Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás jsou podělaní všichni. Nařizují se revize komínů i tam, kde nikdy nebhořelo. Lidé se pojišťují proti škodám, které se jim nikdy nestali a snad všichni zamykají své domy a byty při odchodu do práce, aniž by byli někdy vykradeni.

    Je to hnus, jak se všichni bojí něčeho, co znají jen z médií. Tak nějak jste to myslel, že?🙂

  • Karel

    Ale to srovnání s Lidicemi sedí, protože my jsme v NATO a jeho členové a přátelé napadly Sýrii Turecko, USA, Anglie, Francie, Saudská Arábie a mnoho tkzv. black wawers(soukromých zabijáků ze západu) a přitom chceme vzít "sirotky" těch dětí na kterých jsme byť nepřímo(jako členové NATO) pozabíjeli některé rodiče.   

  • Hrdinství nikdy nepatřilo do výbavy české kotliny. Podělanost hrůzou kvičících ubožáků , kvůli pár ďěckám je nechutná

  • No já jsem si nabral tvou porci když tys dal přednost slevněným banánům...😀

  • To je fajn že neznáš "česko". Zkus o tom mluvit více a jinde nejen tady přede mnou který to vidím podobně.....

  • Jsem v letech, kdy vyjadřuji svůj názor až mne někdo osloví ! Bohužel, teď to musím porušit. Paní Šojdrovou někdo likviduje přes média nebo KDU- ČSL jsou totálně mimo. Obyčejný občan se to nedozví, takže klobouk dolů, kdo si z toho mediálního paskvilu vezme ponaučení.    
  • gaheris

    Neznám Moravsko, neznám Česko, a le znám Moravu a znám Čechy, rozumíš česky?

  • dzixy
    Hlavně, že se ušlo na Tebe😀😎
  • dzixy
    A kolik jich již máš doma, nebo si je vezmeš????
  • http://www.kruhrodu-moravy-slezska.estranky.cz/clanky/deklarace.html


    nejen z Česka ale i z Moravska....

  • Na Y.Tube je takové video. Jmenuje se "útok muslimů v Brně".Mohamedánský odpad tam napadl loni noži kolemjdoucí. Pořezaná hlava a další vážná zraněni. Nechce se věřit, že v tomto městě je smečka pomatenců, co psala do Italie že tady uživíme stovky migrantů.V Brně.Ta smečka se jmenuje"Žít Brno".Nedovedou si v hlavě srovnat, co by následovalo, kdyby aktuálně někdo z té cizí přivandrovalé verbeže takto zaútočil.Policie by rozhodně nestíhala. Prostě islámský pes si tady nemůže dovolit NIC. Jen čekat, kdy bude vyfičen.Pokud tady nalezou nové kousky, moc moc by toho asi litovali. Toto není země pro každého.Denně musíme dávat signály, že tady nejsou vítáni. A nikdy nebudou.

  • tvrdá ironie...aplikovaná na dnešní dobu....

  • Další omezenec....🙂 inu když Bůh rozdával rozum, někteří zrovna neměli čas a nakupovali v akci v hypermarketu....

  • ironie?
  • dzixy
    Teda pěkně hloupý vtip😠
  • dzixy
    Teda za to srovnání lidických dětí se Syřany by ses měl stydět a navíc dostat kopanec do zadku, aby se Ti rozsvítilo. Jsi vygumovaný, se mi zdá.
  • dzixy
    Není divu, jak myslí a co říká Šojdrová, když má podobné poradce, jako je Pachta a spol. Ať dají příklad a ukáží, že to myslí naprosto vážně, a ne jako srandu a provokaci.
  • Zas jeden který nepochopil ironii. Neberte ten život tak vážně.....🙂

  • Když vidím tento lidovecký rypák, tak se mi chce velebnosti blejt.

  • Vy asi vite ze ty deti z lidic potkalo neco jineho nez prevychova.

    Ohledne deti z valecnych konfliktu, chapu ze lide maji soucit s nebliznimi. Je to hezke gesto, takova nova verze starsi virtualni adopce ditete v africe.... ale tak kazdy mame vlastni svedomi, ze.


    ČechMimochodem hadejte kde jsou lepsi podminky pro zivot lidi, v cr nebo v somalsku???? 

    Napovim. Za poslednich 40 let v cr moc nestoupl pocet obyvatel.... V somalsku se zvysil pocet obyvatel z 3 milionu v 60. Letech... Na 6 milionu v 80. A nynejsich 15 milionu.... V cr prezivame, ne ze bychom uplne vymirali, ale zase ze by se tu lidskemu druhu zilo zrovna tak dobre ze by se mnozil to taky ne.... 

    Jen tak mimochodem, i kdyz za posledni rok emigrovalo ze sirie 248 000 siranu, pocet obyvatel sirie vzrostl o 13000.... K nam do cr v minulem roce prislo o 11999 migrantu vice nez kolik emigrovalo. A populace v cr roste ... Italii chapu ze bere kazdou lod, italii ubyva obyvatelstvo... Rekove maji zase male zalidneni, jen 24 obyvatel na km ... Nemeco potrebuje pracovniky do socialnich sluzeb( bezdetne deti zivit nebudou... Ze pani Merklova.).. Takze na co to svest u nas???? Na city?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit