Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ó stateční zarytí komunisté, jak jste se srdnatě popadli do křížku s bezbrannými květinami od nejvýznamějších politiků dneška !!!

    Ó a jak jste o soto gari hodili do koše, toť čin hodný gerojů !!!

    VIVAT !!!

    VIVAT !!!

    VIVAT !!!

    Chrchla se na vás jistě, se zlzou v oku, z Pekla dívá !!!

    YEAH !!!

    • Co takhle před pře polednem ještě nějaký stejně "duchaplný" zvratek? Ať se pořádně zasmějem.

      Těm třem lůzorům se dostalo jen toho o co si průběžně žádají. Mohou být rádi že jsou v čechách. V jinných částech civilizované části světa by takový haj..ové dopadli podstatně hůře.

      • Zřejmě patříš ke Kalouskovým imbecilům, takže no comment

        • Nech ho je to uplakanej blbeček.

          • Neumíš si vymyslet svůj nick zemanoidní troubo ? Jsi stejný zoufalec jako ten zloděj a tyran vlastních děti Hrabiš.
  • vyhodit kytici k pamatce jakekoliv muže jenom človek bez citu .je to barbarstvi .jsme narod plny bezcitnych šmejdu .ktery se neštiti ničeho pod vedenim kalouska a pražskych povaleču.

    • A samozřejmě Seznam.cz byl u toho. Ale to je dobře. Alespoň lze spolehlivě definovat extra špinavce. Mediální i pouliční.Dnes v ulicích Prahy řádí ta největší spodina. Upocené ksichty, ošumtělý vzhled a na  hubách okrasné uhry. Lůza ovládla ulice. Ale přituhuje. Mrzne a za chvíli revoluce vyprchá.

      • dzixy
        A za tím vším stojí, kromě Pražské kavárny také SEZNAM.CZ
  • Pozoruji , že ta nenávist některých začíná být velice nebezpečná. Jak daleko jste ochotni dojít aby jste zvrátili výsledky dem. voleb???? To pokaždé , když nebude po vašem tak budete dělat čurbes na ulicích??

    Připadáte mi jako fantičtí věřící na náměstích v době honu na čarodejnice. To je ta vaše kultůra projevu vysokoškoláků??? Nebo snad l demokratické uliční soudy???  Humanitární bombardování už jste ukázali. Co bude dál. Diktát menšiny??? Pragocentralismus v přímém přenose ČT!!!.Je mi bezmála  60 ale nikdy jsem neměl potřebu někde hulákat a prosazovat cizí zájmy. Kde jste byli když Bém ptrošustračil 1000 mega za OPEN CARD????  a TAKOVÍTO LIDÉ DNES BUDOU KÁZAT O MORÁLCE???

  • Dnes jsem získal osobní zkušenost s aktivity, kteří nyní povykují na Václaváku. V půl jedné jsem šel po Národní (protože jsem potřeboval něco v Tescu dokoupit).

    Přistoupil ke mě starší pán a jal se mě dekorovat trikolorou a jakousi plackou proti panu Babišovi.

    Zcela v klidu a slušně jsem mu sdělil, že nehodlám svůj zevnějšek dekorovat těmito doplňky. Nic víc.

    Pán se na mě podíval a zařval jako raněné zvíře - Tak mi vyliž p...del ty b.be. A jal se dokrovat další spoluobčany.

    Inu já jsem blb a on je aktivista.

    • Projevil jste občanskou statečnost a havloid se vzápětí projevil, co je vlastně zač.

      Chrchloidní zrůda!

      • V čem jste odlišný? Také jsem zastánce Havla a také jsem voličem Babiše a odpůrcem šaškáren na pražských náměstích. Tak co jsem já dle vašeho měřítka?

    • Jsi lhář soudruhu BTW, jako všichni bolševici.
    • Možná jste měl ještě štěstí. Potkat třeba takového Mirdu Kaldu, mohl jste dopadnout podstatně hůř ! :-)

      • Máte docela pravdu, ale příjemné takové setkání s aktivním primitivem rozhodně není.

        Myslel jsem spíš, že než frenetická nenávist bude dnešek příležitostí k zamyšlení o tom, co se nám povedlo a nepovedlo za posledních skoro 30 let.

        Škoda, že je tento den znásilňován hlupáky.

  • TheGGG

    placení řvouni bez špetky slučnosti tu byli vždy... dřív dělali bo*del na setkáních ČSSD, dnes dělají bo*del na setkáních ANO, SPD, nebo při návštěvě Zemana. Jakoukoliv skutečnou zapálenost pro věc, však může těmto organizovaným, placeným křiklounům z pražských kaváren věřit jen naprostý blázen.

    Připomínají tu organizovanou sebranku, která nedá v USA pokoj Trumpovi... uječení pomatenci bez špetky slušnosti, zaplacení a nahnaní, aby provokovali a dělali prázdná gesta...

    • To  TheGGG:

      "placení řvouni bez špetky slučnosti tu byli vždy... dřív dělali bo*del na setkáních ČSSD, dnes dělají bo*del na setkáních ANO, SPD, nebo při návštěvě Zemana".A to jste měli vidět co tihle ubožáci dělali při demonstracích republikánů! Tam dokonce platili taxikářům 500 korun za to že provokovali a hulákali hesla proti Sládkovi atd.Ale co hlavně že vítězí pravda a láska že hmm naši demokrati! 😂

    • Prostě něco na způsob SA před druhou světovou válkou.

  • Haveljugend opět v akci:

    ZDE

    • zase kradeš


  • Kalouskuj Debil blok se předvedl.Kalousek a spol jsou rozvraceči státu a je třeba je je stíhat za vlastizradu.  S panem Babišem ale taky nesouhlasím ale už se to rovná honu na čarodějnice.

  • pavel.zajda.7
    Jedná se o hanobení národa a zejména skupiny osob podle § 355 Tr. Z., protože květiny od památníků byly odstraněny na základě ideové a ideologické pohnutky útočníka, který odpírá jiné skupině osob právo na vyznání názoru a politického statusu a příslušnosti, čímž došlo ke spáchání uvedeného trestného činu.
    • vanhorne

      "Jedná se o hanobení národa"

      Bures a Zeman ti dovedou neskutecne veci.

    • pavel.zajda.7
      Toto jsem nepsal já, nick ukradl zase nějaký Zemanův z..d!
    • No chlapče ty máš taky dost - v makovici totálně vygumováno.

      M.j.: když to ty chytrostický pšouku takto vidíš  jestlipakvíš co je tvoje povinnost? A konal jsi tak -asi těžko, tak drž hubu a krok, nebo snad chceš sám na sebe podat tr.oznámení pro neoznámení z podezření na páchání tr.činu?

      Jestli že nějaký čobolácký megazlodějský koktavý prolhaný koblihářský komoušský konfidentský STB gauner se v noci vkrade jak krysa na nějaké místo a pohodí tam kytku, může být rád, že po tomto provokačním činu odkráčel po svých. I v podstatně civilizovanějších destinacích než je česko by se mu to nemuselo podařit.

       Kytek jako takových je samozřejmě škoda, ale bohužel z rukou takového haj.la je to jen bohapustá provokace, nic víc nic míň.

      • A má to na stole státní zástupce, proč, ty imbecilní sračko

      • josef.chmela

        Ty svou postavou a bytím hanobíš celou lidskou rasu a taky to nikdo neřeší, protože jsi bezvýznamný blb.

    • hanobení národa je když věnce k památníku v boji proti komunismu klade agent stb

      • 1) Památník "v boji proti komunismu" v Praze není, takže k němu agent STB věnce klást nemůže.

        2) Vzhledem k tomu, že článek pojednává o výročí 17. listopadu, je dobré připomenout, že 17. listopadu se nejednalo o boj proti komunismu. To je také důvod, proč KSČ nebyla rozpuštěna, a proč mohla vzniknout například KSČM.

      • josef.chmela

        Je jen dobře, že vás, kteří zneuctíváte pietní místa kradením věnců a kytic, je pouze nic znamenající menšina. Psi štěkají a karavana kráčí dál.

  • Házet cizí květiny a věnce z pomníku do koše je nemorální skutek, který může zvládnout jen ubožák nebo aktivistická lůza.

    "Náhodou" se později na stejném místě ukázal velvyslanec usa, který si nechal naopak stejnou sortou aktivistů zatleskat.

    Situaci "vtipně" okomentoval známý Mirda Kalda, který tak zahlásil splnění úkolu, který zněl jasně.

    • Na záznamu seznamu se po celou dobu pohybuje asi stovka stálých podporovatelů této frašky a nepřátel  jakékoliv demokracie.Takže slušní občané zůstávají doma a doufám, že si s touto zvěří poradí při volbách.Převaha ve volbách do senátu vyplynula ze 16,5 procent voličů, což odpovídá odchodu !"demokratických" stran do rezervace. Je třeba to urychlit, aby se tato republika pohnula směrem kupředu . ˇˇZít skoro 30 let z hanobení minulého režimu nejde. Kdyby tato soldateska  ukázala, za tu dobu, že je lepší, nemuselo  by se dnes vůbec nic měnit.Je to jejich vlastní pohřeb a ani kopání kolem sebe by nemělo pomoci.Lidé si asi bobře pamatují, co tito" demokraté provedli s naším státem po r. l989.Lidé je mají jistě rádi, akorát si občas chtějí vystřelit z Aurory.Ale přece jen lepší by bylo odstranit vyžírky a neschopné cestou voleb.S kým máme čest se plně ukázalo i na tomto pietním aktu. Házet položené květiny do koše může jenom cvičenej blb.Takže klid a nechte opozici ať se jako dnes znemožní sama.
    • Prostě pravdoláskoví hrdinové 😍😍😍

  • Viděl jsem jak po skončení shromáždění havloidů na Václavském náměstí, si velká část demonstrantů šla pro 150Kč k nějakým jak říkali pokladníkům.

    • Adelka - videl jsem - ujasni si co vlastne jsi.,

      Dle me jsi provokater, ktery si sel pro 150 kacek za to, ze se pri ''demonstraci'' zastaval koblihare...

    • To jen estébák a zloděj Babiš si to nějak popletl a myslel si, že je na akci na svou podporu, tak vyplácel 150 éček všem, co kradnú ako on...
      • A tohle je ten idioot z redakce Tischcali, co si dříve nechal říkat Sajmon. Kde máš malinkou Simonku  s maminkou idiote s tisíci nicky, ta taky přece byla vedená jako StBačka. A teď mrkejte jak to nechá potichu vymáznout, viď ty idiote Sajmonů.

        • Jsi opovrzeni hodna chudinka/chudacek...

          • Kdybys nekecal Sajmone...ha...ha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit