Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedno staré přísloví říká,že když zloděj okrade zloděje,tak se i Pán Bůh zasměje.A senátoří nejsou nic jiného,než parazité,na naší státní pokladně.I vytvoření Senátu je jednou z příčin,že se dnes řítíme ke státnímu bankrotu.Kdyby ti političtí lumpové,kteří se dostali po údajné revoluci k moci,ve snaze po komumunistech vše přeorat,neudělali z řádně pracujících cikánů a plátců daní,stádo většinově se povalující na podpoře,tak by dnešní problémy nebyly.Komunisté ti uměli vládnout.Ale to stádo lumpů,kteří se díky troubovitosti obyčejného českého blba,protlačilo do politiky,umí krást mnohem více než cikáni.Dále národu lhát a astronomicky zadlužovat tuto zemi.Prostě politický dobytek,který už dosahl jateční váhy.
    • tak tohle je reakce totálního debila
  • Jako podnikatel si můžu zaměstnat koho chci, bohužel jí ten důvod neměla říkat, vždyť ví jak to v tomhle zkyrvystánu chodí.
    • ... ne neměla říkat! Naopak, všichni musíme říkat totéž a hodně nahlas. Nejlépe při volbách. Navíc je třeba, abychom s onou nebojácnou paní spojili, vyjádřili jí podporu a v případě potřeby i pomohli!
  • Pokud obyčejné sdělení pravdy je u nás trestné, tak to jsme se dostali opravdu zpět do dob totality. Zatím o tom nemluví politici, ani právnici coby žalobci. Vypadá to, že to pouze media rozehrávají svoji konspirační hru. Bohužel naše media samy někdy porušují zákon, že někoho označí za vinníka, aniž by jej za to odsoudil soud.
  • Každý by měl zaměstnat jen toho, koho chce.
    Když nebudu chtít zaměstnat alkoholika, nikdo se na nad tim podivovat nabude.
  • Mám různé pocity, zákon je možná dobře myšlený, ale asi by neměl taky omezovat zdravý rozum, dobře nejprve to zkusil podle zákona, naběhl si a teď by měl mít právo jednat podle zdravého rozumu, to by mu neměl brát žádný zákon. Jestli je někdo diskriminovaný přes zdravý rozum, tak je to asi podnikatel se špatnými zkušenostmi a diskriminační zákon je asi špatně naformulovaný, tuhle variantu (špatné zkušenosti ) by měl připustit. Absurdní zákony s absurdní logikou. Druhá strana by měla vědět, že když něco provede, že následuje trest ( např. nepřijmutí do práce) tak, jako je to u každého normálního člověka naprosto běžné a né aby byla neustále podpírána zákony, které ve své podstatě obhajují špatnost přes veškeré dobré úmysly. Cesta do pekel vede přes dobré úmysly.
  • Pane Petře,
    jsou tam velice zajímavé texty.Apropos-otec mého známého pracoval za Masaryka jako policista.Pokud se u nich v obci objevil cikán,hnal ho pendrekem za hranice katastru.A nikoho by v té době nenapadlo označit toho policajta za rasistu.A to je nám dnes předkládána doba první republiky jako příklad vrcholné demokracie.Proč dnes taková změna?Jiná doba?Stoprocentně si dovolím tvrdit,že každý slušný občan této republiky(většinou ti co fandí českým sportovcům) nebude považovat politiky první republiky zy rasisty.Ano.selský rozum znamená mimo jiné staleté zkušenosti našich předků s něčím,co považovalo usedlíky za hlupáky,kteří dřou od rána do večera.A proto je potřeba je okrást a ještě se jim vysmát.
    Malý testík pro účastníky této debaty.Přátelé,jak se na Slovensku řekne "lhát".
    Toto slovo tam užívají pěkně dlouho,i dnes a všichni.A je to v pořádku.Nepodceňujme moudrost národů.Nejsem rasista(není to klišé).Nejsem ani člověk,který hledá problém jenom aby zapomněl na problémy ostatní.Chci jen,aby se za pravdu netrestalo.
    • Pravdo, to je výstižné, s tím nelze než souhlasit. Za první republiky sloužil policajt občanům k ochráně jejich práv a s lumpy se nemazal. Když policie chytila lumpa, měl na vybranou zůstat týden v policejní šatlavě, které samozřejmě nebyly takovými pensiony jako dnes. A když nesouhlasil a chtěl jít k soudu, tak mohl mít jistotu, že soud mu vyměří nesrovnatelně víc než ten týden. Proto si to ti lumpové většinou rozmysleli.
  • Vážení, stěžujte si sami na sebe. Volíte socany s Dluhošem Sobotkou, Breptalem Zaorálkem a Darmožroutem Škromachem a když chce pan Dr. Ing. Jaroslav Drábek přitvrdit, vzedme se vlna KSČSSD a pokřiku. Práci čest.
    • Ty jsi ale omezený blb. Pane vajchmajstr vy jste hlava.
      • Vážený pane, podle dikce Vaší odpovědi je zřejmé, kam Vás řadit. Jsem již hodně stár a mohu Vám s jistotou říci - eurohujerská a levicová politika sociálního státu Vás ještě více ožebračí a jak je vidět, můžete si za to sám.
        • Vážený pane, jsem ještě starší než Vy, ale s větším blbem jsem se ještě nesetkal.
          • Přeji Vám i nadále sladké snění...
  • V našem státě to bylo vždycky tak. Když někdo řekl pravdu tak porušil zákon.
  • Hlavně by je neměli diskriminovat úřady. Když mi pracovní úřad nabízel do mého 15 členného kolektivu ciganu, tak jsem se ubránil rovnosti . Úřad práce má 100 zaměstnanců , až z nich bude 10 cigošu, potom zaměstnám i já jednu ciganku, a bylo vymalováno. Obdobný princip by měl platit i na ministersvech. Pak budu vnímat doporučení těchto institucí.
    • Výborný názor *4*
  • Já bych je taky nezaměstnal. Už ne. Toto etnikum nemá jako hodnotu práci ale prachy za ní a dopředu,a ještě si očíhnou, kde co ukrást. Je to verbež

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit