Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, pokud to za něj někdo chce zaplatit ze svého, dobrá, ale neodbytně se mi vtírá myšlenka - co slíbil těm kdo mu nabízeli v době, kdy měl ještě naději, že teď od slibů odstoupili? co ví na ty, kteří za něj budou platit teď? zkrátka otázek je mnoho
  • kdybyste volili Fišera prezidentem, někdo by za vás státní dluh i vaše soukromé půjčky zamáznul. Fišer by to zařídil. Sami si za své dluhy které musíte splácet, můžete..... *3*
  • Jak dlouho ještě dokážeme takové zprávy číst bez toho, aniž by nás překvapovaly??
  • Dráb by daleko líp udělal, kdyby - když už chce rozdávat - ty peníze daroval např. nějakému domovu důchodců. Prospěchářský fischer si je nezaslouží a jestli nasekal dluhy, ať jde makat, aby je splatil.
  • Co to k.rva je ? Jdu si půjčit 8 mega, kdo to za mě zacvaká (styl Fisher)? A nebo si budem hrát že jsem to půjčku sice podepsal, ale ve finále nejsem odpovědný (styl Klaus). Takže za to platit nebudu. Co to je za absurdistán ??? Ne tohle je z*rdůstán.
  • Přesně toto mě napadlo.Neznám žádného Drába v energetice krom neslavně proslulého Drába na MPSV dosud chybějícího ve vyšetřovací vazbě.Nevím co si od toho slibuje,nebo je to další rodinný přítel?Jestlimu přebývají peníze ze sluneční elektrárny tak by je mohl věnovat jednomu okradenému pracovníkovi v energetice o část důchodu.
  • Jsme v CR. V soukromym sektoru se toto deje neustale. Firma nema na vyplaty, dluzi kde se da, ale majitel si jezdi po dovolenych, protoze dle svych slov ji ma davno objednanou a zaplacenou, takze na ni vlastne chudak musi, i kdyby nechtel... To ze zamestnanci nemaji co zrat a subdodavatelsky firmy dostava do velkych problemu, to ho nezajima. Proto me tahle zprava o Fisherovi vubec neprekvapuje...
  • iHojte informovala, to je tedy iinformace s nulovou hodnotou. Za tyden iHojte napise, ze nikdo nic nezaplati a ze to bylo spatne interpretovano a ze jim to rekl zas Fiser, kterej je ale na druhe strane planety... *7*
  • Taky bych chtěla dlužit 8miliónů a v klidu si odjet na dovolenou!? Sakra kde to jsme!!! Mám jen úvěr na 300tisíc, nenašel by se vhodný miliardář, který ho za mě zaplatí? Zkrátka, čím víc člověk krade, tím víc dostane?
  • ... a tento dar od nenazrane burzoazni hyeny bude samozrejme naprosto, ale naprosto nezistny... :-)))
  • Nabizi se otazecka:
    Jestlipak dotycny 'obdivovatel' ma nekolik fotovoltaickych elektraren.
    Nebo naky jeho znamy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit