Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blb Kalousek je na ČT pomalu každý den a nevím proč.BABIŠ CO NEVIDĚT OVLÁDNE VŠECHNA MÉDIA.
    • 100 % souhlas. Nevím co vlastně výše uvedený rádobypolitik K. v politice ještě dělá. Velmi často mi připadá, že ČT není nestraná jak se staví a jejím miláčkem je skutečně TOP09 a částečně pan předseda ODS (ten, kdyby raději věnoval svému původnímu povolání by udělal dobře. Tak zahořklého člověka jen tak nepotkáte.)
    • ... tebe ovládne každé dítě z pískoviště, capslockový blbe :)))
  • zatím jí ovládá Top09 a to stačí aby na to člověk nekoukal!
    • ... tak už nekoukej, blbe :)))
    • ovládá ji pražská kavárna a CIA ,to je bez debat
  • Nejvíce řvou ti co z ČT politický nástroj udělali.
    Televize je nástroj TOP 09, Havloidů , financovaných dnes již jasně z USA , neofašistických kruhů v Německu a ortodoxních kruhů Vatikánské katolické církve. ( nového papeže do toho nepočítám, zdá se že to bude slušný člověk),
    Když si koupíte letenku od jiné než naší společnosti je tam stále uvedeno letiště Prague Ruzyně, ale v ČT vždy musí zdůraznit Václava Havla, díky tomu lezprdelkovi Fero Feničovi ze Slovenska a nikoli názoru a potřeby občanů této země.
  • Jdi už do P R D E L E soudruzkoPusinko a pozdravuj cestou ČT.
  • Na ČT se již dávno nedívám, je to pravicová televize podporující válečné štváče USA a jiné pablby např. Kalous, Bém, Chalupa a další pravičácké lumpy.
    • Čumíš na rosíju, rudej blbe???
  • Už aby těm lumpům zaprodaným sebrali tv poplatky, za které dělají z veřejnosti id.oty. Ve skutečnosti tomu šéfuje Shapiro a spol. *12* *11* *12* *11*
    • Zlý soudruhu!

      Banderovce jsem tu neviděla. Zato komunistických zločinců tu bohužel běhá
      po svobodě stále dost. *2* *2* *2*
      • Táhni domů, banderovská špíno! *11* *12* *11*
        • Jdi ty. Vy Rusofilní totalitáři se v demokratické EU cítíte jako ryba na suchu. *15* *15*
          • totalitáři ani nevíš kdo to je *7*
      • neboj už o tobě víme soudružko *3*
  • Spíš chcou ty kreatury, co teď sedí v ČT, vykopat ven *3*
  • A já mám prezidenta Zemana rád a komu se to nelíbí ať mě P R D E L políbí.
    • To je celkem tvůj problém, že máš rád vulgárního alkoholika...
      • alkoholik je tu kde kdo a vulgarní není, jen opakoval co nám už jednou řekl pan kníže.
        • V EP vykládal, že si tam dal oběd a řízek chutnal jako "bubble bum" (bublinková p*del). *2*
  • V teto particce se vylihla takova spina jak Bobosikova.Permanentni prudicka a vecna kandidatka.Nebo tuhle plula nejaka palestinska lod do zakazaneho pasma u Izraele.Jen tak jestli to vyjde.A avizovala to a pozvala novinare.Samozrejme ze CT tam vyslala sveho redakcniho smudlu.Takze pokud rozprasuji penize nas vsech takto - neni se co divit ze na ne dojde.Kdyz tam zavolate nikdo se s vama nebavi.Naprosto vdy povysene jednani.Takze jo kluci.Az to bude s.r.o. tak by to slo.Ale takto?At vas klidne rozprasi.Nikomu nebudete chybet.Arogantnich hlupaku je v Praze dost.
  • ČTV by byla určitě v lepších rukou prezidenta než je teď, pod nadvládou TOP09.
    • Soldere problém je právě v tom že ČT ovládá rada kterou jmenují politici.
      Žádný politik ani Zeman by neměl vlastnit TV.
      • Soudružka komunistka to ti chválím jen tak dál. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit