Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příteli Fji1, v čem se mýlím? 😯

  • Nic vám neříkám je to vaše zkušenost.Ale ta nemoc přes léto ,nespala někde pod mostem.

  • I nemluvně chápe gesta a  náznaky. Škoda že vaše IQ sklenice vody toho není schopno

  • to není o cestovaní ale jestli v Bulharsku nebo Chorvatsku chodim na diskotéku nebo totéž dělám v Praze nebo na Mácháči je to stejné , nikde jsem neviděl nějaké doporučení na dovolenou , třeba dát přednost individuální dopravě , využívat maximálně zahrádek restaurací a pod.to je univerzální i u nás .Hlavně si někteří nesmí myslet já jsem mladý to se mi netýká či další oblíbená fráze , neznám nikoho s cividem to je kec či co se má stát to se stane.Vlastně i cestování po Česku či pobyt v lázní není ok ,chápu že se nejde ubednit doma.

    Bohužel nemáme před sebou výhodu léta a toho sluníčka , no uvidíme ale vypadá to že to  má nižší smrtnost ale vyšší nakažlivost , uvidíme na závěry je velmi brzy .

  • Zkuste mi to přeložit do jazyka českého a bez chyb...😉

  • Pamatujte dobře ,ale také si najděte videa ze sněmovny a co tam před letem říkala opozice.Ajak tlačila na pilu. A pak lid vycestoval,nemaje rozum. A teď ty stejní(lid i politici) opět nadávání že nejsou opatření přísnější.

  • Pokud si dobře pamatuji, tak koblihář říkal, že mu " lidi psali mejly a smyky a pořád volali" aby zrušil všechna opatření a on pod jejich tlakem tak učinil...

  • Máte krátkou paměť a nebo záměrně mlžíte

  • No jistě, za všechno špatné může opozice, Burešova narudlá smečka dobře činí, stádu rozdá koblihy a bude líp. 😈

  • Hovořil plebs

  • Nezapomeňme že to byla opozice která tlačila na vládu ,aby začátkem léta rozvolnila. Pan Fiala hřímal do mikrofonu, že nařízení jsou šikanizující.

  • Prymula je nevěrohodný.

  • no on ten Izrael taky není v ČR , ale mě to připadá jak s dítětem když se spálí o kamna pořádně tak si dá pozor ,no a když jen trochen tak si šáhá tak dlouho až se spálí pořádně.Spíše mi fascinuje předhazování Švédska kdy celej svět ještě pořádně neví kolik bije a už jsou závěry a to ještě žádná země v Evropě nezažila podzim či zimu s tim svinstvem.

  • A muze se tomu snad nekdo divit ? Takova neukaznenost , frajeriny , nezodpovednost jakou Cesi predvedli , se hned tak nenajde. Nekdo to snad svym jednanim , troufnu si napsat , snad dokonce privolaval .  Jestli z blbosti nebo umyslne .... Nebo oboji ?! 

    Touha po koryte nade vse ! Cela ceska politicka zumpa bez vyjimky , jedno jestli zrovna u koryte , nebo se k nemu dere , jedno jest . Co predvedli a predvadi a predvadet budou , troufnu si predikovat. . Tak si to tam ted  vyzerte . 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit