze státní kasy maximum. Babišova vláda symbolizuje rozkvět, sociální jistoty a víru v mocnou oporu, kterou tvoří stát. Nepřeji si rozvrat a anarchii, nepřeji si českou mutaci majdanu a zbídačení miliónů lidí. Babiš by neměl podléhat defétistickým náladám. Lidé, kteří byli volit, věří demokratickému systému a naopak se obávají rozvratu přicházejícího z ulice.
  • Úžasná národohospodářská vsuvka.

    Každý řadový úředník např. Finančního úřadu s platem uklízečky v Lídlu by si to rád přečetl.

    Ve státní správě jsou totiž ohromné rozdíly v platech podle úrovně. generální ředitelství si lebedí, v průměru se mají všichni dobře.

    Kdypak se řadovému ouřadovi přidal nějaký ten koblížek vážený Občane? Paní (panu) řediteli jistě. 

    Já se těm "pěšákům" ve státní správě docela divím, že s tím nepraští!! Ať si stát řídí takoví mudrlanti. 

  • Inu milý Andreji, čiň čertu dobře - peklem se Ti odmění. 

    Každý důchodce může, jestli peníze od "špinavého Babiše" nechce a je mu to proti jeho morálce poslat klidně na můj účet.

    Já už bych se s tím nějak vnitřně srovnal!!!😂

    Jedna mladá spolupracovnice vykřikovala, že se na přídavek k mateřské "od Babiše" může vykašlat, ale když jsem jí nabídl, aby ty peníze tedy posílala na charitu - tak to už se jí nechce. Shrábne a hubuje!! Kalouska na ní!!

  • No jo, lidem se cpou koblížky, přidá se jim na důchodu a na platu, hlavně těm úředníkům co úřadují pro stát řízený jako podnik, a ono se jim to furt nelíbí. Ono je to asi tím, že ti lidé, alespoň ti co nejsou degene a ovce, zase vidí, že to co se někde přidá, tak se jim zase jinde dvakrát tolik ubere. 😉😯😍

  • To je taky jedinej důvod. Závistivci typu Kalouska a bezmozka Fialy cítí že by to mohlo jít a to by se jim nemuselo v příštích volbách vyplatit. Představa že je Fiala premiér mě budí ze snu.
  • josef.chmela

    Na ty parchanty, co si neváží zvýšení platů, důchodů a dalších sociálních dávek, poslat lháře Kalouska a vládu zlodějů z ODS. Ti by jim to všechno sebrali a ještě by tvrdili, že se jim zvýšila životní úroveň.

    Lidi jsou stále hloupější a nic si nepamatují. Nebo nechtějí pamatovat. Já, jako živnostník, se mám za Babiše lépe než za zloděje Kalouska a vlád ODS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit