Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nezabývám se tím, kdo je zde největším primitivem, i když to je jasné, čau, ubožáku :)))
  • ... ty vemeno Tomasi, jsi totálně zdegenerován, tvé tupé výblitky nikdy nečtu, tupče :)))
    • cha cha ty drbane čteš pečlivě naprosto všechno! To už tak vyvrhelové dělají.
      • ... nejsem ty, ubohý balíku, nechodil bych sem vůbec, nepoznat bezmocného primitiva :)))
  • ... ano moje prasečí matka mě ještě kojí :)))
    • .. ano, jsi výkal, který inteligenta jako já baví náramně svou bezmocnozu ubohostí, de*ile :)))
  • ... neřeším primitivní hlasování zdegenerovaných trosek, které jsou naprosto v hajzlu :)))
    • tak jak jsi na tom se Simonkou? Pořád jí čicháš v klíně jak jsi se tady chlubil? A pořád pícháš vlastní matku? Vy budete prasata devianti, co?
      • ... hezky si ohlasuj svou impotenci, ubohý vidláku, přesně to jsem od blba chtěl :)))
      • ... nikdy se nebudeš čapat, malý ptáku :)))
  • ... nevidím důvod, abych se zabýval každým nickem primitiva a reagoval na každý výblitek :)))
  • od kdy se tobě praseti z chlíva měří jako IQ? Prasatům se měří vrstva tuku, že? Krmí zparchantělá matka prasáka, krmí?
    • ... ano, na víc nemáš, primitive, mám výjimečně dobrou náladu, že tě vnímám, trosko :)))
      • ty budeš totiž ve střehu tak dlouho, jak budu JA chtít.Jsi taková onuce, která je závislá na prasení stránek. A já si do tebe bezstarostně kopu.
        • ... opět problémek s pravopisem trosky?
  • ... nejprimitivější ubožák hledá neexistující způsob, jak má IQ 11 porazit IQ 180, wazú :)))
  • ... jsem rád, že žiji v české demokracii, zde se mohu volně pohybovat, v každém jiném státě bych byl zavřen v blázinci :)))
    • ... máš problémek, pitomečku, každý pozná, že ty jsi největší primitiv v Česku a ne já :)))
  • ... zdegenorovaný Tomasi, uděláš jen dobře, pokud dopijiš desítku v akci a vyšumíš :)))
    • páchnoucí prasáku zalez do chlíva! Tady tě nikdo nemá rád!
      • ... sem se dočkal tupce namber van :)))
  • Že by si amíci mysleli že je lepší mít peníze než nemovitosti v evropě?... hm... určitě budou špatně informovaní... my plebs máme lepší infomace: "wir schaffen das".
    • ... popiš laskavě, pitomečku, co máš v plánu zvládnout se svým poněkud mělkým IQ :)))-
      • :D ty seš fakt případ... no kadopádně tvá práce bude opravdu hodně intelektuálně náročná, protože to co předvádíš je
        Co já bych zvládal... máme demokracii... od toho aby se to zvládlo si přeci volíme chytřejší lidi... a pak je pošleme do bruselu a tam dají chytré hlavy dohromady a je to.
        • ... až ti napíši, čím se živím, mohl bys spáchat sebevraždu, na mě ani omylem nemáš :))
          • Jo takhle... ne opravdu tvé přiznání, že se prodáváš jako homosexuální společník mě nepřinutí k sebevraždě.. a nevím z čeho usuzuješ že bych vůbec zvažovat jestli na tebe mám nebo nemám. To bude nějaká profesní deformace... opravdu ne všichni muži jsou homosexuálové.
          • se živí opruzováním to tady všichni ví.
            • ... ano, nevzdělaní debílkové se přitahují, tak budou chlastat krabičáky v akci :)))
          • ty? Jsi prase v chlívku a žereš pomeje, pícháš vlastní matku a čicháš Simonce ke kalhotkám. Ty sebevraždo!
          • B L B E dobrá místečka jsou v noci prázdná tak koukej makat na noční a nezapomeň že brána agrofertní fabriky se v 5 otvírá.
            • ...nikdy ti nedojde, že svým blitím o své blbosti ze mě nikdy blba neudáláš, ty ubožáku :)))
        • ... demokracie je vynikající, dává velký prostor hlupákům bez intelektu jako ty, troubo :)))
          • omyl... ale chápu, že při svém hvězdném intelektu nejsi schopen rozlišit svobodu, zde konkrétně "svobodu slova" od demokracie... a taky mě štve že tvůj hlas má ve volbách stejnou hodnotu jako můj... takže jsme si kvit :)
            • tak bijče...
              1. pokud ti nikdo nevysvětlil rozdíl mezi svobodu a demokracíí a ten rozdíl ti sám od sebe nedošel, tak věz že:
              "Demokracie je forma vlády, ve které se všichni občané rovně podílejí – přímo nebo nepřímo skrze volené zástupce – na navrhování a přijímání zákonů, kterými se řídí jejich společnost. "
              "Svoboda je možnost, případně také schopnost volit, rozhodovat a jednat „podle své vůle,“ ať je jakákoli a nést za to přiměřenou odpovědnost."

              Jestli tě mate slovo volit jak v demokracii tak ve svobodě... tak ještě jednou:
              Demokracie je možnost zvolit někoho aby za mě rozhodoval... Svoboda je, když za sebe můžu rozhodovat sám.

              2. už je mi skoho proti srsti, reagovat na někoho kdo ukazuje tak hluboké nedostatky v základních věcech... natož aby rozlišil tak komplikovanou literární formu jakou je například ironie... bavit se s tebou je jako snažit se konverzovat o politice s 4 letetým dítětem... dokonce se shodným výsledkem (naštvalo by ho že nevím o čem hovořím a začlo by nadávat, nebo se rozbrečí).
              Dělat ze sebe blbce je jistě tvé právo... ale reagovat na tebe a poukazovat ještě na to jak hodně ze sebe děláš blbce... to je jako kopnout do někoho kdo leží... prostě mi to příjde nefér...proti srsti.
            • ... jediné, co nejsem sto rozpoznat, je, jestli máš IQ 9 nebo 8, ubohoučký debílku :)))
            • ... na tvé omyly seru, jenom primitiv jako ty si maluje omyly u jiných, jsi ubohý blb :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit