Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale EU přece podporuje rozmanitost a individualizaci jedněch na úkor druhých. A pokud nějaký členský stát nepřijme a nebude platit přidělený počet lektorů, bude pokutován.  

  • Volíme nejen nejdražší cirkus světa, ale i nejzbytečnější. Ale pokud jde o budování škůdcovského potenciálu, tak už nyní vedení EU s EK a europarlamentem včetně abnormálně zbytnělého bruselského byrokratického aparátu má zajištěn vstup do historických tabulek rekordů a nevídaných událostí. Ještě nikdy nebyla vyspělá evropská civilizace tak existenčně ohrožena jako nyní. Proti budování islamisticko-eurohujerské diktatury je nacistická či stalinská totalita jen  slabým čajíčkem. Eurohujerské škůdcovské struktury promyšleně budují záškodnická centra v jednotlivých zemích EU, té Evropské unie coby žaláře evropských národů a demokraticky založených osob. Zejména se bruselští agitátoři se svými kolaboranty na úrovních národních států zaměřují na mládež, která ještě nemá vybudovanou imunitu proti nákaze bruselózou. K  výsledkům nastávající voleb do EU-parlamentu jsem skeptický, odpůrci eurohujerské totality jsou roztříštěni v neznámých straničkách. Okamurova SPD je oslabena a lidé jsou zmateni, kteréžto zmatenosti nahrávají sady volebních lístků, které oplývají neznámými kandidáty a neznámými politickými subjekty. Ze zmatků a neznalosti pochopitelně těží největší škůdci a paraziti.
  • Pavel.Jegl

    Už jste někdy, Jindřichu, viděl jeho „partaj“ v akci? Vám je
    jedno, že se za ním táhne hajlující smečka vykřikující hesla „nic než národ“?
    Vám by fakt nevadilo, kdyby tyhle figury zastupovaly Česko v EP? 

  • Přiznám se že nečetl. jen mám zažito, možná hloupě, že Masaryk inicioval to, abychom se osamostatnili od RU a ne to, aby se k němu nabalily i další země a vytvořili tak větší celek.

    Ale máte pravdu. V rychlosti jsem něco vygoogloval a tu vizi o sjednocení Evropy opravdu Masaryk měl.

    Jen toto mě trochu dostalo:

    "Dokonce razil tezi, která se stala heslem současné Evropské unie – jednotná v rozmanitosti. Masaryk totiž řekl: “Evropa má být sjednocena, ale to neznamená, že má být jednotvárná. Naopak, vývoj spěje k rozmanitosti, k individualizaci.”

    To, že by EU měla jako heslo, že podporuje rozmanitost a individualizaci považuji za výsměch. Ale to už je zase jen můj názor. 


  • KIMCID
    Program Danila Konečného: - Dotované pivo pro každého Čecha, Moraváka aj Slezana - Evropa ANO, Evropa NE! Líbí se 87% voličů! - Dvojí kvalita jídla – Němci budou jíst naše, my jejich! - Dotace do každé rodiny na všechno a přímo na tvůj účet bez byrokracie! - Dotace na zvětšení prsou jako nástroj zvýšení ženského sebevědomí! - Snížení německých a rakouských platů na naší úroveň, abychom si nezáviděli! - Prosazení češtiny jako jednacího jazyka úředníků Unie! - Kurzy výslovosti "ř" pro Evropskou komisi. - Výukový program pro potenciální migranty, aby věděli do čeho jdou! - Povinný sex minimálně jednou týdně! - Protažení tunelu Blanka až do Bruselu, kanál Dunaj, Odra a hedvábná stezka je proti tomu prd a navíc vyřeším celosvětově nezaměstnanost, protože se bude kopat bez bagrů! - Více bobrů do Unie, zvlášť v kategorii 22-25 let! - Podpora vývozu českých leváren, podvodů a machinací! Jsme světová špička. - D1 do celé Evropy. Kvalita CZ firem se prosadí. - Smíšené manželství pejsků a kočiček! - Češky a češi v EU konečně převezmou otěže!
  • Pavel.Jegl

    Četl jste, Jiří, nějaké Masarykova díla, třeba "Ideály humanitní"?... o právech člověckých a osobních, z nichž jsou (teprve) odvozena (!) další práva... Četl jste nějaké Masarykovo dílo o Evropě? Pak byste se dozvěděl, že TGM měl vizi sjednocené Evropy na těchto ideálech. Doporučuji knihu Nová Evropa.

    Pokud bychom hodnotili přínos (myšlenkový) Čechů k Evropské integraci, pak by Masaryk měl být hned vedle Jiřího z Poděbrad a J. A. Komenského.




  • Pravda, pane Jégle, vytrhávat z kontextu by se nemělo. To zkresluje.

    Já mám rád všechny druhé, ale každého tam, kam patří. Taky si každého nezvete, aby s Vámi sdílel vaše bydlení.

    Když jsou doma, tak je doslova miluji. Tam ať si rozhodijí o čem jim libo a nefrfňají mi do mého života. 

  • Pejsánek je zmaten nejen geograficky.

    Sejdou se na volbách s Občanem a zase nám svou obětavostí zachrání naše nezodpovědné zadnice. Děkujeme mnohokrát. 

  • Krásná exkurze do pravěku dějin českých (Rakousko-uherských). Zlatý mocnář a hloupý Masaryk. Díky za poučení. 

  • No tak to nás potěš!! EU jako poslední naděje....ještě k tomu NATO a potom už jen neziskovka svobodných matek....😛

  • Pavel.Jegl

    Dík za odpověď.

  • Takto konkrétně asi nemohu. Možná šlo o jiná témata. Ale celkově cítím, že vaše články se kdysi naprosto rozcházely s mými názory, kdežto poslední dobou mně celkem "sednete". Ale třeba jsem se změnil já 🙂


  • Byl Masaryk nacionalista? Ten by to chudák dneska pěkně schytal! Žádné masarykova náměstí, školy, ulice. Ani náhodou. Dnes by ho eurohujeři postavili někam mezi komouše a okamurovce. V lepším případě mezi babišovce.

  • Pavel.Jegl

    Jiří, můžete, prosím, odkázat linkem na nějaký článek, ze kterého by bylo patrné, že jsem nějak výrazně změnil názor na EP nebo EU?

  • Za programem strany může být samozřejmě ledacos. Třeba za programem Občanské demokratické strany je, jak se prokázalo členskou neopatrností, výzva k podřezávaní ústavních činitelů.

    Když slyším "nic než národ", nemám z toho dobrý pocit, protože je to projev omezenosti a zpátečnictví a obvyklou asociací je:"Mým národům!"

  • Z čeho vycházíte?

    Z růstu HDP v jednotlivých zemích EU? Nebo z bezpečnosti jednotlivých zemí? 

    Konkrétně prosím....

  • Že jste to nevysvětlil Britům před hlasováním o Brexitu, že se ženou do područí Ruska a Číny. Hloupí Britové to vůbec nepochopili. Kde sjte tenkrát byl?!

  • KIMCID

    Pravda oprava: píšeš

  • " Putovní cirkus byl v roce 1997 zakotven v unijní smlouvě. Vyřadit Štrasburk je proto možné jen změnou smlouvy, kterou by musely schválit všechny národní vlády a ratifikovat všechny národní parlamenty. Což znamená také – Francouzi."

    .

    A kdepak máme tu ekologickou holčičku ze Švédska, aby pozvedla mladé celé Evropy s konkrétním požadavkem na zrušení tohoto cirkusu? Toto by jí asi neziskovky neschválily a vysvětlily by jí, že se má zaměřit jinam...

  • Já toho současného pana Jégla vůbec nepoznávám. Liší se stím "minulým" tolik, že snad nemůže jít o jednu a tu samou osobu. Kéž by mu vydržel současný stav i do budoucna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit