Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dzixy
    Směšné téma, když smýšlené pohádkové bytosti se rozebírají dnešním politickým pohledem na rasy.. Potom by se měli urazit všichni hlupáci / a není jich málo / jenom proto, že jim je v pohádkách připisována tato vlastnost vykonáváním skutků, které dnes  nečiní ani ten největší hlupák. A když to tak vezmeme, jaká instituce, jaké právo, skupina lidí může vynést soud o tom, kdo je a není hlupákem?? Domnívám se, že rozebíraní podobného tématu, jako je toto, je dost zbytečné, až hloupé. A jak se zdá, i já jsem se pozapomněl. Ale co už, myslet si můžu cokoliv a dnes, jak se zdá, i veřejně vyjádřit, pokud cenzúra Tiscali nezasáhne😇😛
  • KIMCID

    odpověď najde kopiroač článků Štefan zde:https://youtu.be/9zWKeesoQH4

    • KIMCID

      kopírovač 

  • Nebylo by nejlepší úředním rozhodnutím zrušit i lidské rasy ? :-)


  • Pokud někdo vysloví slovo rasismus, tak je většinou sám ten největší rasista a měl do dostat ihned přes tlamu.

  • ...taková dílá plodí osamělí autoři, duševně nemocní...přečtěte si třeba Dobrý člověk ještě žije...tam je pravda o životě...nebo Kocourek Sklíčko a Sova Pálenka...TO je krása bez masky...

  • ...merde...

  • houdi

    blbost, skřeti byli zlí protože byli stvořeni k tomu aby byli zlí. a když už jsme u toho tak já si myslím že v současné době se strašně démonizují zombie. Vždyť i oni si zaslouží lásku a pochopení. Všichni filmaři jsou rasisti, protože dělaj ze zombíků záporáky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit