Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holt soudruzi a postsoudruzi si říkají, že kšeft je kšeft a "nějaké dohody"...
    Budou dodávat zbraně třeba i ďáblu, hlavně když jim zaplatí.
    • Sleduj k jakým lidem jdou na konta - profašistům, českým zlodějům a cizím majitelům fabrik v ČR.
  • Tím jsou oficiálně vysvětleny ty dva shořelé muniční sklady *3*
    • Pane vachmajstr vy jste hlava *1* *1* *1*
    • Zřejmě ano. Teď se neví co tam skutečně bouchlo a co tam bouchnout nemohlo, protože to tam nebylo. *3*
  • To chce na nás sankce a hned *16* *16* aby všem proti putinovskejm remcalum zatrnulo hlady *1* *1*
    • *1*
  • No, z logiky věci vyplývá, že na straně separatistů teď není jenom zimní oblečení od Stropnického, ale i munice a zbraně z Česka. To vše prosím pěkně za souhlasu českých úřadů.
    Nenastal čas aby nám Washington i Brusel vyhlásili sankce? *2*
    Poslední dobou začíná u mně sílit pocit, že Opolčenci vlastně žádné zbraně z Ruska ani nepotřebovali. Všichni co tady brečíte, že by měla Amerika začít oficiálně ve velkém lifrovat zbraně na Ukrajinu, uvědomte si že část stejně brzy skončí v rukou Opolčenců a část zůstane v rukách nikým neovládaných fašistických batalionů.
    Ukrajina je ztracená země. Desetiletí bezbřehé korupce na všechny, a nejenom politické funkce, vygenerovalo ten nejhorší lidský odpad. Východ má šanci se zachránit, západ Ukrajiny nikoliv. Dokud se na západní Ukrajině nepozabíjí všechno to zlo, které se dostalo k moci navzájem, tak tato země nemá budoucnost. A vzhledem na to kolik toho zla tam je...
    *7*
  • my komunisti nevěříme Babišovým kapitalistickým novinám a v Haló novinách o tom nepsali
    • myslím, a to mne baví, že tvé hlouposti si nikdo s mými znalými texty nesplete *15* *15* *15*
  • Politický vědec Stanislav Belkovsky napsal knihu Putin!

    Prozradil že Putin má raději zvířata než lidi a že citový vztah je mu cizí.
    Jeho nejlepší kamarádi jsou: labrador Conny a bulharský ovčák Buffy.
    To jsou jeho jediní společníci v prezidentské rezidenci.

    Zřejmě proto rozpoutal válku na Ukrajině a utrpení lidí ho nezajímá.
    • A spí s oběma, nebo s každým zvlášť? Jak reaguje bulharský ovčák na an@lní styk??? *1* *1* *1*
    • Děvenko/ chlapečku te se blbá/ý vyměň si to co ti ščerchá v hlavě za tablet.
    • no, já mám taky raději zvířata než lidi a poté, co diskutuju zde, moje náklonnost ke zvířatům stoupá. *15* *15* *15* *15* *15*
    • No mne to říká že kdo má rád zvířata ,nemůže být špatný člověk.
      Já taky miluji zviřata a nemám rád cikány.Ale vraždit je kvůli tomu nepůjdu.
    • Blbost! Víte kolik psů teď skončí na Ukrajině na pekáči?
      Kdo nesouhlasí, neví co je hlad.
    • To je jen další důkaz, že Putin je psychopatická osobnost. Tak jako Hitler, Stalin...
      • Hitler měl rád zviřata, ale byl vegetarián.Tam se to mlátilo *3*
    • A není to už směšné? Putin je smrtelně nemocný, Putin je autista, Putin nemá rád lidi....
      Kdejaký pisálek a rádoby odborník tahá z rukávu jeden blivajz za druhým. Bere to ještě někdo vážně?
      A což takhle udělat "rozbor" západních politiků. To by jsme se asi pobavili. *15*
  • Nekoupí někdo Kreml? Levně, spěchá!
  • násilné potlačování protestů????..to byly ty uříznuté hlavy policistů. molotov. koktejly na hlavách milice, linčování policistů a proti strany, ostřelovači ...... už si vzpomínám
  • CCCP - fašistický vřed naší planety!
  • Miluji soudružku Pusinku a hned po ní prezidenta Putina.
    • já taky a ještě tvůj anál, soudruhu
      • co si myslet o tom, kdo není s to si ani vymyslet vlastní nick? je třeba číst jeho názory?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit