Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To pivo je oranžové, to je jistě od ČSSDKSČ a otrávené komunismem, to bych nepil. *1*
    • Tobě bych Pišto Žigo doporučil pivo vylepšené Kyanidem draselným, jistě by ti chutnalo.
  • Opravdu ubohé srovnávání svědčící o velmi malé inteligenci či dokonce debilitě představitelů britského deníku. *2* *2* *2*
  • U nás 6 minut , v Anglii 5 in. a v USA 4 minuty.Vy jste si všimli Indie
  • Měli by si to nechat spočítat prvňáčkem a nepsat hovadiny, ubohost !!
  • U nás stále dost najatých pitomců, kteří jsou za takové lži velmi dobře placeni, aby tak skrytě a nenápadně plynulo bohatství naší země do cizích kapes. Máme tu nové volby, lidé myslete na to, komu dáte svůj hlas! Jsme obdařeni od ostatních živočichů rozumem, tak jej používejme! A neseďte při tom doma, buďte tvůrci své budoucnosti !!!
  • Fakt nosná informace *16*
  • až to příjde do snemovny tak budem jak za krále klacka na pivo nárok nebude protože budem cházka
  • Tak tomu říkám výživná informace.ČR velmoc ve výrobě piva vedle Německa,Rakouska a Belgie a proti Indie to je jako s průměrným platem v ČR.Jaké je to pivo?Zda se koupí na krámu nebo v akci či hospodě.Pokud nemáte o čem psát tak nepište a nebo si založte stránky pro hloupé ovčany,protože lidé s kvalitní školou do r.1989 umí myslet.V r.1962 stála Plzeň 3,30 podotýkám kvalitní,plat jsem měl za h.6,50.Tak sem si dal dvě.Dnes mám plat cca 80,-za hodinu tak si dám taky dvě.Běžná cena 40,- v hospodě o kvalitě pomlčím.
  • http://www.economist.com/blogs/graphicdetail/2012/09/daily-chart-13
  • Ať počítám, jak počítám, nějak mi to nevychází! Pokud vezmu cenu obyčejného piva 25 korun za půlitr v hospodě a 15,- v lahvi, pak by musel průměrný Čech vydělávat 150 - 250/ hodinu (24 - 40 tisíc měsíčně čistého).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit