Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes na barvě kůže nezáleží. Pokud vedení státu
    nedostane záchvat politické korektnosti a neurčí,
    že jedna rasa bude živit druhou...
  • mam črnochy rád proto mne štve že už se nedají nikde koupit
    • *1* *1* *1*
  • Doba se dávno změnila pane redaktore.
    V dnešní pomatené pseudohumanistické době nemůžete říct negr ale afroameričan.
    Přitom o negrech psal i Karel May. *1*

    Pokud jste vlastenec který tu nechce islamisty tak vám média dajínálepku fašista a rasista.
    • Stejně jako cikáni chtějí název romové. *15*

      Cikánům se nelíbí pohádky ve kterých kočovní cikáni kradou bílým lidem slepice.
      Přitom každý starší člověk ví že je cikán kradl.
      Dnes krade také přestože si ho stát dobře vykrmuje sociálníma dávkama
      za dělání děcek, flákání se a hraní automatů.
      • Co báseň Polednice od K. J. Erbena:

        "U lavice dítě stálo, z plna hrdla křičelo, bodejť bys jen ty cikáně aspoň chvíli mlčelo,
        poledne v tom okamžení, táta přijde z roboty a mě hasne u vaření, pro tebe, ty zlobo, ty".

        to bude také rasýzmus?
        • Zakázat celou Kytici..... Jako Mein Kampf.
          Rasista hnusný *1* *1* *1*
          • Ano, správně, samý rasismus a nevědecké pověry :

            "Ráno, raníčko panna vstala, prádlo si v uzel zavázala, půjdu, matičko, k jezeru, šatečky sobě vyperu. Ach nechoď, nechoď na jezero, zůstaň dnes doma moje dcero, já měla zlý té noci sen, nechoď dceruško k vodě ven..."

            "Již jedenáctá odbyla a lampa ještě svítila a lampa ještě hořela, co nad klekadlem visela. A na stěně nízké světničky byl obraz boží rodičky, rodičky boží s děťátkem, tak jako růže s poupátkem. A pod tou mocnu světicí, viděti pannu klečící..."

            ... a tak dále. Koho to zajímá, ať si to přečte. *2* *2* *2*
      • Další zmasírovaní čitatelé.....
        Nevadí vám že na našem území je o 800 uprchlíků méně než loni ??? Nebo o tom nemáte páru ???
        Nevadí vám že těch 300 uprchlíků ze Sýrie kteří u nás jsou musíme držet v ČR násilím za ostnatým drátem, aby nevzali kramle do Německa ???

        Se s tou hysterií kolem uprchlíků už konečně proberte. To je téma pro opilce a fašouny a ne pro normální soudné lidi kteří umí do dvou napočítat.
        • Stane já o počtu migrantů nic nepsal.
          Média jsou hysterická. Stačí aby občan EU řekl že nechce ekonomické imigranty
          a hned je cejchován jako fašistický rasista.
          Přitom volba ano nebo ne však patří k demokracii.
          Někteří hujeři si však demokraci představují tak že Brusel přikáže a všichni poslechnou

          Když chtělo Madarsko postavit bariéry proti ilegálním uprchlíkům tak Merkelová hromovala
          že je to nepřijatelné a xenofobní. Nyní to ta stejná Merkelová prosazuje
          a najednou je to v pořádku. *15*
          • No jo jenže v tom Maďaři zůstali sami.
            Nikdo neopáčil že Řecko a Itálie nedodržuje Šengenské dohody. Když jí nezacpali hubu na začátku - teď s tím nezačnou.
            Máme jistě právo říci ano či ne. Nic méně vzhledem k počtu uprchlíků na našem území se mi ta hysterie zdá směšná protože loni kdy byla situace podstatně horší to nikdo neřešil. Stejně jako se neřešili muslimové z Jugoslávie kterých tu bylo tolik že tábory praskaly ve švech..... No a kde jsou dnes ti Jugoši ??? V Německu ??? Prdlajs.... Doma jsou. V EU se na vkus jižanů příliš dře. Proto sem nezdrhají Řekové, Špaňělé a Portugalci kde je nezaměstnanost přes 30% o Arabech raději nemluvme. Ti by zemřeli po dvou šichtách ve Škodovce *1* *1* *1*
            Jsem klidný. Žádná kaše se nejí tak horká jak se uvaří.
  • Stalingrad
    A dnes pod -humanitárně otrokářským -bičem ussa žije téměř celý svět.Od Koreje,Japonska,Austrálie,Indonésie,Afriky,Líbie,části evropy....Něčemu se snaží diktovat turci a musulmani,tak toho svobodného světa moc nezbývá.....
  • Černoši jsou dobří, ale musí se umět připravit:
    http://recepty.vareni.cz/afro-trubicky/
  • A žije dál a nejenom černý:-(
  • že v USA je už dávno po svobodě. To v Obamgutánistánu opět nastupuje tvrdý fašistickootrokářský řád. :-)))
    • Fašistickou diktaturu nastolil v Rusku Putin.
      Svoboda slova je omezována. Novináři kteří poukáží na zločiny Kremlu jsou
      vražděni. Političtí oponenti Kremlu končí s kulkou v zádech nebo s poloniem v čaji.

      Rusko ukradlo část Gruzie a Ukrajiny
  • Souhlasím s předřečníky. Pokud jde o cikány, tak na vojně sami o sobě říkali "ja som cigan" a bylo to pouhé konstatování kam se dotyčný sám řadí. Znal jsem i cikány, kteří se vyučili řemeslu a živili prací (světe div se!). Dnes se to ovšem vlivem pseudohumanismu změnilo a cikáni dostávají vysoké dafki za výrobu dětí. A jelikož ta likvidace auroatlantické civilizace vytvářené našimi předky po tisíciletí pokračuje pomalu, jsou sem zváni uprdlíci, aby Evropu islamizovali. A můžeme se ptát "Qui bono?"
  • Oni si je tam dováželi, aby z nich měli zisky.
    My si je sem budeme pouštět, abychom je mohli živit.

    To jsou věci......
  • V USA je už dávno svoboda. To v Putnostánu opět nastupuje fašistickootrokářský řád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit