Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen tak dál. Čím víc se hlasy havloidů roztříští mezi mnoho kandidátů, tím lépe a Zeman to bude mít ještě jednodušší než minule. A to havloidi tvrdí, že prý Zeman lidi rozděluje a pomíjejí fakt, že se těší více než 50% podpoře obyvatelstva. Přitom sami havloidi nejsou schopni se sami mezi sebou domluvit na jednom společném kandidátovi. S takovou příští prezidentské volby ti kavárenští i*ioti zase projedou na celé čáře.
  • Roztříštěnost voličů u voleb prezidenta bude znát tak akorát v prvním kole. Ve druhém to bude již jasná volba.
    • Samozřejmě. Druhé kolo vyhraje náš nejlepší prezident pan Zeman.
      • Ta podlá kreaturní rusácká swině??
        No v čechách bych se tomu snad ani nedivil.
        Takových primitivních přizdisráčů jako ty, kterým stačí prolhané žvástavé rusofilní kecy olizovače komoušské řiti KGB gaunera putina je bohužel stále dost.
  • Jak malí kluci, co se přetahují o hračku na pískovišti. Já, já, já, jenom Já!
  • Roztříštěná podpora voličů se projeví v prvním kole. V druhém kole kořala končí.
    • To ožralé Ovado z Hradu by mělo abdikovat už dnes! To je nehorázné, co z té jeho opilé huby zase vylezlo!!!!!!!!
  • Díky nechci
  • Havloidní fuj, fuj... Co tam máte dál?!!
  • Mě slova dementního prezidenta vůbec nepřekvapují. Potřeboval by péči psychiatrů. Snad už to nestihne. Pan akademik Drahoš ho jistě nechá pořádně vyšetřit, než bude internován v Bohnicích.
    • jen bezpáteřní *12* tvého typu může podporovat sexuálního devianta a pedofila drahoše...ty jsi jej jistě studentíku také uspokojoval,vid že jo?
      • no zatím se pedofilní péčko našlo jen u Ovara v PC *7*
    • Na to sprosté ovado z Hradu je třeba hodit síť a internovat v psych.léčebně. A to chtělo do Bílého domu!
    • víme Sajmone Křenku
  • Tak děcka jako J a BTW šli spát.A teď si tu v klidu budou psát slušně bez urážek normální lidi.
  • Nevím koho volit ale bezpečně vím koho nevolit. Pana Horáčka a Drahoše. U ostatních si počkám.
  • https://www.novinky.cz/domaci/451479-nejvyssi-podporu-z-prezidentskych-kandidatu-ma-zeman.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit