Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... ubožák BIJEC číhá celé dny, až jej načutnu, ale držku si zbabělec rozkopnout nenechá :)))
  • ... opět problémek s pravopisem trosky?
  • ... nikdy se nebudeš čapat, malý ptáku :)))
  • ... BIJEC ze sebe nonstop dobrovolně dělá největšího primitiva, patří mu to právem :)))
  • Jo takhle... ne opravdu tvé přiznání, že se prodáváš jako homosexuální společník mě nepřinutí k sebevraždě.. a nevím z čeho usuzuješ že bych vůbec zvažovat jestli na tebe mám nebo nemám. To bude nějaká profesní deformace... opravdu ne všichni muži jsou homosexuálové.
  • ... nezabývám se tím, kdo je zde největším primitivem, i když to je jasné, čau, ubožáku :)))
  • ... ty vemeno Tomasi, jsi totálně zdegenerován, tvé tupé výblitky nikdy nečtu, tupče :)))
  • ty budeš totiž ve střehu tak dlouho, jak budu JA chtít.Jsi taková onuce, která je závislá na prasení stránek. A já si do tebe bezstarostně kopu.
  • ...nikdy ti nedojde, že svým blitím o své blbosti ze mě nikdy blba neudáláš, ty ubožáku :)))
  • tak bijče...
    1. pokud ti nikdo nevysvětlil rozdíl mezi svobodu a demokracíí a ten rozdíl ti sám od sebe nedošel, tak věz že:
    "Demokracie je forma vlády, ve které se všichni občané rovně podílejí – přímo nebo nepřímo skrze volené zástupce – na navrhování a přijímání zákonů, kterými se řídí jejich společnost. "
    "Svoboda je možnost, případně také schopnost volit, rozhodovat a jednat „podle své vůle,“ ať je jakákoli a nést za to přiměřenou odpovědnost."

    Jestli tě mate slovo volit jak v demokracii tak ve svobodě... tak ještě jednou:
    Demokracie je možnost zvolit někoho aby za mě rozhodoval... Svoboda je, když za sebe můžu rozhodovat sám.

    2. už je mi skoho proti srsti, reagovat na někoho kdo ukazuje tak hluboké nedostatky v základních věcech... natož aby rozlišil tak komplikovanou literární formu jakou je například ironie... bavit se s tebou je jako snažit se konverzovat o politice s 4 letetým dítětem... dokonce se shodným výsledkem (naštvalo by ho že nevím o čem hovořím a začlo by nadávat, nebo se rozbrečí).
    Dělat ze sebe blbce je jistě tvé právo... ale reagovat na tebe a poukazovat ještě na to jak hodně ze sebe děláš blbce... to je jako kopnout do někoho kdo leží... prostě mi to příjde nefér...proti srsti.
  • ... ano moje prasečí matka mě ještě kojí :)))
  • ... ano, dávno vím, jak to u vás v noře funguje, výkale :)))
  • tak jak jsi na tom se Simonkou? Pořád jí čicháš v klíně jak jsi se tady chlubil? A pořád pícháš vlastní matku? Vy budete prasata devianti, co?
  • ... jasně, na víc nemáš a nikdy nepochopíš, debílku, že tvé výblitky jsou neškodné :)))
  • ... ano, nevzdělaní debílkové se přitahují, tak budou chlastat krabičáky v akci :)))
  • ... neřeším primitivní hlasování zdegenerovaných trosek, které jsou naprosto v hajzlu :)))
  • ... ano, na víc nemáš, primitive, mám výjimečně dobrou náladu, že tě vnímám, trosko :)))
  • se živí opruzováním to tady všichni ví.
  • ... nevidím důvod, abych se zabýval každým nickem primitiva a reagoval na každý výblitek :)))
  • ty? Jsi prase v chlívku a žereš pomeje, pícháš vlastní matku a čicháš Simonce ke kalhotkám. Ty sebevraždo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit