Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí mil.Kč a mají můj hlas,chci taky chrochtat.
  • Ještě, že se mezi sebou o koryta vždycky pohádají ti, kteří chtějí hrabat. Tak se rozdělí a nakonec z toho nejsou preference . Ještě, že to tak bude o dalších volbách fungovat. Jinak bychom tady měli stejné charaktery jako dosud.
  • ale ale hosi copak vogo de
  • vanhorne
    "máš malého pindika"
    Obycejne ten kdo ma maleho pindoura si mysli, ze vsichni ostatni kolem ho maji jeste mensiho.Bylo o tom zverejneno dost studii zahranicnich psychologu ve spolupraci se sexuology.
  • víme sajmon, vogo
  • drubežarny sou všude vokolo vogo je taky vogo odne kuřátek staci jenom grilovat vogo
  • vanhorne
    "BožíLes"
    Nevim komu jste tak rikali, ale pravdepodobne by to mohla byt mrtvola, ktere soudruh Filip a ta jeho parta pohrobku klade kazdorocne na hrobecek venec a zavzpominaji na, pro ne tak dobre a zlate casy.
  • No a cos vyplodil ty? howno co? *1* *1* *1*
  • No ty se nech řídit to je tvůj úděl my si vybereme sami co chceme. *1* *1* *1*
  • To né, to mausoleum tam už bylo a byl v něm soudruh BožíLes. Jenomže ho soudruzi špatně nabalsamovali a začal se jim kazit a tak ho museli spálit. Kéž mu Bůh odpustí.
  • No pak tady máme jakési "hnutí" (mysli?), které ani není partají, že ÁNO.
  • A jéjej, G tady zase vyplodil moudra. Zato byla jistě mísa koblih.
  • Příteli T, mne nemusí nikdo řídit, já jsem svéprávný a byl jsem vždy schopen postarat se o sebe a svou rodinu. A k tomu si svůj život a své konání řídím sám. Holt, jsou ale tací, že jim musí neustále někdo říkat co mají a co nemají dělat, prostě je "řídit". A pak jsou tací co strašně rádi někoho řídí a proto vstoupili do "státostrany na věčné časy a nikdy jinak" a teď zase tleskají tomu co chce řídit stát jako (svůj) podnik. *1* *1* *1*
  • Tak nějak podpoř své tvrzeni s becherovkou?
  • vanhorne
    "Tak že jen blbě kecáš"
    To je stary argument, ktery doporucoval uz i Cicero. ☺
  • Tak že jen blbě kecáš
  • vanhorne
    "nějaký důkaz k tvrzením?"
    Nic prece netvrdim, jen jsem poukazal, ze mohou existovat i jine cesty. Dalsi cesta pro zmenu muze vest pres nejakou tu drubezarnu.☺
  • Občan ano je lepší když ho řídí hňup jako Kalousek a stát zadluží *1* *1*
  • nějaký důkaz k tvrzením?
  • vanhorne
    "Marně Babiš vysvětloval, marně argumentoval,"
    Takovy je zivotni udel vsech svatych muzu, ti obycejne dojdou uznani a oceneni az po smrti.Doufam, ze soudruh Babis bude vyjimka a spravedlnost ho dostihne a patricne ohodnoti jeste nez odejde a vstoupi na nebesa. Uz jen za ty koblihy kterymi krmi hladove davy by mel jeho pomnik stat v kazdem okresnim meste.Za vybudovani Čapího Hnízda pro nemajetne deti by mu mel vdecny narod postavit mauzoleum na Vitkove.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit