Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To psal nějaký duševní invalida, pivo stojí v restauraci 25 Kč, to znamená za 60 minut 10 piv, plat by musel být 250 Kč na hodinu za 8 hodin to je 2000 Kč za 8 hodin, a za měsíc asi 50000 Kč, chtěl bych vidět kdo to má.
  • U nás 6 minut , v Anglii 5 in. a v USA 4 minuty.Vy jste si všimli Indie
  • To pivo je oranžové, to je jistě od ČSSDKSČ a otrávené komunismem, to bych nepil. *1*
    • Tobě bych Pišto Žigo doporučil pivo vylepšené Kyanidem draselným, jistě by ti chutnalo.
  • Tak to se máme evidentně lépe než v Indii, velmi potěšující zpráva, nevím co tim autor chtěl říct, asi nejspíš, že se blíží doba, kdy se budeme mít hůř než v Indii?
    • V indii si dám dobrý oběd v restauraci za 20 Kč.
  • ty *12* u hradu to maj zadara! ti nepracuji, ti jsou zvoleni.
  • Oni mají na mysli, za kolik si to pivo koupí Kalousek.
  • Já mám 67korun na hodinu HRUBÉHO!Na pivo nechodím,protože musím dělat na nájem a na chléb,teda nato co se tak už jen jmenuje a zdálky tak vypadá. *11*
    • A na počítač a internet Ti zjevně také zbývá. Musíš se naučit práci, která je víc placená, protože ji někdo víc potřebuje.
      • Já jsem pekař,moje práce není potřeba?A co budete vy strašně potřební žrát?Když je podobně placena většina lidí co pracují v potravinářském průmyslu,prodavačky a podobně.
        A na počítač a internet mám,protože nechodím na pivo. *12*
      • U nás není nikdo ochoten dobře zaplatit za práci lidem z oborů,kterých je kriticky nedostatek jako je např. operátor CNC strojů.Dobře se platí akorát ve státní byrokracii,nebo i soukromé byrokratické sféře ve větších firmách lidem i kolikrát zbytečným,bez kterých se klidně může stát nebo firma obejít,za úkony jimi vymyšlenými rozšiřující dále přebujelou byrokracii a navyšují náklady.
  • by me zajimalo kde vzali takovou blbost v praze stoji treba pivo 50Kc a vice a pochybuju ze zlovek ,ktery vydela skoro minimalni plat si i na levnejsi pivo vydela za 6 min
  • Ať počítám, jak počítám, nějak mi to nevychází! Pokud vezmu cenu obyčejného piva 25 korun za půlitr v hospodě a 15,- v lahvi, pak by musel průměrný Čech vydělávat 150 - 250/ hodinu (24 - 40 tisíc měsíčně čistého).
  • Tak tomu říkám výživná informace.ČR velmoc ve výrobě piva vedle Německa,Rakouska a Belgie a proti Indie to je jako s průměrným platem v ČR.Jaké je to pivo?Zda se koupí na krámu nebo v akci či hospodě.Pokud nemáte o čem psát tak nepište a nebo si založte stránky pro hloupé ovčany,protože lidé s kvalitní školou do r.1989 umí myslet.V r.1962 stála Plzeň 3,30 podotýkám kvalitní,plat jsem měl za h.6,50.Tak sem si dal dvě.Dnes mám plat cca 80,-za hodinu tak si dám taky dvě.Běžná cena 40,- v hospodě o kvalitě pomlčím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit