Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČSSD, ODS (OF) a KDU-ČSL jsou zlodějské strany a už dávno tu nemají co dělat! Jejich členové jsou zodpověděni za rozkradení našeho státu!
    • A co teprve ÁNO, KSČMagoři, SPD, SPZ *12* *16*
    • Ano, tyto strany jsou důvodem, proč tu máme dalšího zloděje a demagoga. Nám to ale nepomůže.
      • 0
  • Nekupujte podle obalu,ale podle kvalitního obsahu.
    Nevolte umělé dildo západu s brýlemi bez dioptrií Drahoše.
    Kdo nechce dávat 21tisic Afričanům aj.bez práce jen tak,volte Zemana,stop islamizaci Evropy.
    Naši předkové se v hrobech obrací. Vaše matky,otcové,dedove a babičky se nadřeli až až a důchod k smíchu.
    Sbíráme víčka,prosime pojišťovny o zaplacení léčby,bezdomovcum zamykame popelnice,to jsou praví hrdinové,ze to nezabalí. A nelehnou si na koleje jako někteří.
    Potom bude pozdě. My volíme Zemana a nestydime se za to. Jsme podnikatele,i s maturitou,mozna ne akademici ,ale ne lůza jak tvrdí pražští havloidi. Herci,zpevaci i za komousu museli zpívat pisnicku toho,koho kaviár jedí,to chápu.
    Zeman.
    • solidní náklik rudý penzisto *15*
    • Ty Zemanovský *12* !, pan Drahoš tady uprchlíky nechce, tak mu to nepodsouvejte! Mráz, chcanky a lži přicházejí z Ruska, co? Kolik ti, ty šmejde Moskva zaplatila!
      • Představuju si Tě podle slovníku, Tebe bych nechtěl v noci potkat. Asi bych se neubránil ale snad bych utekl !
      • Urážet to jsou známky 4.cenové! Že multinicku z Tichcali.cz
    • vanhorne
      "toho,koho kaviár jedí,to chápu."
      Kvicis, duchod k smichu. Az vas v Bohnicich prestanou krmit kaviarem, mozna zustane vice na duchody, zemane.
    • Další vystrašený rudý stařec.proč nenapíšete celou pravdu vo tom že Evropa vymírá, proč nemají mladí lidé děcka vogo ???, proč se tady staví stovky fabrik a agentury sem navozí migranty-ty ekonomické, sou jich tady desetitisíce vogo a nikdo s tim nic nedělá, to všechno sou jenom volební kecy a kecy... jenom pořád lidi strašíte je to hnus, radši dělejte decka to je jediná odpověd. Za paděsjať let tadi budou samý evropští staRCI A stařeny, a kdo sem přijde, no mladí co nejsou z Evropy vogouši
      • Hlupáčku jsi na omylu,nejsem starec-duchodce,ale moje maminka je Mudr. v invalidním důchodu a jelikož,se musela učit,vychovavat tři děti sama,byla prospěšná státu tím,ze léčila deti a dnes má důchod menší než hadraci bez identity a s kdovijakou minulosti! A hlavně proto paac vidím jak dopadli švédi! Nejen já jsem tam pracoval a zhrozil se!!! Zlatí cikáni! Až na vás vytáhnou kudlu za bílého dne a budou chtít po vás peníze,za to že chcete projít uličkou,tak se nedivte!!!
        Raději odmítat migraci,nez zkoušet něco co se jinde neosvědčilo. To není xenofobie,to jsou zkusenosti.
  • nO JAK FUNGOVALY "ÚSTUPKY" PIDISTRANÁM A POD. JE DOSTATEČNĚ ZNÁMO. Doplatili jsme na to všichni. A doplácíme furt. evím jak si povede, až bude mít většinu a tu po předčasných volbách mít bude, ale to co zatím předvedl mi ukazuje - že nemůže být hůř.
    A proto jsou ti pazgřivci tak proti němu.
    • ANO, bude hůř - škoda, že člověk se musí nejdřív opít, aby mohl vystřízlivět.
      • 0
  • Kdo jiný,když né ANO,snad ti kecalové Fiala,Staňura.Kalousek a můžou si k tomu přizvat Zaorálka,CHovance,Sobotku .Na Babiše to objednal CHovanec to je snad jasný.
    • Jasně, žádné Čapí hnízdo nikdy nebylo a stát dotaci nevrátí z rozpočtu - tedy z daní lidí. Kdyby se aspoň všichni ti "chytří" poskládali na tu vratku dotace.... pan Babiš na to nemá, tak mu ty peníze už proboha dejte.
      • 0
  • Primitivní urážky hulvátů mě začínají utvrzovat v tom, že bych snad měl volit Zemana... Nebo bych snad měl volit jako Kalousek, Štětina, Švancnberk, Pospíšil, Telička a další profláknutí eurosvazáci ?
    • takhle přyBlBlou argumenťacy se ještě nikdy neslyšel, tohle neberu vogo
  • Já volým pána Zemana
    • Harry_Petr1969
      Bože:-), ta čeština přávě dostala řáckou mordu :-))), já volím Zemana, jakožto politického odborníka!! Nechci mít na Hradě dalšího Václava Havla!!, ten také jako fikus, nikomu nepřekážel :-), občas si zaletěll do USA se nechat pohladit od Bushe,str. :-). Na Hradě by měl být odborník:-), né loutka snadno zmanipulovatelné lobbysty nebo starými politickými bardy (Kalousek, Stanjura):-)), akorát by jim takový loutka-prezident zvyšoval preference:-), a to já nechci:-). Btw. Nejsem Zemanofil:-), volil jsem v prvím kole Pavla Fischera:-), ale nechci na hradě fikuse :-)), má značně jedvaté mléko :-).
      • A čím si vysvětlujete, že Vámi preferovaný Pavel Fischer na Hradě podle Vás "fíkuse" - Drahoše chce a Zemana naopak nechce?
        ========================
        ( Fischer rovněž uvedl, že již mluvil s Jiřím Drahošem, který se dostal do druhého kola prezidentské volby, a poblahopřál mu. „Vedle blahopřání jsme hovořili i o politických otázkách, o zahraničním směřování země i bezpečnostních otázkách,“ dodal bývalý diplomat.

        „Chtěl bych vyzvat, aby se ti, kdo mě podporovali, sešikovali a pomohli v druhém kole ke zvolení Jiřímu Drahošovi,“ prohlásil s tím, že cítí, že jsou si s Drahošem názorově blízcí. „Chtěl jsem se spojit s tím, u koho cítím, že jsme si programově nablízku. Tak jsem to ostatně říkal po celou dobu kampaně.“

        Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/pavel-fischer-prezidentsky-kandidat-volby-2018-treti-misto-pmi-/domaci.aspx?c=A180113_161330_domaci_ale )
    • Vůůl volý... *1*
  • se povedlo, rypák Hřebenáč z Ostrova https://ctrlv.cz/2WEj
    • 0
      • 0
  • Harry_Petr1969
    Podle mne by se Kalousek a celá TOP09 předčasných volbe jako čert kříže!! Nemuselo by TOP09 po nich již v PS zasednout!! Je jasné, že po vydání Babiše s Faltýnkem, by hnutí ANO také ztratilo (ANO je Babiš), ošem těžko odhadnout, jak moc vydání Babiše a Faltýnka ANO zkutečně poškodilo!! T samé ČSSD, je názorověrozvojená!! Bude pád preerencí ČSSD pokračovat? Očistí se po únoru 2018 ČSSD od AnitiZemanovského křídla? Pokud ano, za cenu kolika prcent hlasů?? V ČSSD je t asi tak půl na půl!!! S předčasnými volbami by se mělo šetřit jako s pověstným šafránem!! Poitici jsou tam proto, aby dělali něco pro nás, pro voliče, a né by se pořád hádali, takže nejlepší by bylo co nejrychleji dát dohromady 101 a něco dělat pro nás, pro své voliče!!
    • 0
    • Super příspěvek! Klidně si na to rozsviť světlo a vem brýle až budeš psát další takový chytrý.
      • 0
  • Obcan.Havel
    Miluji bezmocný vztek debilního Hřebenáče, na můj příkaz zde musí ze sebe dělat blbce, všem pro pobavení! Jen na mě záleží, kdy ho pustím spát!
    • 0
  • Obcan.Havel
    To je ale blbej xicht debilního Hřebenáče:
    https://ctrlv.cz/2WEj
    • 0
    • 0
    • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit