Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seš vobyčejnej demagók akurát umiš uražet vogouši a pořád píšeš stejný nesmisly lži a nepravdy, pokud maš jedinej důkaz podej trestní oznámení, jinak to vypadaá že syseto naučil jak říkanku kerej nerozumiš. doktor určitě nejsi leda že drvuml vogo
  • Proto ty, co neuznávají výsledky voleb. Na co tedy vlastně jsou volby? Vládu stačí jmenovat v kavárně.
  • Jaký prezident, takový premiér. Jsem v pohodě, na vládu zmetků jsem zvyklí celý život *1*
  • stoprocentně *15*
  • To doktor11:
    Zeman je evidován v seznamu konfidentů StB jako MAN, každý si to tam může najít.
    Babiš byl uznán slovenským soudem jako konfident StB jako Bureš.

    Na to p. Jégl nepotřebuje žádnou zpravodajskou službu.
  • třeba se s náma rodělí *13*
  • Babiš je borec, sice není na důchody, ale mistr Agroser vydělal za dobu co seděl ve vládě 40 miliard *15* *15* *15* *15* *15*
  • Nevím kdo je nějaký Kalous a je mi to jedno. Ale Zeman a Babiš jsou evidováni mezi konfidenty SbB, u Zemana je poznámka, že dokumenty byly zlikvidovány, ale prý mají v Moskvě kopie a tím je vydírán... Zemana i Babiše si sice lidé zvolili, ale to, že si zvolili konfidenty StB jen dokazuje, že ti voliči jsou buď p.tomci nebo lumpové, nebo obojí. A to že máme takové "představitele" a "symboly" jen dokazuje, že Česko se propadlo do hnojníku.
  • přéééééésně, byla to účelovka, prostě zadání








    PCHE !!!
  • Koukám,že většina pisatelů včetně pitomce Jégla jsou vlastníci osobní zpravodajské služby.Že jsou čtenáři zblblí to chápu ale novinář na někom nějak závislý je smutné.Psát na objednávku je už velmi zaražející.Články od tohoto pseudonovináře jsou irevelantní hovadiny.Havlův spis byl zničen mezi prvními a takových potom ještě byly stovky ale to je Jéglovi jedno.30 let po revoluci už to stejně nikoho nezajímá,pro mně je podstatné kdo jak pracuje a ne jen žvaní.ODS,ČSSD,Černopldelníci,ODA,KDS,atd rozprodali celou republiku a rozkradli,na to už se zřejmě dávno zapomnělo.Holt česká hloupost.Sbohem rozume.
  • Absolutní souhlas, nebýt Miloše Zemana tak by jsme dále dřeli bídu s nouzí a následovali hladovějící EU *3*
  • my novorosijci máme jasno, čechie se stane součástí prosperujícího ruska








    YEAH !!!
  • Putin drží na Zemana estébácký spis, psali na RT, tak Zeman musí skákat, jak Putin píská *1*
  • Křišťálově čistý práskač Bureš v čele vlády České republiky!!! To snad ani není možné? Opravdu se píše r.2018? A na Hradě ožralý, nemocný prezident, který kope za Rusko místo za vlast! Fuj taybl!
  • Máme takové politiky jaké máme voliče. Co více dodat *1*
  • Byl a nebo nebyl, když jsem měl učit, musel jsme mít lustraci, neměl ji ani Havel, Klaus, tak co nyní chceme, kolik jich bylo u STB, u tých iných, jak mi povídal soused, co ne mne donášel, pan Babiš je ten, kdo je pro nás stejným, jako pan Zeman, vítězem, a jinak, Kalous tam byl také, jen to stačil zlikvidovat.
  • Já bych to zase tak moc neřešil - ve vrcholové politice je to samý (charismatický) psychopat, blázen, Narcis, kriminálník, alkoholik a podobný ksidl.

    Normální člověk, když už by se tam dostal, dlouho by nevydržel, vyštípali by ho.

    Bureše bych nechal, ať maká pro svoji novou vlast, jistý talent pro politiku už projevil.

    Na zavírání je času dost, třeba až poté, co bude neúspěšně kandidovat na prezidenta.
  • Fialovci,kalouskovci,sobotkovci,lidovci a gazdíkovci již mají svoje stbácké karty spálené. Tak
    se jen vytahují kostlivci ze skříní.Takových spisů "n.a.s.e.r.u" kbelík.Stačí k tomu počítač a
    kopírka. Po 89 ještě za sachra se likvidovalo a zbytek se likvidoval za odsáckých ministrů
    vnitra. Bylo by velice zajímavé projít Cibulkovy seznamy. Až bude čas, tak Vám zde udělám
    seznam novodobých ne-známých ESTÉBÁKU. *16* *16* *16*
  • Hele, chtělo by to jednou opustit ty Vejprty a jet se podívat do USA a pak také do Putinlandu. To co popisuješ, to se týká právě CCCP.
  • Vydařený titulek, škoda, že mne to nenapadlo napsat dříve do diskuse...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit