Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Utikejte a zachran se kodo muzes.Zas je tu NOTak.Lopata v oranzove kazajce od popelnic.Pohroma vsech diskuzi.Doma v utisku a opovrzeni tady exceluje svymi vylevy blbosti.Se nechce verit ze toto zvlada klavesnice.
    • Nevím, ale tak mne napadlo, co jej nahlašovat jako závadný.... něco by s tím měli dělat
      • Vy kurwy komunistické umíte jenom vraždit, krást a udávat!
        • tak že to byla trefa do černého. ještě by u toho nahlašování mohlo být počitadlo
          • Neumíš počítat, imbecile?
  • Nedomnívám se,že se Babiš hlavně zesměšní.Spíše jej brzo začnou strašně nenávidět ti,co mu naletěli na jeho pohádky a stranu ANO voliliJsme na okraji státního bankrotu.Hlavní tahoun naši ekonomiky,tedy výrobu aut vlastní Němci.Její omezování,například prosazením výroby neprodejného modelu auta,stačí na odstartování státního bankrotu Česka.A to je tím oč Němcům a Židům jde,aby si mohli začít Česko svižně parcelovat.Čechy pak odsunout ,do Izraele,Arabům k vymlácení..
    • Pokraj státního bankrotu ? Ha ha ha ha ha . To vám povídali na stranické schůzi ? Nepleťte si obsah vlastní peněženky se státním rozpočtem .
      • tak bych řekl že státní rozpočet je zadlužený mnohem více jako moje peněženka, pokud mám nějaké dluhy tak pouze takové které mohu splatit a nekupuji si 3,14čoviny jen proto že to říkali v TV Nova a psali v Blesku že to musím mít i když na to nemám a že si mám půjčit. Pokud by se ze zahraničí vozilo do obchodů pouze zboží na které jsme si vydělali vlastní prací, možná by byly regály prázdnější než v 50-tých letech za proklínaných komunistů
      • 2 biliony dluh je podle Žižky maličkost, on to zatáhne za republiku sám a s radostí.
      • Na státní bankrot Česka se začalo zadělávat hned ,jak se po komunistech prolhali lumpové k moci.Proto,se začalo s taháním cizinců do Česka,aby tak připravili Čechy o práci.Začalo to hlavně přesunem cikánů na podpory a štědrým dotováním jejich prudkého rozmnožování,aby byla co největší cikánský ruka natažena do státní pokladny.Tak zneužili cikány ke zbídačení Česka.Pak došlo k bezhlavému prodeji státního majetku cizincům a rozkrádání Česka.Tak dostali mezonárodní finančníci Česko do situace,že si lumpové začali bezhlavě půjčovat.Při tomto velkém půjčování nastavili hodnotu koruny záměrně vysoko.Aby tak při váplatě v korunách dostali Češi co nejméně korun.Až finanční magnáti rozhodnou,že už je Česko zralé na státní bankrot,tak prudce hodnotu koruny sníží.Pak při vysokých úrocích na nové půjčky,bude zahraniční dluh Česka nesplatitelný .A o to tady šlo už od doby,kdy prolhanec Havel prvně vlezl na tribunu oblbovat Čechy budoucím kapitalistickým rájem.Už tehdy se připravovalo vyklizení stávajícího prostoru Čechů,pro jiné národnosti.Sudety,za naše dluhy zaberou Němci.Ostatek,za naše dluhy zaberou Židé.Aby mohli vybudovat nový Izrael v lepšém a bezpečnějším prostoru,ěnež je ten současný.A hlavně daleko od Arabů.To už vybitým Čechům vadit nebude.A těm,kteří mají z nakradeného finance v zahraničí a domy na Floridě,také ne.
        • Nemám dost síly a odolnosti to přelouskat celé, nicméně jeden konkrétní dotaz na oblíbenou hlášku o prodeji cizincům . Proč jste si nekoupil vy ? Proč si to nekoupili jiní Češi ? Odpověď znám ale rád bych slyšel CO vypotíte vy .
          • Nekoupil jsem to hlavně proto,že celý život žiji poctivě,takže na kšeftování v miliardách nemám a ani mít nebudu.Přesto jsem v jednom oboru dokázal dost,takže z vlastní prací jsem velice spokojen.A přál bych i jiným slušným lidem,aby mohli prožít tak plodný život jako já.Ještě bych chtěl poznamenat,že sám mám do nějaké socky hodně daleko.A myslím si,že mnohé socky jsou slušnější lidé,než ti co při děravých zákonech nahrabali miliardy.Sám ani o miliardy nestojím.Protože pocházím z rodiny,které komunisté znárodňovali.Takže vím,že člověk může jít spát s tím,že má rodina majetek.Ráno pustí rádio a zjistí,že už tomu tak není.Tato situace se bude velice pravděpodobně pro některé brzo opakovat.
          • Pžece proto, protože už jste jim ukradli všechny peníze...prosťáčku.
            • A není to náhodou protože jim všechny peníze ukradli komunisti oni potom po 89. neměli na to aby si něco koupili a investovali ? To víte makáč z Kolbenky co jezdíl na rekreaci ROH nic neměl a ani mít nesměl .
  • Že prý ve školách roste manipulace školského dějepisu - píše nějaká komunistka. Měla by vědět, že jestli někdo někdy manipuloval historickými skutečnostmi, byli to právě komunisti, jako strůjci všeho v minulosti zlého. Lidi ale nezapomínají, takže tahle soudružka může plácat co chce.
    • Ále , copak by bral někdo bláboly nějakého komunisty vážně . Zase jen komunista a to je ten nejhorší odpad .
      • kozomrd korektor alias vpičivočko
    • Komunisté říkali o kapitalismu pravdu.
    • Plácáš blbosti, pičmundo !!! Lžeš, protože 80% národa vidí dnes, že to je přesně naopak a ty jsi lhář a zloděj a vrah !!! Lidé díky tobě a podobným umírají pod mosty páchají sebevraždy , Za komančů spáchali sbevrařdy pouze dva strudenti - Palach a Zajíc, zblblí pitomcema, jako jsi ty. Za celých 40 let jenom dva. Za 24 let už takto zemřely tisíce lidí ze zoufalství nad beznadějnám životem hlady !!!
      • Teda ses vybarvil. Mluvíš za většinu národa a přitom to tak není. Takže se zdá, že plácáš nesmysly Ty a používáš pseudofakta, jak to dělali komunisté, a vlastně to dělají pořád. A Ty jsi toho důkazem. Kroť své ego.
      • Poradím vám , jděte se oběsit taky a nemusíte tady plkat nesmysly . Ostatně , když běduje komunista jak je vše špatně pak je to neklamná známka toho, že je vše v pořádku .
        • Jistě aco jsi dneska ukradl, že máš ta dobrou nýladu ??? Nebo jsi potěšil svpou kozu ???
          • okradl důchodkyni
            • ? ? ? ?
          • Proč mám dobrou náladu ? Když jsem byl ráno nakoupit viděl jsem v obchodě bývalou předsedkyni uliční organizace KSČ jak počítá drobné jestli má na rohlíky a nadávala na drahotu . Tak jsem si dal záležet aby to musela slyšet a poručil si dvacet deka šunký od kosti pro kocoura . Sjela mě pohledem a vylepšila náladu na celý den . Člověk musí dělat dobré skutky a vytáčet bolševiky je jeden z těch nejlepších .
            • tvoje matka byla koza z uvksč a neměl by jsi se za to stydět
            • Moje matka nebyla vaše matka . Moji rodiče si s komunisty NIKDY nezadali .
            • tvoje mama byla předsedkyní uvksč,tak si nehoň brko ty pračuráku
      • Není to žádný picmoch ale skurvyzjeb tečka, jednou mu tu prolhanou držku někdo natrhne od ucha k uchu.
  • Když už je, tak ho z něj nemusí dělat
    • On je jeden z nejbohatších a úspěšných podnikatelů v rámci celé Evropy.
      S největší pravděpodobností příští premiér.
      Nyní k tobě-ty jsi ho-v--o!
      • a nyni k tobe: jsi C U R A K a *12*
        • To samé by se dalo říci i o tobě pane neomylný a dovoluji si tvrdit, že mnoho zdejších přispěvatelů si myslí totéž.
    • Z tebe také nikdo nemusí dělat blbce. Ty ho ze sebe uděláš hravě sám. *1*
      • Aspon ma akademicky titul,narozdil od tebe ty Vaclave Klausi *12* *16* *12*
        • joo zez Plzně *1* *1* *1*
        • joo ze z Plzně... jako Chovanec... chi
        • A jak to můžeš vědět? Klidně se pod tím JUDr nickem může schovávat trochu chytřejší jedinec postižený Dawnovým syndromem.
          • Ty mas rozezranej mozek syfilidou,tak neobtezuj.
            Mam pro tebe radu:vezmi si cvicne pytlik s hlinou,a nos jej na krku,at si telo zacina zvykat.
            *3* *3* *3*
            *1* *1* *1*
            • ja ne,ale ty *12* *12* *12* *12* *12* *16* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *4* *15* *2* *1*
            • A ty máš jaké postižení? Pochlub se smajlíkový spratku.
  • Velmi zajimave o dalsi slovence s.Mistinove.Pry je dcerou bojovnika proti fasismu.... *1* Doporucuji vsem napric politickym spektrem!Takove lzi se nedockate ani od prognostka Pruzinskeho.

    http://www.sme.sk/c/7063059/klausova-moj-manzel-ani-meciar-si-rozpad-ceskoslovenska-nepriali.html
    • P.S.
      Ta slovenka velmi pripomina tu rumunku Causeskovou.
      Ze by dopadla stejne? *3*
  • Se slzou v oku budeme vzpomínat na Kalouska . Vy taky .
    • Nic nechápeš, Jane Žižko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty neustále myslíš v sentencích mor a nebo cholera. Říkáte nám , vidíte, nyní dostanete všichni mor a ještě budete vzpomínat se slzou v oku, když jste měli choleru. Takto to tu jede téměř čtvrt století, proto je tu takový Augiášův chlév a valná většina národa je z toho nemocná. Je třeba aby ovčané se změnili v občany a jasně a rozhodně řekli, že ani mor a ani choleru nechtějí, že chtějí zdraví. A udělali pro to maximum, protože nikdo to za nás neudělá.
      • Ale to není přece Jan Žižka, to mu jenom Pišta zase ukradl jeho nick. Nereagujte na toho blba, nestojí za to !!! Vždyť je to kikán a ukaž mi hnědočecha, který nekrade...
      • Ale nebojte se chápu to velice dobře . Ale NIKDO vám blahobyt nevybuduje a upínat naděje k někomu , že udělá pořádek je neskutečná naivita . Teď jsou u vesla socani a nevypočitatelný Babiš který hraje jen sám za sebe . V zásadě to bude znamenat posilování pravomocí státu na úkor občana a více a více přerozdělování a nejrůznějších dotací a podobných nesmyslů . A to je VŽDY špatně .
        • Pořádek si musíme udělat sami, právě tím, že jim nenecháme volné pole působnosti a budeme si vnucovat plnění toho co slíbili. Když to dokážou ve Švýcarsku pomocí referend a jejich poslanci jsou natolik vychovaní a zodpovědní, že kontrolují při přebírání rekonstruovaného parlamentu kolik to stálo, odkud byly firmy a vše, co se k tomu potřebovalo a šílí, když zjistí, že okna byla z ČR, i když šlo o švýcarskou firmu u nás , tak leccos jde, když se chce a oni si je k tomu vychovali, nikdo nezačne sám od sebe, když nemusí. A dnes , lidi dole mají kontrolu nad sebou v práci kamerově i pomocí supervizorů, zatímco nahoře nemají žádnou zodpovědnost, za nic neodpovídají. Vaše kecy jsou k ničemu a o ničem. Skandinávské státy mají nejmenší korupci a rozkrádání státního majetku. Tak tu neplkejte.
  • Včerá mě v hospodě nevěřili, že Gagarin přistál na měsíci jako první člověk - komunista. Tak mají ti pravičáci vymyté mozky!
    • Nojo ,kolik piv a panaku jsi mel.kdyz jsi tvrdil takovou Blbost?! *1*
    • Máš pravdu samozřejmě, nenech se od nich oblbnout a raději s nima nesedávej!
  • To je ale blbost dělat z někoho něco, co už je! :-o
    • Tu kurwu, co jí říkáš manželka, tak tu by si koupil za drobné co nosí po kapsách, vypatlanej chudáčku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit