Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem poslouchal,že UK nebude brát od Rusů zemní plyn,ale od EU.Když proběhlo,že bude u nás plyn opět dražší tak jsem hned věděl,která bije a výsledek dnes je tady.Místo mejdanů ať si dají dohromady Černobyl a makaj a staraj se.Nám také nikdo nic nedá zadarmo.
  • Kdejaký hajzl by u nás chtěl mít základnu NATO ale slušný člověk nikoliv. *2* *2* *2*
  • To se mi snad zdá.Člověk,který má dvě VŠ musel být velmi dobře zapsán až na ÚV a jeho babička přímo domovní důvěrnice,protože toto vymyslet dá práci,ale u karieristy s tykadlama a rodina u komunistů ,to se to žilo.Otevřené hranice ze všech stran,to by se mělo hodnotit jako vlastizrada na našem národě.Člověk,který byl zalezlej v koutě,když tady vytvářel demokratického politického vězně užitečného p.Smetanu,což se o této kreat.nedá říci.Nepřeji si ,aby takový člověk tady měl zcestné názory.Kde byl v r.1938-39?Někde s ním běhal tatínek po lese .Je vidět,že VŠ plodí i takové ovády.
  • Ivánku, co chceš Ty, na to zvysoka s..e Bílý Tesák. *2* *2* A jestli si chceš uplácat nějakou základnu z písku na zahradě, tak prosím, jak je ctěná libost... a to je asi tak všechno, co můžeš Ty a Tvoji kamarádi z ODS udělat. Takže svoje si řekl, noviny to napsaly a tak můžeš zalézt zpět do nory a snít své sny. *1* *1*
  • Ruský ministr financí přiznal.

    Díky sankcí si nemůžeme dovolit program na modernizaci ozbrojených sil.

    ruská protivzdušná obrana není na válku připravena. Na území od Irkutsku pi
    Chabarovsk ( 2500 kilometrů) nemá ani jeden pluk protivzdušné obrany
    • Simonko, ty seš nějak moc chytrá.. kde ty informace bereš? Přímo na ministerstvu a děláš si z nás kozy? Aby ses nedivila s tou emerickou válečnou propagandou.I Bina Ládika USA vyzbrojili v Afghanistanu proti rusům a podvedli. To samé s ISIL kterým shazují munici a jídlo a pak bombardují nebohé civilisty. Můžeš počítat s tím samím, umí jen využít, odkopnout a pro jistotu případně "uklidit". Aby ses nedivila s tou modernizací pokud by to Rusáci spustili. Ty americké škatule na pásech by shořely jak papíroví čertíci. Nikdo válku nechce a chvála bohu zatím se jen brání americké aroganci a dobyvačnosti...
  • Íčko chce základnu a já teda chci střbrného Rolls-Royce.
  • http://www.hlavnespravy.sk/poslankyna-bundestagu-navrhla-eu-uvalit-sankcie-voci-usa-a-velkej-britanii/584447
  • Česko kolonijí USA to snad né !
  • Tak koukám že naše nynější a bývalé politické špičky (nebo pičky??) jsou vypatlanější než vypadají...
  • Co prozradil Ruský generálplukovník ve výslužbě - Anatolij Sitnov.

    Ruská protivzdušná obrana je slabá. V moderní technologii zaostáváme za
    USA o 30 let. Za dob SSSR byla naše protivzdušná obrana schopná sestřelit
    98 letadel ze sta - dnes jen 20 ze sta.
    • A teď jedna otázka do pranice - to je tak zhoršila protiletadlová obrana Ruska anebo zlepšila letecká vybavenost potenciálních protivníků? *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit