Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je stále horší a horší poslouchat ve zprávách (z televize i z rádia), že "...musíme si počkat na rozhodnutí evropské komise...", "...Rada Evropy ještě musí rozhodnout..." atd. Už mám plné zuby toho, že za nás bude rozhodovat někdo, koho neznám, koho jsem nevolil a kdo se mi hrabe v životě a bude za něj rozhodovat. Už začínám mít takový vztek, že bych je odpráskl... Nebo tam jel a vyhodil z okna na vidle...
    Copak není síla lidu taková, že bychom konečně s tím hnusem začali něco dělat?
    Teď je převrat v Turecku. A ten pitomec redaktor Vostál z Francie mluví o tom, že Turecko je členem NATO a tudíž je třeba čekat, jak se rozhodnou Spojené státy, co s tím udělají... To už se nedá poslouchat. Jak můžou Spojené státy zase zasahovat do něčeho, co je tisíce kilometrů od nich. Pokud budeme lézt Američanům do prd.le, pak je s námi konec. Copak to lidi nevidíte, že jediné, co Američany na nás zajímá a vždy zajímalo, je jejich vlastní prospěch? Nasrali se do Tatry Kopřivnice a málem zlikvidovali firmu. Ještě, že se dnes našli podnikatelé "srdcaři", kteří firmu přivedli k ziskům a firmu tlačí dopředu. Když vstoupili Američané do Aera Vodochody, tak to začalo jít s firmou s kopce. Pak, když jsme je "vyprali sviňským krokem", tak začaly USA bránit dalšímu vývoji firmy tím, že zakázali jakékoliv kontrakty této firmy se světem!!!
  • Teplouš Semjon Gayínek je imrwere na tiscali, ve dne v noci, a je to znát, ty jeho debility jsou čím dál tím víc debilnější!!!

    CHI !!!
  • Včera jsem se v televizi dozvěděl že osvoboditelé před fašismem, zachránci a jediní vítězové války jsou Američané. To mě docela dostali ti kluci američtí jak jsou vyčůraní. No né?
  • Jak si může dovolit dobytek z EU řešit moje osobní údaje ve vztahu s USA dohodou??? Kdo jim dal v Bruselu právo jednat s Amerikou o údajích mě osoby??? Toto je prasárna!!!!
  • Putn je suverénně největší fašista na světě! To mi potvrdili i obyvatelé CCCP.
    • Už to nehul.
    • Veliká pravda toto je!
    • to se všeobecně ví
      • plně souhlasím
  • Jsme velice rádi, že naši osvoboditelé od fašismu a komunismu, USA, jsou nadále naši nejlepší spojenci. Ať žije NATO, EU a USA!
    • Mý jsme sice vrazi, ale vraždíme jeno toho, kdo se nám nelíbí!!! Jinak jsme slušní!
    • megaLOL
    • ano spojenci teroristů,majdančiků,vrahů a banderovců
    • Souhlasím. Tak to je a zůstane i kdyby se ruští kolaboranti pos.ali do vejšky! *1* *1* *1*
    • ... přesně si to napsala Simonko, lepší bych to nepsal ani já. Jen tak do nich :)))
  • Nebudou, to jsou kecy. Takové plácnutí do vody.
  • To je jako svěřit děti do péče pedofilovi
    • Tobě to rodiče udělali, to se hned pozná.
  • EU = zrádci. Jak si vůbec můžou dovolit předávat data do státu, který je největším teroristou na světě? Tyto data nebudou vůbec v bezpečí a budou zneužita proti nám. *12* *16* *12* *16* *12*
    • Co že???!!! Oni ta data předávají do Kremlu???!!! *12* *16* *12* *16* *12* *16* *12* *16*
    • Do tvého teroristického ruska nikdo nic nedává, Ivane.
  • *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit