Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... a přitom jsem se narodil(a) v roce 1990, prostě kouzlo
  • KIMCID
    no tak to ani omylem
  • jejda draku, já taky sloužil dva roky u MV 87-89, ale povinná zvs, takže jsme de facto kolegové *15*
  • KIMCID
    Za odsloužená léta u MV *3*
  • A komu desperáte ? *3*
  • ... já dávky nepotřebuji, mám invalidku, už od 16 let
  • Buď v klidu BTW, na tvé sociální dávky to nebude mít vliv.
  • Hledej jehlu v kupce sena...
  • Dobrá tak dva stačí ? *1*
  • To vám mám jmenovat všechny úspěšné podniky, co u od revoluce vznikly? Nebuďte směšný a vygooglete si je sám
  • O amerických sankcích vůči Rusku (viz příloha) k článku v Tiscali ( viz níže)

    https://zpravy.tiscali.cz/jak-amerika-muze-vytrestat-cesko-protiruskymi-sankcemi-301083
  • KIMCID
    Ano já mám klid.Beru rentu a jsem v pohodě.
  • super, takže se vás to netýká *3*
  • KIMCID
    Politika je mě u zadele ale nejvíce bití jsou vždy normální lidé.
  • ... koukám jak vymrdanec Simon z redakce Tiscali zde vytapetoval. Vymrdanče a kuřbuřte, co si necháš říkat Simon, mužeš jít s těmi svými bláboly do prdele, teplej kretééne: )))
  • vanhorne
    "je to smutné, ale co se dá dělat,"
    K.H.Borovsky:
    Procpak na ulici nechce "VIVAT" znit?Hlusi panovnici maji nemy lid.
    Zda se, ze jedine ovzdusi v Ceskych hospodach ma nejaky povzbuzujici vliv na hlasove ustroji Ceskeho lidu tim, ze mu ozivi hlasivky.Hospodsky hlas, ale vyleti nanejvys oknem a pod oknem take skonci.Politici urcite nechodi pod okny hospod aby zaslechli ten proverbial "hlas lidu, hlas Bozi".Jeste tak ten soudruh "lidovy"president projevi zajem a na svych potulkach po Ceskych krajich nasloucha hlasu jeho lidu.Ovsem take, ale jako kazdy obycejny smrtelnik rad slysi jen to co se mu libi a hlasy
    "patologicke sedliny lidske spolecnosti" ktera podle neho udajne zije nekde v Libereckem kraji slyset odmita.☺
  • No když už se krade, kdo krade víc Komunista nebo demokratický vykošťovač. *3*
  • Pravda bolí soudruzi prosím pověz nám co se za 28 let krásného vybudovalo.JAKÉ ŽELEZÁRNY,OCELÁRNY, FABRIKY.cukrovary,pivovary,jaké nové doly se otevřeli.
    O kolik toho vyvážíme po komunistech více do světa.Jakou máme velkou a neohroženou armádu.CO nám tu vlastně v ČR ještě patří.
  • https://www.youtube.com/watch?v=bdoBlfER41A
  • zbytky, co jiného. že se za těch 40 let naše zemé propadla do bídy, ze které se nejspíš nevyhrabeme za dalších 100 let je bohužel fakt, historicky doložený a nezpochybnitelný, je to smutné, ale co se dá dělat, snad jen zařídit, aby se podobná tragédie už neopakovala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit