Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... já mám rád kundí smrad :)))
    • ... nikoho nezajímá tvá úroveň zakomplexovaného zbabělce, který si nikdy nevrzne :)))
      • podesátý si zopakuj první třídu blbče dyslektickej
        • ... neskutečně krásně ničí primitiva mé elegantní vzdělání, už pro mě neexistuješ :)))
          • a opět blbě, ty teplej pitomče, tvoje debilita už není k smíchu, ale k pláči, i když já se velice bavím
  • ... jsem nadšen, že cirkus na českých dálnicích, který nikoho v této zemi nezajímá, mi napomohl, i když jsem to nikdy nepotřeboval, vychutnat si opakovaně úplnou špínu :)))
  • ... na závěr pro chátru absolutně nepochopitená pohodička:
    https://youtu.be/x6XtVCeAWlM?list=RDx6XtVCeAWlM
    • ... chápu, nic pro primitivy, ale o to mi šlo, akorát dementy zde již ani z charity neřeším :)))
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • ... pohodička, z kriplů ani týdenní pindání borce neudělá, je to moc spravedlivé :)))
      • nauč se psát impotentní negramote *1* *1* *1*
        • ... píši nesrovnatelně lépe jako tví předkové z kanálů dvě století dohromady, degene :)))
          • zase špatně blbče nevzdělanej
            • ... kdepak, degene, ty neznáš vzdělání, které si užívám zesměšňováním spodiny :)))
  • ... já jsem student několika vysokých škol. Studium mě jde na výbornou, akorát mám ty hemeroidy, tak se mě špatně sedí v lavici :)))
    • ... jj :)))
  • ... já mám rád, kundí smrad :))
    • ... ano, máš, poctivě pořád dokola dokazuješ, že jsi ten nejposlednější primitiv na netu :)))
      • ale to přeci nejde.Největším všeobecně zavedeným špinavcem jsi tady přeci TY. Hnůj všech hnojů bezcenný zmetek který vylezl matce z toalety.
        • ... jsi natolik se elementární inteligenci vymykající nula, že nechápu, proč píši póvlu :)))
        • ... nikdy nedáš spisovně šest slov, pochop, že se takovou špínou již nemohu zabývat :)))
        • ... a já naivně myslel, že takových primitivů nemůže být na netu víc, tupci, spojte se :)))
      • Tento pitomec, aby nás zaujal, tak se hádá sám se sebou. To je prostě idioot..hi..hi
        • ... jsi blb s nejmenším IQ na netu, díky za ty dary, ty celoživotní primitivní panici :)))
        • ... jsem moc šikovný, zdegenerovaný póvl jako ty ze sebe dělá poslední odpad sám :)))
          ... nikdy nepochopíš, jak se snaží inteligenti jako já moc pomoci, tobě ale pomoci není
  • Tady to dá do pořádku už jenom fašista Putin!
    • V rámci rozšiřování NATO bude potřeba prověřit zda není fašista Putin(inkognito) dvojitý agent.
      • Nechej si odvrtat z hlavy Stoltenbergovy parazity. Vyplňují ti mozkovnu tak aby neštěrchala. Jsou o něco větší než paraziti gen.PetrPavla.
  • ... Ťok je se svým cirkusem tradičně tragický, ale na pitomečky zde zatím nemá :)))
    • Jak si si nechal vybělit ten anální otvor, můžeš nám říct jakou zkušenost s tím máš, pitomče?
      • ... v čele s tebou na ně nemá, primitiv jako ty mě nikdy nemůže nadzvednout, rektále :)))
        • Kdybys nekecal pitomče.
          • ).(
  • Dan Tik - Ťak pokračuje jako ve Skansce... co nějaké zákony, hlavně když nějak fungujeme!!!
    • A sypou se mu penízky do všech kapes. Stejně byl instalován, aby firmě Kapšula neutekl výběr mýtného.
  • Pan redaktor si želí triko. Nic o tom neví, jen drby, které někde slyšel.
    Jak to, že u nás mýto funguje, stát vybírá miliardy a například na Slovensku stát ještě pořád na mýto doplácí?
    Zase se vypíše na mýto tendr, vyhraje (dostane) to nějaký Bakala a zase stát bude doplácet. To jsou ta výběrová řízení!!!
    • Ne, na výběr mýtného má políčeno Babiš. Nyní ještě řeší náklady, tak aby z toho nic neměl erár..
    • ... nauč se psát, balíku (želí) :)))
      • ... děkuji za další ztrapnění se primitiva, nikdy nepochopí, že na něj každý se*e :)))
      • Pořád máš ty hemeroidy, jak jsi si posledně stěžoval, pitomče?
        • ... jsi neškodný póvl, nějaké tvé primitivní "posledně" neřeším, trapný ubožáčku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit