Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pověste ho vejš, ať se houpá
    Pověste ho vejš, ať má dost
    Pověste ho vejš, ať se houpá
    Že tu byl nezvanej host
    *11* *12* *11* *12*
    • ty budeš asi dost chytrej....
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Havloidi-teplousi-Manzel-Heleny-Vondrackove-utoci-418429
  • s Británií či Amerikou kouká opět křivárna a podraz. Historické zkušenosti. Čas ukáže....
  • Opravdu dohode verim jako v Mnichovu.jeste tam chybela Francie a stavim si na zahrade kryt.Nevim co to melo byt za divadlo,ale ja bych si ty bitevniky nechal,protoze na popraseni vterek na hranici budou dobre.Ctyri ripeny jaro neudelaji.
    • Gripeny budou stejně někde na Islandu
  • Zákaz prodeje radaru,zákaz prodeje letadel. Něco mi to připomíná nebo se pletu??? Nepamatuji se že by se amíci nebo angláni ptali že chtějí někam prodat zbraně. My už nejsme svrchovaná země??? *8*
  • angláni jsou stejné špíny jako amíci,pro třicet stříbrných zradí kohokoliv
    • Zato Rus je čistota sama, že. Ten dokáže mučit a vraždit a ještě se přitom usmívá.
  • dojde to i nám?


    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sokujici-slova-ceskeho-lekare-zijiciho-v-Anglii-Muslimske-lekarky-odmitaji-sundat-satek-pri-vstupu-na-operacni-sal-muslimsti-lekari-odchazeji-od-pacienta-k-modlitbam-cteni-koranu-behem-operace-418264
    • Komu-nám?My to víme od začátku, ale ti partajní dobroserové o tom neustále diskutují a vidí to jinak. *12* *16* Vyházet je včera, naprosto všechny, bylo pozdě...

      Apropos, Velký mufti ze Saudské Arábie prosadil zákaz hry v šachy....Já mu radil koněm na e5 a on né a né a... takto to dopadlo. Takže nově prý šachy zdržují od práce a zvyšují agresivitu. Jsem nevěděl, že se v práci dají hrát šachy.... *8*
      • No jak kde. Ono také dvaadvacet magorů čutálistů se honí po place za kulatým nesmyslem a berou za to peníze, o kterých se nám ani nezdá. A plný stadion magorů na to čumí.
  • Anglie je dnes, uz jen bezvyznamny ostrov.
  • tak že nic netvořej o nic se nezasloužej...
  • jojo nejni nad to vyzbrojovat islamske zeme jak dlouho bude trvat nez je pouzijou proti nam?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit