Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Je docela jisté, že"

    Kdyby si ta Stalinova zruda nevynutila na Spojencich slib, ze neprekroci reku Labe, padlo by jeho vojaku daleko mene...

    Třeba u Opavy, viďte?

  • To je jura72 již zasloužilý kmet...

    Ovšem vaše datace je kouzelná - připomíná mi československou televisi:"...je šestnácté století, půl šesté ráno. Adam Šangala vychází z rodné dědiny."

  • Pomník T. G. Masaryka v poděbradském parku zlikvidovala v padesátých letech v noci ze soboty na neděli parta místních bolševiků.

    Takže zrovna bolševici - typu "jura72" - nám mají co vyčítat!

  • A kolik pomníků - od významných českých umělců - zlikvidovali Ivani na svém území?

    Ti nám mají nejméně co vyčítat!

  • Nepsal jsem co by kdyby. jen o lidech, kteří se nedožili stáří.

  • vanhorne

    "Je docela jisté, že"

    Kdyby si ta Stalinova zruda nevynutila na Spojencich slib, ze neprekroci reku Labe, padlo by jeho vojaku daleko mene a take Praha by mela mene obeti.

  • Tak, tak, to vše je práce havloidních zmetků, a přitom Chrchla byl vlezřitník KGB!

  • ty havloidní zrůdo, ty bys nejraději ty pomníky likvidoval jako islámisti, jste stejní havlovci

  • Ta banda bolševických sráčů svou čest a slávu z roku 1945 spolehlivě spláchla do záchodu okupací Československa roku 68.

    Buďte rádi, že tu vůbec něco stojí.

  • Je docela jisté, že si zase něco přečteme o východostepních nájezdnících, ale prosím, zemřeli tu obyčejní lidé, zemřeli za něco, z čeho (sice komplikovaně) žijeme do dneška. Rus nerus - jde o lidi - a jako lidi bychom se k nim měli po tolika letch také chovat.

    Já v tom nevidím jiný, než uměle vyvolávaný a živený ideologický problém.

    Je zajímavé, že nejagresivnější jsou vůči vojákům Rudé armády (tehdejší) ti, kteří se umí bez hanby klanět landsmaschaftu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit