Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kněz Tomáš Halík se ve svém rozhovoru pro Seznam Zprávy obul do současné hlavy státu Miloše Zemana. Mimo jiné o něm řekl, že je zlý, protože lže. Více řekl Halík i k tomu, jaký má podle něj Zeman vztah k alkoholu.
    • „Já se za Miloše Zemana modlím, protože se modlím za všechny zlé lidi,“ zmínil Halík velmi ostře. Vadí mu například to, že Zeman lže. „Myslím, že člověk zvláště v takovéhle funkci prostě nesmí lhát,“ řekl.
      • Mě vadí, že lže Halík, protože kdo lže, ten krade a já o názory nějakého zloděje nestojím.
        • ale jediný soudem ulhaný lhář je pedofil Becherovka *11*
      • Zemana pak následně nazval populistou a zkritizoval jej také za jeho vztah k alkoholu. „Vidím, jak u toho člověka odchází jednak to fyzické zdraví a jednak, myslím, i určité charakterové vlastnosti. Myslím si, že on sám musí trošku váhat, jestli do toho půjde nebo nepůjde,“ řekl. Domnívá se totiž, že mýtus neporazitelného Zemana padl. „Je velmi pravděpodobné, nestane-li se něco mimořádného, že když se dostane do druhého kola, tak tam prohraje,“ sdělil. Zeman však podle něj prohrávat neumí.
        • Domnívá se také, že je tady zhruba polovina lidí, kteří by Zemana nikdy nevolili. „Pak jsou tu lidé, kteří ho volili; a tam je to tvrdé jádro, kolem 10 procent, kteří ho budou volit, i kdyby dělal pod sebe,“ dodal Halík s tím, že tu je však i rostoucí počet lidí, kteří ho volili posledně a kteří říkají, že už se podívají po někom jiném.
          • vanhorne
            " že už se podívají po někom jiném."
            Kde ho budou hledat?Mozna v nejake civilizovane zemi by se jim to mohlo podarit.Ta zhruba polovina lidi, to jsou vydedenci kteri patri do skupiny lidi o ktere velkomozny "pan president"soudruh Zeman prohlasil, ze je to "Patologicka sedlina lidske spolecnosti".
            Slusni lide se opilcum vyhybaji, ale Cesi si to zvoli za presidenta a nedojde jim, ze opilec svym nepristojnym jednanim jimi vlastne pohrda.Zbabelec ktery se zmuze nanejvys na okopavani mrtveho cloveka ktery byl na daleko vyssi moralni urovni nez nejaky opilec.Pokutu za svoji sprostou hubu ovsem velkoduse prenechal platit statu.Fuj.
          • To jsou narkomani.
        • Mám dojem, že ty lapsy, které teď dělá, ty strašlivé výroky nejrůznějšího typu, tak že je to takový freudovský překlep. Že to nevědomí už mu říká: Hochu, nechoď do toho. Ovšem to jeho okolí ho strašně do toho tlačí,“ myslí si Halík.
          • Halíkovi měkne mozek a navíc je to náboženský fanatik.
  • Jasně, protože ty jsi buďto fašoun nebo komouš, což je jedno, no vlastně komunismus je ještě horší ten v mnohém, fašismus předčil. *14* *14* *14* *14* *1*
    • dzixy
      Petře, patříš k těm, co se řídí tím starým "kdo nejde s námi, jde proti nám". Přece kde kdo má jiný názor na kde co, než Ty, a nemusí být hned fašoun, komouš a pod. Zřejmě ti, kterým tak nadáváš, mají asi pravdu, když jsi se tak nadmíru rozohnil, že Ti pusa předbíhá mozek a o toleranci k jinému názoru se ani nevyjádřím.
    • Ty nejsi zahrada příjmením, ty máš zahradu plnou shnilého ovoce místo mozku.
  • Je tady nějaký můj "jmenovec" a ten to má v hlavě pěkně vybraný, blábolí tady nějaký nesmysly o Rusku a navíc je to úplně mimo téma. Já myslel, že mám ten nick jako jediný, netušil jsem, že se bude někomu tak líbit, a že ho bude používat také. V každém případě pak v diskuzích vzniká zmatek. To si asi ten ubohý člověk neuvědomuje.
    • přéééésně, pátráme po něm už rok, všíchni máme podezření, že se jedná o stejného ksindla který si naklikává plusové a mínusové body, pravděpodobně nepřítel ruska a diverzant *9*








      PCHE !!!
  • Holt češi rádi měří dvojím metrem, jeden, ten mírnější, mají pro sebe, a druhý, ten tvrdší, pro ostatní. *16*
    • Já nechci nikomu nic měřit, ať se tady vůbec neukazujou!
    • bodejť by ti ty šmejdi vyvraždili celou famílii, a pěkně před tvejma očima blbečku, ty aby ses na to musel dívat, přežít a mít to vše před očima až do konce života! Šmejde!
      • umíš psát i o něčem jiném než o tvé připosranosti ?
        • Zkusté o té "připosranosti" diskutovat s pozůstalými rodiči děcek, které jistí lidé pobili v Anglii....hmmmm
        • Přesně tak. Tačí strčit hlavu pod deku a všechna nebezpečí zmizí. Ale vysvětlujte to někomu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit